Zasto Sabac nema dobru Tv i Radio Stanicu

Burhan_Saban:
I ovako mogu sa tobom u nedogled,ne volim nacionaliste i soviniste,jesi li Jozo citao Vladiku Nikolaja,mozda i ne znas ko je to?Takve ko sto si ti i popovi gledaju kao na jadnike,i obicno kazu nije on kako treba,samo nemoj zaboraviti koliko si sladoleda pojeo u Lipi,i koliko si kokica izeo u glavnoj ulici!Cim se pomene pravoslavlje ti ne bi da se objasnjavas zato sto nemas pojma,velicas neke propale vrednosti,samo cu te jedno pitati jesi li izgubio nekoga u ovom zadnjem nesretnom ratu pa tako zboris,ja vidis jesam mnogo njih pa opet ne mrzim nikoga i ne krivim nikoga za to,da li je Isus ili Alah sve ti je to isto,samo su ljudi napravili podele,raj i pakao nije niko video od nas,ali dosta smo pakla propatili ovde,zato nemoj se uplitati u stvari koje ne znas,toliko velicas cetnike icetnicke vodje da cisto sumnjam da si potomak cetnika,potomci cetnika cute jer znaju ko su,ne busaju se u grudi,samo tikve bez korena se busaju u grudi da pokazu ljudima ko su!Jesi li citao roman Janka Veselinovica HAJDUK STANKO,ti me podsecas na onog ulizicu Marinka,jer ovde gde god sam ja ti si mi pod repom,kao sto je i taj ulizica trcao za turcima!

Biti nacionalista nije nista lose, Englezi, Rusi, Francuzi su nacionalisti i svako ko voli svoju zemlju je nacionalista, zato me i ne cudi sto takvi kao ti ne vole nacionaliste. Prvo razmisli sta taj pojam znaci pa onda pricaj o njemu. Nemoj samo ti da mi pricas o vladici Nikolaju Velimirovicu. Tragedija je ako svestenici ovakve kao ja gledaju kao jadnike a takve kretene poput tebe postuju, mada sumnjam u to, to je samo jos jedan u nizu od tvojih debilizama, koji normalan Srbin moze tebe da postuje? Koje propale vrednosti ja velicam? Sta je, jel sramota izjasnjavati se kao Srbin i kao pravoslavac? Ko si ti da pricas o vrednostima i da ih etiketiras kao propale? Zasto ti pricas o cetnicima, ja ih postujem kao i Drazu Mihajlovica, ali se ne slazem u potpunosti sa njihovom politikom koja je vodjena, bliza mi je politika i ideologija Dimitrija Ljotica i Milana Stojadinovica, ali necu sad ovde o tome, pogotovo ne sa tobom da se raspravljam jer to takvi kao ti ne mogu nikada razumeti. Ja se ne busam u grudi, nemam potrebu za tim, pogotovo ne u dijalogu sa tobom. Bas si nasao da svoje baljezgarije potkrepljujes delima Mese Selimovica i Janka Veselinovica, stvarno si smesan i to veoma. Opet kazem, poceo si da pljujes vrednosti ove drzave, kakva god ona da je i vrednosti ovoga naroda na najbanalniji nacin a sad pricas o nekoj kulturi i dokazujes neke gluposti lektirom za osnovu skolu.
 
Jelena dali su ti poznata mesta Ivanic Desinic. Tamo imam
kumu. Njen otac Premuzek Stefan je radio u Sapcu i kod nas
stanovao Kada mu se zena porodila kumovao sam njegovoj
cerki i dao joj ime Jelena a imala je i stariju sestru Ljiljanu.
On je zavrsio posao u Sapcu i otisao od tada smo se samo
jedan put videli.
Bas cu ovih dana da ih potrazim preko interneta.
Pozdrav
 
dadel:
Jelena dali su ti poznata mesta Ivanic Desinic. Tamo imam
kumu. Njen otac Premuzek Stefan je radio u Sapcu i kod nas
stanovao Kada mu se zena porodila kumovao sam njegovoj
cerki i dao joj ime Jelena a imala je i stariju sestru Ljiljanu.
On je zavrsio posao u Sapcu i otisao od tada smo se samo
jedan put videli.
Bas cu ovih dana da ih potrazim preko interneta.
Pozdrav
Ej,brate,ja nisam iz Sapca,tako da ne znam za ta sela,a kamoli za te ljude,sorry. A Jelena jeste najlepse ime :)
Btw,vidim da si iz Beca.Ja imam rodbinu tamo...
 

Back
Top