Problemi ...Rešenja

# zamisli #

Zainteresovan član
Poruka
467
Ja to zamislio ovako - npr ja, ti, bilo ko od nas na forumu ima problem : na poslu , u ljubavi , u kući i tako svašta nešto a mi kao dobri drugari (družimo se ovde zar ne) dobijemo priliku da pokažemo svoju pamet, iskustvo,veze... i tako pomognemo drugaru (poznaniku) sa krste.
 
pa 'ajde da vidimo koliko je ova tema dobra..bar mi lici da jeste...
imam poveci problem...
do 5h sam bila u Urgentnom...zbog bolova na zelucu...
na kraju je moralo tamo ...i ako me boli vec 4 dana...tako da sam manje-vishe pocela da reshavam problem...
nisam ishla ranije jer se uzasavaaaaaaam domova zdravlja..koji bi me shetali nekoliko dana od jednog do drugog..a i popodne ne bi nishta uradili...
privatne klinike sam juce zvala....cifre....100-200eur ukupno za pocetne preglede...ko zna koliko bi izashlo i sa lecenjem....
i ?
shta sada?
gde?
imam par opcija....ali su ocajne....silna zakazivanja, cekanja,cifre....
ma....da mi je znati gde idu i zashto onolike pare od mog zdravstvenog osiguranja da nemash , kada ti je hitno, lekara koji ce da te primi, snimi, izleci.....uzaaaaas!!!
 
mammy:
Suzy...prvo kuci, na caj i topao krevet....
nemoj da se forsiras...
ne zivim u Srbiji, ne znam procedure za ostatak tvog problema


pa ne mogu, moram da radim...1-ne bi mnogo porodica dobilo plate
2-pola njih je na bolovanjima jer ih boli -nokat-....Pa neko ko ima savest treba i da radi i ako umire od bolova......
a pijem cajeve...samo to i smem.....:-(......umrecu bez kafe......Ma mora da se snima...ne vredi...ako je slepo crevo..moze da pukne....i tako to....samo se pitam -gde ici?
 
Pa Suzy ako ti je slepo crevo...to sam cula da uzasno boli i da odma' mora pod noz....
Pa Boze nbek te sef pusti,jos mu samo treba neko iskekeljen na poslu. Bas bezveze.Jel pijes neke lekove(osim Svastare?)?
 
snaja88:
Pa Suzy ako ti je slepo crevo...to sam cula da uzasno boli i da odma' mora pod noz....
Pa Boze nbek te sef pusti,jos mu samo treba neko iskekeljen na poslu. Bas bezveze.Jel pijes neke lekove(osim Svastare?)?


Neke dve vrste sam juce uzela ...ali to je za opushtanje zeluca i zaustavljanje zel.kiseline...nece to moci dugo da deluje...
ma....snacicu se...kada dodjem kuci..okrenucu josh par telefona...
i onog simpa doktora..sa Urgentnog...dao mi je njegov mobilni.....;-)
snacicu se ja.... kao i uvek.....;-)

predjite slobodno na sledeci -problem- ...ocito sam ja preveliki....za ovu temu....;-)
Nato....vuci svoju carnu guzu vamo da te neshto priupitam....;-)
 
snaja88:
Neki simpa doca? Pa to i ne zvuci tako looose... :cool:

Ma...ne pitaj...
Kaze..lezi, opusti se, oslobodi stomak....
Ja malo zadigla bluzu...
tek ti on prilazi....pogleda mi pantalone...otkopca shlic..i povuce pantalone dole....
ju-ju-ju......;-)
sve onako mushki-u 2 brza poteza....ha, haaaaaaaaaaa
do tada sam plakala od bolova....a kada me je -dohvatio- .....uh........ju-ju-ju....;-)
 
ma luuuuuuuuuudo covece
I oko mene je bio jedan simpa doca (Dusan) kad sam vadilla krv na Urgentnom.....3 devojke oko mene (da mi izvade krv) a ja se sva iskekeljila...on njima vice:' Nezno,nezno! Nek legne il sedne,kako hoce'! Sto on ne uze iglu.....hahahaha
 

Back
Top