Zasto devojke lazu o nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da nerviram princezu :wink:
Salim se
Mislim da one to rade iz nekog cudnog tripa da ce muskarac manje da ih postuje ako nisu nevine. Ili ce da misli da je drolja ako je imala aktivan seksualni zivot pre njega, a nedaj boze da je bila aktivnija od njega, onda prosecnom Homo Balcanicusu ostaje samo da je proglasi droljom, jer njegov glupavi muskobalkanski ego ne moze da podnese istinu...
I tako se vrtimo u krug 8)
 
Evo vam nesto na tu temu:

Lazu o svojoj (postojecoj) nevinosti, kao sto muskarci lazu o svojoj izgubljenoj nevinosti...

Da ne ispadnu 'social-outcast'... Obe pojave su zbog starih predrasuda, da su ne-nevine devojke promiskuitetne, a nevini muskarci 'nesposobni...

Zivimo u svetu lazi... Priviknite se na to :D

Poz.
 
Dva razloga:
1. ako u startu krenu sa imidzom device moraju toga da se drze. Mnogi tipovi misle da je premija ako je devojka devica i to im je... Jedan tip kad mi je pricao o tome oblizivao se.
2. da li da spomenem konzervativnu sredinu i dizanje carsafa u vis posle prve bracne noci... Ne... Znaci ponovo drugi razlog.
2. Mozda ih je sramota. Mislim devojke. POgotovu ako momak u startu pomisli ili kaze da ne voli "iskusne" devojke, pa je ova spremna da odglumi nevinost, jer joj je boze moj, mnogo stalo do njega.

Fibi iz prijatelja je usla nevina u brak u stvarnom zivotu u 30 godini, znate li to?!
 
Naravno da lazu,zato sto muskarcima moras pricati ono sto oni zele da cuje o toj temi.Da je prvi ili bar u prvih pet,iako je realno ko zna koji.Da je najbolji u sexu,da je bolji od drugih,iako skoro nikad nije.Bolje da je nevina,tako ne moze da me uporedi nisakim,ja sam sve sto zna,nece potraziti drugog, i te gluposti.Licno mislim da muskarac kome je to bitno nije siguran u sebe,nije siguran da je bas on najbolji,nego je pun predrasuda kao i vise od polovine ljudi sa foruma. :twisted: :twisted: :twisted:
 
Incognito:
Evo vam nesto na tu temu:

Lazu o svojoj (postojecoj) nevinosti, kao sto muskarci lazu o svojoj izgubljenoj nevinosti...

Da ne ispadnu 'social-outcast'... Obe pojave su zbog starih predrasuda, da su ne-nevine devojke promiskuitetne, a nevini muskarci 'nesposobni...

Zivimo u svetu lazi... Priviknite se na to :D

Poz.




:wink: E pa, svaka cast na komentaru!
 
Princeza na poslu:
Dva razloga:
1. ako u startu krenu sa imidzom device moraju toga da se drze. Mnogi tipovi misle da je premija ako je devojka devica i to im je... Jedan tip kad mi je pricao o tome oblizivao se.
2. da li da spomenem konzervativnu sredinu i dizanje carsafa u vis posle prve bracne noci... Ne... Znaci ponovo drugi razlog.
2. Mozda ih je sramota. Mislim devojke. POgotovu ako momak u startu pomisli ili kaze da ne voli "iskusne" devojke, pa je ova spremna da odglumi nevinost, jer joj je boze moj, mnogo stalo do njega.

Fibi iz prijatelja je usla nevina u brak u stvarnom zivotu u 30 godini, znate li to?!

Da "odglumi", kako bogati??? koješta, pa nije to pozorišna predstava........:D Mislim, normalna osoba, ako jeste kao preduslov :wink:, neće se usuditi ući u takvu "avanturu", prvi seksualni odnos u braku i činjenica kaže sve zar ne?? :wink: :D
 
Ne lazu sve.Glupo bi bilo da kazem da sam nevina u tridesetoj.Mozda u lakat.ha,ha,ha Naravno da sam imala zivot pre njega i imacu ga i posle njega, - mislim na decka sa kojim sam - zasto bih sebe dovodila u glupavu situaciju?To klinke lazu,da bi ih muskarci kao postovali ili vec.Ili kazu ti si mi drugi decko - koji put?Ha,ha,ha :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top