ZVEZDA U LIGI KUPA UEFA

O MOJI GROBARI,TVRDA TIKVA A?
2-5





DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA,
DOBRO ZNAJ DA NECU NIKADA,
DA TE OSTAVIM,DA TE ZABORAVIM
DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA.

DA TE OSTAVIM,DA TE ZABORAVIM
DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA.

ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE,
JA NE MOGU DANA BEZ TEBE,
SRCE SVOJE SAM SPREMAN DA TI DAM
STO ZA TEBE LUDO UDARA.

SRCE SVOJE SAM SPREMAN DA TI DAM
STO ZA TEBE LUDO UDARA.

JEDNOG DANA KADA PRODJE SVE,
KAD ME BUDU STIGLE GODINE,
ZNAJ DA NIKADA NECE DOCI DAN,
DAN KAD NECU BITI S TOBOM JA.

ZNAJ DA NIKADA NECE DOCI DAN,
DAN KAD NECU BITI S TOBOM JA.

I TE NOCI KADA IZDAHNEM,
ZADNJE PIVO ZA TEBE POPIJEM,
I NA NEBU TOM NA KOJE IDEM JA,
SIJA MOJA ZVEZDA CRVENA.
 
E, vidis sad tema je na mestu, ali odgovori nisu. Promasili ste odgovore, gospodo. Ovde tema nije Partizan. Pustite vi Partizan i bavite se svojim problemima. Partizan ce se vratiti ili ce vratiti milo za drago. Dok jednom ne svane drugom se ne smrkne! U svakom slucaju cestitke na prolazu. Zasluzeno!
P.S. I ovo je promasen odgovor, ali izgleda da je ovde sve promaseno.
 
Sasa_Huligan:
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
DOK MI PIJEMO PIVO I SLAVIMO VI PACOVI PLACITE

Ti si izgleda od juce posto ne pamtis ono od prekjuce. Mi smo vec bili u toj ligi i dokle smo dosli to svi znaju - do osvajaca KUPA UEFA. Dalje se nije moglo. Videcemo vas. Nemoj posle da bude nismo znali da je ovde tako rutavo. Ti mislis da svi placu ako ste vi prosle godine lili potoke suza dok smo mi prezimeli u Evropi. PARTIZAN SE VOLI!!!
 
da... samo sto je zvezda bila totalni autsajder i realno slabiji tim od marseja, sto se kasnije, gledajuci imena, naravno, ne moze reci...
bragi bi, ova zvezda, da je igrala fudbal, dala bar jos dva gola... a ovako je mogla da dobije jos dva da nije bilo stojkovica....
 
Nervirao sam se na pocetku utakmice.Posle sam bio letargican jer je Bragin gol visio u vazduhu 80 minuta.
Kad smo primili gol poceo sam da se psihicki pripremam za poraz.Medjutim nema ko kod Brage da postigne gol.
Generalno gledano nasha kukavicka igra.Srednji red je morao u drugom poluvremenu mimalno da pritiska njihov srednji red.Da ima kvari akcije odmah na sredini terena i da proba da izbori sto vise prekida,jer smo iz prekida najopasniji.
Ne secam se kad smo imali ovoliko srece! Valjda nam se malo vratilo posle tolikih godina,posle Barse,Dinama iz Kijev , Lacija...
 
PLESsitnihDEMONA:
Nervirao sam se na pocetku utakmice.Posle sam bio letargican jer je Bragin gol visio u vazduhu 80 minuta.
Kad smo primili gol poceo sam da se psihicki pripremam za poraz.Medjutim nema ko kod Brage da postigne gol.
Generalno gledano nasha kukavicka igra.Srednji red je morao u drugom poluvremenu mimalno da pritiska njihov srednji red.Da ima kvari akcije odmah na sredini terena i da proba da izbori sto vise prekida,jer smo iz prekida najopasniji.
Ne secam se kad smo imali ovoliko srece! Valjda nam se malo vratilo posle tolikih godina,posle Barse,Dinama iz Kijev , Lacija...

E, ovako se razgovara, a ne kao neki pojedinci. Ovo je pravi navijač!!!
 
iskreno ne moze se tako pricati. Tako mogu da pricaju samo oni koji su igrali fudbal na poljancetu izmedju dve cigle.
Nisi svestan sta znaci pritisak i nije tako lako krenuti u napad. Lako je reci treba napadati ali veruj mi. Kad protivnicki tim navali prosto ni sam nisi svestan kako i zasto ali jednostavno si prikucan i samo se grcevito brnis.
Naravno isto vazi i za suparnicki tim kad zvezda navali, premda delimicno jesi u pravu.
 
jeste... kad navali barcelona ili bayern... a ova braga koja je, inace, igrala u beogradu kao danas zvezda, nije bas neki respektibilan napadacki tim... veceras zvezdin vezni red nije postojao... cim igraci brage dodju do lopte (20m od svog gola) svi igraci zvezde istog momenta se povlace na svojih 20m... to bas i nije grcevito branjenje, vec s predumisljajem...
 
