Obavestenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

SINDI

Gost
Jutros izmedju 9 i 10 ujutro neko je obio moj stan, srusio pasvord na xp-u i ulogovao se pod mojim nikom.Bio je u mogucnosti da procita sve privatne poruku, koje su bile u sanducetu. O tom dogadjaju obavestila sam policiju, i izvrsen je uvidjaj.

Unapred se izvinjavam svima, ako se desi da neciji pp osvane, gde mu mesto nije...

Molim da mi niko vise ne salje pp...

Pozdrav, Sindi
 
Hm, ni lopovi nisu ono sto su nekad bili :lol:
Ne kapiram da je neko obio stan i onda jos lezerno onako sedeo za kompom, rusio pass za xp da bi se dokopao pass za ulogovanje na krstaricu :lol: Sta ti je forum, a? Ovo bi trebalo da osvane u casopisu, bas ovako napisano kako je ovde.
 
A kako ti znas da ti je "lopov" usao u forum i procitao ti pp?!
Kao ostavio je ceo komp upaljen i ulogovan na forum i otisao... mislim nije ukrao komp?!
A ti usla,i videla komp ulogovan na forum i pomislila pa ovo je provala...

Daj molim te...
 
SINDI:
Jutros izmedju 9 i 10 ujutro neko je obio moj stan, srusio pasvord na xp-u i ulogovao se pod mojim nikom.Bio je u mogucnosti da procita sve privatne poruku, koje su bile u sanducetu. O tom dogadjaju obavestila sam policiju, i izvrsen je uvidjaj.

Unapred se izvinjavam svima, ako se desi da neciji pp osvane, gde mu mesto nije...

Molim da mi niko vise ne salje pp...

Pozdrav, Sindi
Zaboga... Stvarno?
Pa govori... jel nesto uzeo iz stana, da li slutis ko je? Sta kazu panduri?
:| :|
 
Dakle Sindi... stvarno mi je žao što ti se ovo desilo...
ko je ovo uradio i zašto ne sumnjam da ćeš otkriti mada ... nekako mi se javlja da znaš ko ...pitanje je samo šta ovim dobija?

a ovi što ti se smeju na forumu ... hm... bolje da ćute ...


e znaš, sve će biti ok...
vidmo se uskoro!
pozzz

...e ostani sa nama ...
 
xpajamacax:
znači to nisi ti bila koja si dala teardrop glasić.
ne mogu da verujem čime se ljudi bave
jesam, bila sam ja...na poslu....
po drugim dokumentima koje imam kuci, videla sam da su otvarani u vreme kad sam ja bila na poslu..nije bitno, nisam postavila temu da se o tome raspravlja...
samo kao saopstenje..ja nisam bitna, zao mi je sto je neko drugi bio u prilici da cita tudje pp
to je jedini razlog sto sam otovorila temu,i molim gazdaricu da je zakljuca, cim dodje
 
Danas pocinje kontraofanziva na Politici, vratio se na zahtev ogromnog broja forumasica veliki veksla i njemu u pocast ostaje avatar. Sad samo da vidim tog Moderatora koji ce da se usudi da ga banuje. Imace posla sa mnom.
 
Evo, meni je stvarno zao sto joj se to dogodilo i evo, izvinjavam se sto mi je smesno, ali necu da foliram, jeste mi smesno da je neko upao u neciji stan sa namerom da procita privatne poruke. I ne samo meni, vec, posto imam punu kucu, bese smesno svima kojima sam ispricala. To ne znaci da je bilo ko zloban, vec da je prica, postavljena kao takva jednostavno smesna. Ljudima je malo cudno da neko ne ukrade kompjuter nego obije stan, sedne i cita tudje ppove. I nije smesna Sindi, vec situacija i lik kome je palo takvo nesto na pamet.
 
e,pomislila sam da je neko ko te zna.
svinja.
to je samo pakost i ništa više.
fuj.
drži se.
i sniimaj na komp,ako želiš da čuvaš.
ili nađi usranu motku pa tuci:p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top