Zanima me ...

...Auh, sada cu da se zamislim, odistinski...Nekako mi dugo traju sve mazalice, ali najvise konvertibile odleprsa u pravcu rafova sa preparativom (kremice i ostale mazalice 'za negu'), pa tek onda dekorativom - pre svega dobrih pudera, ruzeva i maskare...Stalno kupujem karmine, ne znam koji mi je vrag...:D
 
Ne znam ni ja koliko mesecno... to bas varira. Naravno da ne kupujem svakog meseca maskaru i naravno da ne kupujem svakog meseca neku skupu kremu, a to uglavnom odvuce najvise novca. Sve ostalo je sitnije, senke, olovke, rumenila, puderi i da... karmini.... :) Ni ja neznam koji mi je vrag, al' sam u vecnoj potrazi za onom idealnom nijansom...
 
Па ко може да зна колико троши месечно, кад ништа не стигне да се потроши за један месец.
Некад у целом месецу не купим скоро ништа...а некад ми се заломи да ми се у исто време потроше и креме, и млеко за тело...и шта ја знам.
 
Ne znam tacnu cifru, ali cini mi se vise nego sto je realno potrebno. :)
Obozavam kozmetiku...i parfimerije...U stanju sam da provedem u njima sat vremena (ma ko jos vodi racuna o vremenu :) ) i pokupujem sva moguca i nemoguca " cudesa"
 
Uh sve zavisi koliko para imam :)
Ipak najvise kupujem karmine i sjajeve za usne. Imam tanku gornju usnu, pa trazim kako cu najbolje to korigovati.
Kupke, sampone i to i ne racunam u tu kozmetiku, jer to ipak moramo kupovati :)
 
Sta kupujem? Kao sto rece neko nekad prodje i mesec dva a da ne kupim nista,a nekad kao sad kad me uhvati manija kupovanja sve i svasta.Nazalost nisam od onih koji se perfektno sminkaju vec kad bas moram nasminka me neko drugi.Znaci senke volim ali ih ne kupujem nesto preterano jednu ili dve.Obozavam Pupu i kad bih imala mogucnosti dala bi gotovo pola plate za istu.Kupujem sjajeve za usta i kramine ( Max Factorove obozavam Lip Finity) maskaru i puder...
 
bejbica:
Koliko para trosite mesecno na kozmetiku i sta najvise kupujete?

Трошим између 1500 и 2500 динара месечно, највише на фарбу и остале шпеције за косу и на шминку. Разне креме и друге "чудотворне препарате" не купујем.
 

Back
Top