Људи...звезда је играла лоше...требало је да испадне. Не знам да ли је у питању (не)квалитет играча или само лоша тактика (онако дефанзивна). Кад ми морамо да се бранимо на 20 м од Браге мислим...

...а о пацовима ни речи...требало би им забранити да играју споља...целу земљу брукају...не само себе.
 
Ma ljudi sto toliko komentariste da se Zvezda branila i branila, to je normalno, pa vec godinama je tako, kad imam ok rezultat mi se branimo, i to ne samo zvezda vec celi nas fudbal, partizan kao i reprezentacija, pa jeste li geledali protiv stapnije i drugme tekme


Zvezda je zivot
 
shalle87:
E bre Fluid tebi je pravi navijac onaj koji blati zvezdu a ? Covek, makabi pt vam je uvalio petardu kuci i sad tisina !!!!!!!!

Nije to blaćenje već realnost našeg fudbala. A to što je Partizan primio 5 golova nije valjda tvoja briga. Raduj se ako hoćeš. To ti niko ne brani. Nego se samo pitam iz koje rupe pacovske si izašao posle prošlogodišnjeg skrivanja po istim rupama kada je Partizan igrao u Evropi i bio prvak. Kada su vam po Evropi pomerali dupe. Budi realan malo da ne bi bilo posle jao nismo znali da je u Evropi ovako rutavo.
 
Ko blati Zvezdu? Ja sam bre za tu Zvezdu dao svoju dzigericu! I Partizan me ne zanima,uopste.Mogao je da izgubi i sa 10:0 to mo nista ne bi znacilo.Samo mi je bitno da Zvezda dobija i da ide dalje.
Imam druga koji navija za Partizan,ali nikad nije bio na stadionu.Mozda i jeste,ali u lozi ili engde na sigurnom. A isao je i na neke velike Zvezdine utakmice.Ja na Partizanovu utakmicu ne bih otisao ni mrtav,pa ne znam sa kim da igra.Ni na TVu ne gledam.
I sad taj moj drug je meni pre stalno slao poruke kada Zvezda izgubi i kad je Partizan igrao LS.Nikad mu nista nisam odgovarao.Posle smo se pokacili oko nekih stavri jer je poceo mnogo da sere. i pored svega toga nikad mu nisam poslao ni jednu jedinu poruku kad Partizan pukne. NIKAD! Jer me to ne zanima i necu da budem kao on. Ja idem na utakmice i neam sta da se rasporavljam sa nekim ko svoj klub gleda preko TVa ili cita iz novina.
Grobari se semi od sebe sada jedu i nije im potrebno moje podjebavanje,uopste.
HOCU DA UZIVAM JER JE ZVEZDA PROSLA!!!
ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO NE POSTOJI!!!
 
Ljudi,ajde zayebite to izdrkavanje.Hocu da vas cujem...izvlacenje je koliko ja znam u utorak.
Evo sastava sheshira.
Sheshir 1 : Roma,Stutgart,Monako,Herta,Lokomotiva M.,Besiktas,AZ Alkmar,Sevilja.
Sheshir 2 : Marsej,PAOK,Slavija P., CSKA M., Bazel, M' boro,Espanjol,Lens.
Sheshir 3 : Zvezda,Shahtjor, Herenven,Dnjepar,Hamburg,Bolton,Smapdorija,Palermo.
Sheshir 4 : Steaua,Brondi,Grashopers,Zenit,Levski Sofija,Strazbur,Ren,CSKA Sofija.
Sheshir 5: Gimaraes,Litex,Halmstad,Viking,Dinamo Bukurest,Rapid Bukurest,Makabi PT,Tromzo.

Znaci,iz svake grupe se izvlaci po jedan tim za takmicarsku grupu.Vase prognoze i misljenja? Dalje idu prva tri tima i prikljucuju im se treci iz grupa LS.
Ja mislim d abi nama bilo ok da izvucemo ovakvu grupu.
Monako
PAOK
Zvezda
Levski
Halmstad

Monako je u losoj formi i treba ga juruti sada.PAOK i nije neki posebno respektabilan klub,ali je opasan.U slucaju da se igra u Grckoj sigurno bi bio 1000 navijaca Olimpijakosa na stadionu koji bi navijali za nas.Lesvki takodje nije klub nekog ranga,iako je visestruku prvak Bugarske i Halmstad koji lagano zavrsava sezonu i racunam da nece biti u nekoj formi,iako i nisu neka pretarana opasnost.
A ovo bi bila LUDILO grupa.cak bi mozda i voleo. Roma,Marsej,Zvezda,Steaua,Gimaraes. Tri prvaka Evrope!
 

Back
Top