najjeftinije avio karte

Da li neko zna kako da se stifne najjeftinije do Londona? Vec pri pregledu sta sve treba odustaje mi se, ali mi je jako bitno da otputujem... da li imaju neke jeftine karte, iz Budimpeste,Zagreba, Pristine, Beograda...?
Spasavajte...
 
Da li neko zna kako da se stifne najjeftinije do Londona? Vec pri pregledu sta sve treba odustaje mi se, ali mi je jako bitno da otputujem... da li imaju neke jeftine karte, iz Budimpeste,Zagreba, Pristine, Beograda...?
Spasavajte...

Iz Zagreba i Budimpeste: www.wizzair.com
Samo iz Budimpeste: www.easyjet.com

Pogledaj i na pretrazivacima www.skyscanner.net i www.checkfelix.at

Do aerodroma u Zagrebu i Budimpesti mozes kombijem (Gea turs, Bgd), dodju po tebe i voze te do aerodroma. Mislim da je povratna karta 60 evra. Odlicni su, koristila ih vise puta...
 
Za sad sam najjeftinije pronasao nekih 40evra do Londona, jel nama potrebna viza za Hrvatsku? Ja sam kao izgubljen izgleda :( Ako bih za London isao sa aerodroma iz Budimpeste, treba da apliciram i za Madjarsku vizu jel tako? Pomagajte... Hvala
 
Ne, ne....ne treba ti viza za Hrvatsku....Mislim da ti je to najbolje varijanta.....npr ako ides iz DU, sednes na bus , jeste gnjavaza ...ali si za 20 e u HN, posle jos 10 e do aerodroma i to je to....
Znaci, najvaznije je da imas karticu ...( neka ti je neko pozajmi ako ti nemas )..kojom mozes da platis kartu preko neta...na aerodromu je podignes...i to je to.
Ne sekiraj se, sve se da resiti.
 
Evo ponovo mene sa suludim pitanjima, ako bih isao za London iz Budimpeste, da li mi za Madjarsku treba viza? U njihovoj ambasadi potrazujem tranzitnu vizu jel tako? I ako mi je potrebna viza zna li neko koliko kosta i koliko se ceka?
I nesto jos jako bitno, koliko se ceka viza za Vekliku Britaniju?
 
Evo ponovo mene sa suludim pitanjima, ako bih isao za London iz Budimpeste, da li mi za Madjarsku treba viza? U njihovoj ambasadi potrazujem tranzitnu vizu jel tako? I ako mi je potrebna viza zna li neko koliko kosta i koliko se ceka?
I nesto jos jako bitno, koliko se ceka viza za Vekliku Britaniju?

Madjarska viza je besplatna, a ceka se dva radna dana. Moze da se zakaze termin telefonom.
 
Da li znate mozda kako najjeftinije avionom do bilo kog grada u Evropi tj prvenstveno Nemacke,Holandije,Belgije,Austrije.?? Da li moze da se nadje povratna karta do 200 eura za navedene relacije?
Hvala na pomoci!
prvo ako rezervises kartu dosta unapred i van sezone cena je manja i jos ako trazis kartu last minute i ovde imas karti gde je neko otkazao rezervaciju ili nesto slicno tako da i tu imas interesantnih ponuda. ja izbegavam jat jer je ubedljivo najgora avio kompanija i sto se usluge tice i sto se tice samih aviona koji su kolazirani i skarabudzeni, a i najskuplji ..ljudi cesto u jatovim avionima cestitaju uspesno sletanje...kidala sam se od smeha

A znas li koliko se ceka viza Velike britanije?
ceka se, ceka uglavnom oko mesec dana...liste cekanja su velike...sada mozda zavisi i od ambasade do ambasade
 
prvo ako rezervises kartu dosta unapred i van sezone cena je manja i jos ako trazis kartu last minute i ovde imas karti gde je neko otkazao rezervaciju ili nesto slicno tako da i tu imas interesantnih ponuda. ja izbegavam jat jer je ubedljivo najgora avio kompanija i sto se usluge tice i sto se tice samih aviona koji su kolazirani i skarabudzeni, a i najskuplji ..ljudi cesto u jatovim avionima cestitaju uspesno sletanje...kidala sam se od smeha


ceka se, ceka uglavnom oko mesec dana...liste cekanja su velike...sada mozda zavisi i od ambasade do ambasade

Ova informacija nije tacna. Ceka se do 3 radna dana. Ukoliko nema potrebe za razgovorom, dobija se isti dan.
 
