najjeftinije avio karte

Dragi prijatelji! Pomozite mi kako da kupim karte za Solun u septembru? Gledala sam letove iz Beograda ali je mnogo skupo.Da li moze nesto jeftinije da se nadje, makar iz Budimpeste ili Temisvara? Hvala!

Odgovorio sam ti na drugoj temi.
http://forum.krstarica.com/showthre...-iz-Srbije?p=28283249&viewfull=1#post28283249

99€ po osobi skupo za povratnu avionsku kartu? :eek:


Tokom nedelje su jeftinije,vikendom uključujući petak skuplje. Najskuplja je opet u rangu 110€.
 
Poslednja izmena:
Imam iskustvo putovanja sa Ryanairom prema većim europskim zemljama, kao što je Barcelona, London i Rim i sve povratne karte sam platio 15-max 20€.- Ryanair najčešće ima akcije u određenim mjesecima, kao što su 9,10, i 4.mjesec, kada izbace akcijske cijene prema nekim zemljama i to je potrebno čim prije rezervirati jer je obično vlika potražnja i navala sviju. Tako da je moja preporuka svakako Ryanair :)
 
Ne mogu ni ja do Beca ispod 200 evra, zato sto ne lete low cost kompanije za Bec. Imas Ryanair fo Bratislave, ako ti je da ustedis sa malo cimanja.

Low cost компаније лете за Братиславу ? Па то није никакво цимање, Братислава је ближа Бечу, него Парндорф.
Колико пара је Ryanair за Братиславу ?

п.с. па ми немамо low cost летове :roll:
 
Poslednja izmena:
14 evra je povratna karta Bec-Bratislava. Ja letim iz Londona,ako ides iz Bg najbolji low cost ispadne autobus:)
Sledeci put cu da probam Ryanair, izbegavam low cost kompanije jer uvek idu sa nekih levih aerodrom ali ovaj Austrian Airlines mi ide na zivce sa njihovim mafinom i letom u 6 ujutru...
 
Treba mi let Budimpešta Dortmund, ili Osnabrück, ili Bielefelde, ili Hanover. Ja opet ne umem da se snadjem. Da je povratna karta, da se kreće sledeće nedelje i da se ostaje 4 nedelje. Pomozite vi koji znate da se snadjete.
 
Berlin je fenomenalan grad.Zna muž šta valja :D

Teško da će te naći ispod do novembra. U ovom periodu obično drže cene preko 200€.

Čak se i ja koji vilim komfor iznad svega prepuštam "čarima" mađarske železnice kada moram u septembru ili oktobru do mojih tamo.

To mi je rodjendanski poklon...vikend u Berlinu :heart:
Ma,nema veze...imamo udoban auto...samo ce vikend trajati koji dan duze :mrgreen:
 
Nakon dužih i detaljnih priprema, HR turistička agencija otvara svoju novu poslovnicu na otoku Tenerife sa sjedištem u gradu Playa San Juan na jugu Tenerifa. Agencija nudi smještaj u privatnim apartmanima, hotelima i apart-hotelima, po do sada najboljim cijenama na tržištu ex-YU. Osim toga, organiziraju se razni paket aranžmani za sve dobne skupine i sve oblike aktivnosti. Golf, wind-surfing, hiking, trekking, fishing ture. Transfer s aerodroma do smještaja, rezervacija rent a car vozila. Posjetite FB stranice "nav tenerife" i zatražite ponudu samo za vas. Dobrodošli na Tenerife - Disfruta de todo
 

Back
Top