NATO

zox6385

Primećen član
Poruka
766
Mislim da je ovo veoma aktuelno!Posto ce uskoro G17 usloviti podrsu vladi ukoliko parlament ne odobri sraman sporazum SCG-NATO koji je potpisao prolupali Draskovic,a i na sve cesce signale da ce Srbija uskoro uci u tu vojnu organizaciju,sta mislite da li je moguce da se razvije ovde jak pokret koji bi bio protiv ulaska u NATO i animirao ljude da ga ni po koju cenu ne prihvate?
 
zox:
Mislim da je ovo veoma aktuelno!Posto ce uskoro G17 usloviti podrsu vladi ukoliko parlament ne odobri sraman sporazum SCG-NATO koji je potpisao prolupali Draskovic,a i na sve cesce signale da ce Srbija uskoro uci u tu vojnu organizaciju,sta mislite da li je moguce da se razvije ovde jak pokret koji bi bio protiv ulaska u NATO i animirao ljude da ga ni po koju cenu ne prihvate?


Који цинизам... да ти комуњара ЗОКС постављаш овакву тему.... па Твој "цркли злочинац" Броз је потписао 170 углавном тајних уговора и разних споразума са САД и Западом (којима потпуно уништава Србију, о чему је писала др Смиља Аврамов у својој књизи).

И сада се Ти, гле цинизма, "бринеш" о суверенитету Србије...

СРБИЈА ЈЕ ЗАХВАЉУЈУЋИ КОМУНИСТИМА У БЕДНОЈ ПОЗИЦИЈИ... овде се једино може поставити питање дрогираног Вука Драшковића ШТО ЈЕ НАКНАДНО И БЕЗ ЗНАЊА И САГЛАСНОСТИ ВЛАДЕ ЗАСР'О ЈОШ ВИШЕ...

НАТО улази у Србију МИЛОМ или СИЛОМ... једино о чему може да се расправља то је ДА СЕ ИСПРАВЕ ПОЈЕДИНИ ЧЛАНОВИ УГОВОРА КОЈИ ПОТПУНО ПОНИШТАВАЈУ СУВЕРЕНИТЕТ СРБИЈЕ КАО ДРЖАВЕ И БИЛО КАКВА ПРАВА ЊЕНИХ ГРАЂАНА...
... и верујем да ће Парламент и Влада једино о томе моћи да дискутују...
 
Nexus 6:
koji su to clanovi ugovora koji ponistavaju suverenitet Srbije?
stavi ih ovde...

Било би боље а и корисније за дискусију ДА ТИ НАВЕДЕШ ЧЛАНОВЕ УГОВОРА КОЈИ НЕ ПОНИШТАВАЈУ СУВЕРЕНИТЕТ СРБИЈЕ... јер више немам намеру да се пецам на Твоје штосове који служе томе да се потпуно скрајне или обустави дискусија по било којој теми која Теби не одговара...што је по мом тумачењу врста спамовања... мада доста лукавога... :confused:
 
ne...nego bi bilo bolje i korisnije da ti argumentujes svoje tvrdnje...dokazuje se krivica, a ne nevinost...
diskusija je o NATO i zaista ne vidim kako ja dokusavam da je obustavim...
 
Eremita ne moras odmah da se ostrvis na mene zbog komunizma,ja sam postavio temu da se normalno komunicira a ne da se pljujemo jer mislim da je ova stvar sa NATO vrlo ozbiljna!
Nexuse ugovor predvidja potpuni imunitet trupa od nasih organa,zatim oslobodjenje svih taksi,naknada i carina za trupe,posebno je zanimljiv clan koji predvidja da su NATO snage duzne da postuju zakone SCG U MERI U KOJOJ IM TO NECE OMETATI IZVRSAVANJE ZADATAKA!Pa onda tranzit preko cele zemlje i hitne intervencije ukoliko su ugrozena ljudska prava!Mislim da je ovo dovoljno!Ako ovime nije ozbiljno narusen suverenitet,onda j3bi ga!Ili mislis da je to dobra stvar za reforme i evroatlantske integracije,a mozda i korak dalje da ukinemo vojsku i NATO-u damo kasarne!
 
Vojska nam se raspada zahvaljujuci nekim "vrlim" politicarima tako da mi se cini da je trenutno najbolje da udjemo u Nato. Makar Siptari nece smeti da napadnu Srbiju.
 
