Ko posle promena u Partizanu???

Apsolutno si u pravu.
Vermezovic ako ima imalo casti mora da podnese neopozivu ostavku.
Pantic bi trebao da okaci rukavice o klin i da se upusti u manekenske vode.
Onaj mali, ne mogu sad da mu sesetim ime, onaj bre sto je omasio penal, e njemu novi trener koji dodje treba da mu da loptu i da mu kaze; "Mali nosi to kuci i kad se izigras dodji da igras u ekipi".
Upravi treba dati josh jednu sansu pa ako opet omanu onda ih motkama najuriti iz kluba.

P.S. Cestitke ciganima na ulasku u kup UEFA :)
 
Bile su priče kao dovode pojačanja. Te ovog, te onog, a ništa od toga. Trebaju da daju ostavke i da dođu neki bivši igrači Partizana. Evo, Stevanović je u reprezentaciji, a ona postiže dobre uspehe u ovim kvalifikacijama. Ne bi bio loše rešenje!
 
FLUID:
Bile su priče kao dovode pojačanja. Te ovog, te onog, a ništa od toga. Trebaju da daju ostavke i da dođu neki bivši igrači Partizana. Evo, Stevanović je u reprezentaciji, a ona postiže dobre uspehe u ovim kvalifikacijama. Ne bi bio loše rešenje!
bravo jako si pametan. ali ko da da ostavku? oni su ti kao tito. nece da sklone dok ne umru i to ti je.
 
Ma sigurno bi se povukli kad bi svi grobari ostali ispred stadiona i vikali mu Vermeze majmune!

A u ove iz uprave imam poverenja, jer su uspeli da dovedu onog Nemca u Partizan, pa valjda ce uspeti da nadju neko dobro resenje opet.Ali sad su Partizanu otisli svi vozovi, tako da sad niko nece ni da dodje.
A i oni sve vracaju neke penzionere u Partizan.
Ma u pravu ste i oni treba da lete napolje!
 
Evo sad hoštapleri pripremaju šta da izjave povodom svega i svačega. Treba im tri dana. Izjaviće nešto posle prvenstvene utakmice sa Hajdukom, a to će biti neka nebuloza sačuvaj Bože! Kao da treba neko da im sastavlja šta da kažu! Kako ih samo nije sramota?
A ŠTA ĆE REĆI POVODOM TOGA DA JE UTAKMICA SKINUTA SA NEKOLIKO KLADIONICA KAO NAMEŠTENA?????
ZNAČI, IZDAJA GROBARI IZDAJA!!! IZDAJA!!!
P.S.
ZVEZDA JE "SKINULA" BRAGU; MI ĆEMO "SKINUTI" BAGRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZVEZDA JE "SKINULA" BRAGU; MI ĆEMO "SKINUTI" BAGRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZVEZDA JE "SKINULA" BRAGU; MI ĆEMO "SKINUTI" BAGRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZVEZDA JE "SKINULA" BRAGU; MI ĆEMO "SKINUTI" BAGRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZVEZDA JE "SKINULA" BRAGU; MI ĆEMO "SKINUTI" BAGRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top