PETARDA !!!!!!!!!!!!

shalle87:
Sta je grobari nova petarda,a ? Bas me cudi. A s kim ste vi u grupi lige UEFA ? Jel sa Ocelulom ?

Je l' vidis bre kako si sitan i mali? Sa kim se ti svadjas? Ovaj narod je puk`o jer samo se ceka neka nevolja pa da se jedan drugom smeje. Idi mali leci svoje komplekse negde drugde, nemoj da ih lecis na forumima. Ovde dolaze i pametni ljudi pa im smeta taj tvoj pokusaj da budes pametan.
 
bio bi potpuno u pravu da ne postoji topic
PARTIZANOV klubski koeficient!!!
gde se grobari "sire" a nemaju cime.
Onaj koji je otvorio topic likuje sto je partizan 64 a zvezda 124 umesto da zeli da je partizan 64 a zvezda 65 (premda bih ja voleo obrnuto) :)
tako da prvo pocisti svoje dvoriste a onda napadaj one koji se sa pravom raduju. U ostalom seti se sta su sve grobari pisali posle prvih utakmia kad smo svi mislili da e partizan sigurno dalje a za zvezdu sam se nadao.
 
tab503:
bio bi potpuno u pravu da ne postoji topic
PARTIZANOV klubski koeficient!!!
gde se grobari "sire" a nemaju cime.
Onaj koji je otvorio topic likuje sto je partizan 64 a zvezda 124 umesto da zeli da je partizan 64 a zvezda 65 (premda bih ja voleo obrnuto) :)
tako da prvo pocisti svoje dvoriste a onda napadaj one koji se sa pravom raduju. U ostalom seti se sta su sve grobari pisali posle prvih utakmia kad smo svi mislili da e partizan sigurno dalje a za zvezdu sam se nadao.


TO BRE
 
tab503:
bio bi potpuno u pravu da ne postoji topic
PARTIZANOV klubski koeficient!!!
gde se grobari "sire" a nemaju cime.
Onaj koji je otvorio topic likuje sto je partizan 64 a zvezda 124 umesto da zeli da je partizan 64 a zvezda 65 (premda bih ja voleo obrnuto) :)
tako da prvo pocisti svoje dvoriste a onda napadaj one koji se sa pravom raduju. U ostalom seti se sta su sve grobari pisali posle prvih utakmia kad smo svi mislili da e partizan sigurno dalje a za zvezdu sam se nadao.

Ma ti si u pravu ali vidi koje teme mali stavlja. To nisu teme to su gluposti. Njemu je tema ako nekog napada i vredja.
A to sto kazes da nemaju cime da se "sire" grobari i sam si odgovorio u sledecoj recenici. Vas problem je sto kazete lako je da se osvoji titula u ovoj slaboj ligi od raspada Jugoslavije. Pa onda sto ih ne osvojiste vise od Partizana kad je lako! E, cigani, cigani, samo bi da ispravljate krive Drine tamo gde nisu.
 
partizan
19 puta prvak
9 puta kup
1 put izgubio u finalu sampiona evrope

zvezda
23 puta prvak
20 puta kup
1 put sampion evrope
1 put sampion sveta

Cifre govore same za sebe ko moze i sme da se siri
 
tab503:
partizan
19 puta prvak
9 puta kup
1 put izgubio u finalu sampiona evrope

zvezda
23 puta prvak
20 puta kup
1 put sampion evrope
1 put sampion sveta

Cifre govore same za sebe ko moze i sme da se siri

Opet si u pravu, ali je l' procita ti sta sam ja napisao ili si zeleo da napisem ono na sta si odgovorio.
OK. Nije vazno. Nista nisam napisao.
 
alo ljudi ne treba da zezamo grobare, treba da navijamo za nase timove da prodju sto vise, jer oni igraju i za nasu drzavu.......
heheh koga ja zezam, ma sad sam najsrecniji covek na svetu, opet petarda, pa dobro nije je dugo bilo

pozdrav delijama i grobarcicima, maramice na tracici su negde oko 10 kinti
 
FLUID:
ali je l' procita ti sta sam ja napisao .

Znam ja na sta si mislio.
Mislio si kako je partizan u ovom milenijumu bolji tim od zvezda.
Znas sta nisi u pravu ali ne onako kako ti mislis.
Sustina je
Oba tima su uzasna u ovom milenijumu.
Zar meni treba da staje srcka zadnjih 5 minuta utakmice a partizanu da se blamira na svom terenu i to od timova za koje nisam ni cuo da postoje.
Sta se hvalite da ste bolj u ovom milenijumu. Zbog par titula i jednog ulaska u ligu sampiona. Realno isti ste ko mi. I jedan i drugi tim u bivsoj jugoslaviji ne bi bio ni u prvoj ligi po kvalitetu sadasnjih igraca (cast izuzetcima)
A za one pristrasne partizanove navijace poruka
Milenijum je tek poceo. Nase vreme tek dolazi
 
petarda-pirat.jpg
 
banegad2004:
tako sam se opredelio jos kao klinac. i nije me sramota. da li je tebe bilo sramota kad je zvezda izgubila prosle godine od psv-a i zenita? naravno da nije jer to je tvoj klub i uvek ces biti uz njega. zar nisam u pravu? moze da mi bude tesko ali sramota nikako

ok razumem tvoje misljenje ali nemozes uporediti psv (koji je stigao daleko u ligu sampiona i na parazenom mecu od milana bio mnogo bolji) i zenit koji ima kvalitetan tim i koji isto stigo daleko u kup uefa sa artemedijo i makabijom, ajde necemo dalje o tome, samo ti navijaj!
 
Sasa_Huligan:
ok razumem tvoje misljenje ali nemozes uporediti psv (koji je stigao daleko u ligu sampiona i na parazenom mecu od milana bio mnogo bolji) i zenit koji ima kvalitetan tim i koji isto stigo daleko u kup uefa sa artemedijo i makabijom, ajde necemo dalje o tome, samo ti navijaj!
1. naravno da cu da navijam
2. zenit nije nista uradio
3. da li bi i dalje navijao za zvezdu da je izgubila kao partizan sinoc? naravno da bi
 

Back
Top