Zasto devojke lazu o nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
?:
da li neka duza veza moze da uspe ako je devojjka imala buran i aktivan sex zivot pre toga

mada, veza ne mora biti monogamna zar ne. ko vas ebe ocu da me obrisete zauvek


12_4_40.gif


Bre jagodo... hahahaahhahaha
 
Da, da, narocito ako se napali pa to sklizne (uuups!) do balcaka, a-hahahahahaha!
Sta onda da kaze?
"srce, promasio si... :lol: "
Mislim da oni nisu primetili jer su previse bili utripovani da su face posto su je kresnuli
A iako jesu, mislim, cemu da sad kao kenjaju toj ribi? Kresnuli je i to je to ...
 
Ja sam jednog slagala ali mi je sada zao zbog toga.Trebala sam jednostavno da ga oteram u tri p.... m.......Situacija je bila malo specificna.Nekoliko godina sam dolazila u isto mesto na letovanje,a jedan jako zgodan i lep ali malo primitivan tip me je jurio svaki put kad dodjem.Pre dve godine odlucim malo da se zabavim sa njim ali cisto platonski,nista sex.Medjutim tip mi priredi takvu scenu,kao ja te volim toliko cekam na tebe a sada nista,itd.,i ja slazem da sam nevina.Toga sam se prvog setila ne bi li se malo smirio.Ali na kraju se jos vise napalio da mi -kao- bude prvi.E onda sam stvarno odustala od svega.
 
... i zelenog... buhuaahahhahaha!
Pa šta je očekivao ako je samo to hteo? Zašto bi inače nekom liku bilo bitno je li ona nevina ili ne, osim da žvrljne još jednu (ili prvu) recku? Onaj koji je zaljubljen u devojku stvarno ne obraća pažnju na to...
 
Zasto devojke lazu o nevinosti, iako to mnogima nije bitno ako vole devojku?

Zasto momci pitaju takve stvari? Da li si? Koliko si? Kada si? sta te bre boli q. ''kad to mnogima nije bitno ako vole devojku''

i koje to devojke??? Ni jedna normalna ti nece slagati takvu glupost, mozda broj ali da ili ne - msm pa videces posle i sam da nije/jeste..
Ja ne znam takve koje kriju.. uglavnom se danas klinke hvale svojim iskustvom (kokoske)..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top