zox:
Eremita ne moras odmah da se ostrvis na mene zbog komunizma,ja sam postavio temu da se normalno komunicira a ne da se pljujemo jer mislim da je ova stvar sa NATO vrlo ozbiljna!
Nexuse ugovor predvidja potpuni imunitet trupa od nasih organa,zatim oslobodjenje svih taksi,naknada i carina za trupe,posebno je zanimljiv clan koji predvidja da su NATO snage duzne da postuju zakone SCG U MERI U KOJOJ IM TO NECE OMETATI IZVRSAVANJE ZADATAKA!Pa onda tranzit preko cele zemlje i hitne intervencije ukoliko su ugrozena ljudska prava!Mislim da je ovo dovoljno!Ako ovime nije ozbiljno narusen suverenitet,onda j3bi ga!Ili mislis da je to dobra stvar za reforme i evroatlantske integracije,a mozda i korak dalje da ukinemo vojsku i NATO-u damo kasarne!
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
zox:
Eremita ne moras odmah da se ostrvis na mene zbog komunizma,ja sam postavio temu da se normalno komunicira a ne da se pljujemo jer mislim da je ova stvar sa NATO vrlo ozbiljna!
Nexuse ugovor predvidja potpuni imunitet trupa od nasih organa,zatim oslobodjenje svih taksi,naknada i carina za trupe,posebno je zanimljiv clan koji predvidja da su NATO snage duzne da postuju zakone SCG U MERI U KOJOJ IM TO NECE OMETATI IZVRSAVANJE ZADATAKA!Pa onda tranzit preko cele zemlje i hitne intervencije ukoliko su ugrozena ljudska prava!Mislim da je ovo dovoljno!Ako ovime nije ozbiljno narusen suverenitet,onda j3bi ga!Ili mislis da je to dobra stvar za reforme i evroatlantske integracije,a mozda i korak dalje da ukinemo vojsku i NATO-u damo kasarne!


Zox ti si promasio profesiju. Bio bi sjajan pijanista ili bubnjar u nekoj rok grupi...znas leva i desna ruka mora nezavisno da rade. Samo za to je potreban mozak, sto se iz prilozenog vidi da ne posedujes. Prema tome ne gine ti ulica, zajedno sa svojim idejama. Tako ste dosli na vlast, tako i otisli u tri lepe ***** materine.
 
marlon:
A sta ces ti veksla da radis kad oni budu dolazili? I da li ces da ih cekas? :lol:
a molim lepo ja sam lojalan i spreman
za docek evo na primer vec imam fotku
i uverenje da svako jutro kad se ustanem
rasirim noge i pustim pevcu krv u
lepu zutu klonju :lol: :lol: :lol:
e sad buduci mi pevac nacisto odlepi
na zuto malo ga isamaram svezem
mu zutu masnu i onda je po ceo
dan veseo ko tranzistor :-) :-) :-)
tako sta se mene tice mislim ono
ako me strefi kakav hamer ili dzems
ma bole mene ja imam befel da
sam zut i tamo gde sam najtanji :lol:
 
veKsla:
a molim lepo ja sam lojalan i spreman
za docek evo na primer vec imam fotku
i uverenje da svako jutro kad se ustanem
rasirim noge i pustim pevcu krv u
lepu zutu klonju :lol: :lol: :lol:
e sad buduci mi pevac nacisto odlepi
na zuto malo ga isamaram svezem
mu zutu masnu i onda je po ceo
dan veseo ko tranzistor :-) :-) :-)
tako sta se mene tice mislim ono
ako me strefi kakav hamer ili dzems
ma bole mene ja imam befel da
sam zut i tamo gde sam najtanji :lol:


Kako li zox pusta pevcu krv, ili ako ima onu markicu mozda mu to rade oni iz spejs satla kad ga produvavaju tamo gde je najsiri? :lol:
 
zox:
Eremita ne moras odmah da se ostrvis na mene zbog komunizma,ja sam postavio temu da se normalno komunicira a ne da se pljujemo jer mislim da je ova stvar sa NATO vrlo ozbiljna!
Nexuse ugovor predvidja potpuni imunitet trupa od nasih organa,zatim oslobodjenje svih taksi,naknada i carina za trupe,posebno je zanimljiv clan koji predvidja da su NATO snage duzne da postuju zakone SCG U MERI U KOJOJ IM TO NECE OMETATI IZVRSAVANJE ZADATAKA!Pa onda tranzit preko cele zemlje i hitne intervencije ukoliko su ugrozena ljudska prava!Mislim da je ovo dovoljno!Ako ovime nije ozbiljno narusen suverenitet,onda j3bi ga!Ili mislis da je to dobra stvar za reforme i evroatlantske integracije,a mozda i korak dalje da ukinemo vojsku i NATO-u damo kasarne!

Добро зокс... хајде да не причамо О КРИВЦИМА... али ДА ЛИ ЈЕ ТЕБИ ЈАСНО ДА СМО ЈЕДНОСТВАНО Н А Ј Е Б А Л И... и ја лично уопште не видим како да се спасемо НАТО напасти - а сам си навео главне тачке потписаног "споразума" ???
 
Ako više ne mislimo ratovati, teoretski je to sa NATO-om dobra ideja, ali, kada se setim kako se još uvek ni jedna od članica NATO-a nije jasno i glasno izjasnila o stradanjima Srba za vreme tileta...ja bih tu odluku zamrznuo do daljnjega......
 
u nato....nego shta....ja bi lichno zabranio oruzhje u bilo kom obliq....ukinuo vojsq....i umesto da ljudi idu u vojsq da idu godinu dana da rade neshto na selu....da malo zhive s prirodom....al to su snovi a lenon je mrtav....al ako tje da bude bolje...a mislim da je bolje da se ukljuchujesh u tekovine nego da ostanesh ko hrpa gnojiva....hell yeah....i to da budemo prvi svuda....da lizhemo bulje svima i svakome....a sve da bi nasha deca zhivela kao shto mi nismo....
 

Back
Top