Lekcija broj jedan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gore u vrhu tvog Krstarica prozora imas puno mogucnosti....isprobaj korisnicki profil...tu imas sve moguce i nemoguce mogucnosti....imas i za avatar i za slicice, i ma...sve....samo testiraj i isprobavaj....ne mozes pogrijesiti niti spaliti kompjuter...sad imas i svoju temu pa salji svakakve gluposti da isprobas sta si uradila
 
prvo idi na google,pa naši neki avatar.
ondak kada si nabereš neki onda ga turiš u profil vrlo jednostavno,staviš link copy-paste sa sajta gdde si našla avatar.
uglavnom treba da klikneš na avatar koji ti se dopada,i onda ti se otvori njegov link,
ili ga prebaciš na desktop i ubaciš kao sa kompa.
i to ti je to,
aaa pazi da ne bude preveliki.
jer ovo sokoćalo ok drstarice ne popdržava veeeelike
 
Bobbo, softver Krstarice prihvata samo originalne sise forumasica. I to, pod uslovom da mogu da se smanje... Znaci, nadji negde sliku svojih sisa, smanji ih na 80X80 i hostuj ih na recimo...http://www.imageshack.us/
... I odatle metni u avatar. A ono kopiranje.. Tu pretisnes "citiraj" i izadje ti ono na sta hoces da odgovoris.
I nemoj da davis... Vec si svima ispricala da si ovde drugi put i da ti se mnogo svidja. Dobro je... nasa si, 'ajd sad nesto konstruktivno.
 
Da dogodine bude jos ubedljivije! Ne verujte onima, koji vam kazivahu da sam polovna roba... Ne verujte onima, koji govorase da sam mator konj... Ne verujte onima koji skrnavise Ime Moje... Jer, Ime Moje odsad znaci Pravda... A rec moja, sada znaci Mir! Misao moja, siri Ljubav medju Vama...
Idite deco... Propovedajte Ljubav Forumom... A ja vam obecavam:
Necu biti ljubavnik samo onih koje su verujuce u Mene! Bicu ljubavnik svih Forumasica!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top