Ova informacija nije tacna. Ceka se do 3 radna dana. Ukoliko nema potrebe za razgovorom, dobija se isti dan.

Pa,nije ni ovo najsvezija informacija.
Evo kako stoje stvari ove nedelje,muz i ja smo predavali dokumenta za Veliku Britaniju.Sada vise ne ides u ambasadu,vec u World Bridge agenciju u Airport City-u,na internetu popunis formular,zakazes termin koji ti najvise odgovara od ponudjenih,odstampas taj popunjeni formular,spremis jos sve sto treba,odes tamo u zakazano vreme,lepo te pretresu,platis 7600 dinara,predas dokumenta na salteru,oni provere jer sve tu,uzmu ti otiske prstiju,slikaju te,i to je to:roll:......
Onda te pozovu za 2-3 dana,odes i uzmes pasos,ako imas sva dokumenta,uglavnom bude ok,daju ti vizu na 6 meseci,vise ulazaka.
 
Pa,nije ni ovo najsvezija informacija.
Evo kako stoje stvari ove nedelje,muz i ja smo predavali dokumenta za Veliku Britaniju.Sada vise ne ides u ambasadu,vec u World Bridge agenciju u Airport City-u,na internetu popunis formular,zakazes termin koji ti najvise odgovara od ponudjenih,odstampas taj popunjeni formular,spremis jos sve sto treba,odes tamo u zakazano vreme,lepo te pretresu,platis 7600 dinara,predas dokumenta na salteru,oni provere jer sve tu,uzmu ti otiske prstiju,slikaju te,i to je to:roll:......
Onda te pozovu za 2-3 dana,odes i uzmes pasos,ako imas sva dokumenta,uglavnom bude ok,daju ti vizu na 6 meseci,vise ulazaka.

Izvini, a sta sam ja rekla?:roll: Svasta..
NIsam spominjala World Bridge jer smo o tome vec govorili na predhodnoj stranici...tj. topicu o GB.
 
www.germanwings.com, letovi su i iz Beograda, cene više nego povoljne! Nabavila sam besplatnu kartu za Študgard u odlasku ( platila samo aerodromske takse 40 eura ), a povratnu sam kupila za 69 eura. To je skuplja varijanta s obzirom da se vraćam u vreme njihovog Božića, pa se karte pre rasprodaju.
Kupovina je isključivo preko net-a, razume se.
 
Treba mi savet iz iskustva.
Našla sam karte za Bgd-Barselona, preko Italije, povratna sa taksama 234 eura za jun 2008. Da li mislite da je to skupo, da li da čekam još ili da ih kupim?
Imam dobro iskustvo sa germanwings-om od ove godine, pa mi se ovo čini skupo.
 
Treba mi savet iz iskustva.
Našla sam karte za Bgd-Barselona, preko Italije, povratna sa taksama 234 eura za jun 2008. Da li mislite da je to skupo, da li da čekam još ili da ih kupim?
Imam dobro iskustvo sa germanwings-om od ove godine, pa mi se ovo čini skupo.


Aliitalia BG-Barcelona u junu kosta 192 eur tax incl. za sve datume koje sam gledao tako da ne znam otkud tebi visa cena.
 
Aliitalia BG-Barcelona u junu kosta 192 eur tax incl. za sve datume koje sam gledao tako da ne znam otkud tebi visa cena.

To je to što sam i ja našla, ali je razlika u ceni samo zbog satnice dolaska, tj. polaska iz Barselone. Malo jeftiniji letovi, mada i nije tako malo 42 eura, stizem u Barselonu u 23h, i polazim iz Barselone u 6 ujutru. A u ovoj skupljoj varijanti: dolazak u 14h, odlazak u 17h ... ne znam.
Bilo bi stvarno super da imamo low cost avio karte, ali ne lipši magarče do zelene trave
 

Back
Top