Da li momci vole udate zene u krevetu?

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Devojke vole ozenjene muskarce u krevetu!!!

--------------------------------------------------------------------------------

To je vrlo tacna teza..
Logicno je da ozenjeni muskarci rado ulaze u takve avanture iz zna se kog razloga..Ali zasto devojke to rade?
Pa imaju one svoje (Veliiike) razloge..


Naravno


Evo ovo me ponukalo da pitam. Njega interesuje ali i mene interesuje.:))) Do kojih godina su vam zene interesantne za sex?
 
Ма оно је била шала...али ми очигледно смисао за хумор не долази до изражаја кад сам уморан као пас.:-|

...не кажем ја да је тема лоша...ево желим ти да буде успешна...поздрав
 
ja sam neshto pomalo kao upravo u toj dilemi....kao shta to vuche za sobom....mada misim da tju odgnam zle namere....jer ja verujem! (: ....ma nema neke starosne granice....ove operacije chine chuda....evo ti je sher...ona ima 200god samo mi to ne znamo....a vidi je kaka je....ko da je juche iz shkolske klupe izishla....dobro nije bash tako....al izgleda dosta mladje....al losh je trip to da nekom smrdish u brak....mislim to je bash neplemenito....i pogreshno....al npr postavimo se na nekom letovanju...pa kao aj se kao mi sad kao kresnemo al ja sam kao udata al mi muzh kao otisho na pecanje s drugarima a ja eto kao ovde na moru sa drugaricama kao trazhimo mlade momke....mislim onda bi me brigalo i da je udata za 5toricu....al hej to je tako teshko da se desi da tju pre kresnuti sher neg to i tako i neshto....sve kao da je zhivooooo.....svi kao da su tuuuuuu.....sve ko da nije biiilooooo
 

Back
Top