Zasto devojke lazu o nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Re: Zasto devojke lazu o nevinosti?

Nekad se nevinost izuzetno cenila i verovatno posotji sve doa sada neko ukerenjeno stajaliste da je to nesto vredno i blistavo,
a u sutini gresne a iskusne jesu daleko zanimljiviji izbor za prefinjen ukus jednog danasnjeg muskarca :)
 
Dva razloga:
1. ako u startu krenu sa imidzom device moraju toga da se drze. Mnogi tipovi misle da je premija ako je devojka devica i to im je... Jedan tip kad mi je pricao o tome oblizivao se.
2. da li da spomenem konzervativnu sredinu i dizanje carsafa u vis posle prve bracne noci... Ne... Znaci ponovo drugi razlog.
2. Mozda ih je sramota. Mislim devojke. POgotovu ako momak u startu pomisli ili kaze da ne voli "iskusne" devojke, pa je ova spremna da odglumi nevinost, jer joj je boze moj, mnogo stalo do njega.

Fibi iz prijatelja je usla nevina u brak u stvarnom zivotu u 30 godini, znate li to?!


U 30. -toj godini nevina?! Nece ponovo imati dvadest godina da uziva u seksu! Zivot je jedan i treba ga iskoristiti! Kad ce da uziva u sexu u 50.-toj, kad dobije strije i vestacki kuk? Sve u zivotu ima svoje vreme i ukoliko se propusti pravi pravo vreme ne moze se vratiti to je prirodni zakon! Nije samo pitanje u uzivanju u sexu, vec i zasnivanje porodice, naucno je dokazano da zena najlakse podnosi porodjaj u starosti izmedju 22. i 25. godine zivota, jer je tada telo u punoj snazi!
A sa 30 godina zena ima povecan rizik od komplikacija u trudnoci i u zacecu pa vi sad vidite, hocete da se drzite laznog morala i trpite posledice ili da uzivate u zivotu i pravim stvarima(naravno u razumnim granicama)!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top