Pogledajte pricu o jednom novosadskom politicaru...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Posto su mi sabotirali temu i premestili je ispricacu...

Prica:

Jednom poznatom novosadskom poilticaru, koji je homosexualac je pretio tip, tj. ucenjivao ga da ce obdaniti njegov video snimak sa nekim drugim tipom, kako se sexaju, ako mu ne plati odredjene pare, ali bio covek amater i uhvate ga...

I drazali su ga u pritvoru svih 30 dana koliko su smeli, i kada su ga pustili, sudjenje mu je zakazano za 15 dana od tada... Nije covek morao mnogo da ceka, dobio preko reda.

E sad, kada vam kazem da je lik sa 3kg gandze pustem posle 2 dana iz pritvora, i zakazace mu se sudjenje u roku od 2 godine...

Zar nije lepo bitit (NS) politicar, pa onda pravda bude pravednija za tebe nego za druge?

P.S. Molim urednicu da mi ne zatvori temu jer je vezana za bas NS. Hvala.
__________________
 
Ђетићу, ја сам помислио да сте ви свију за ЕУропске интеграције???
У ЕУропским интеграцијама се за зајебавање педера добија и више од 3 године, а за диловање дроге пар месеци условно. Оћеш у Јевропу, а нећеш јевропска правила.
Да не кажем: ви би да се ...., а да вам ...... Не може то тако. Једва чекам Геј параду у Подгорицу, ћу да резервишем карту за авијон, да видим и то чудо.
 
Aleksej_BASO:
OK eka je ***** i onako su nam svi politicari nenormali na neki nacin...

Ali coveka ce da osude po hitnom postupku verovatno na najvecu kaznu 3 godine, jer je zejbavao ovog pedera.... KOji je politicar i ima veze!

погрешно си ме разумео, нека је зајебавао педера требао га је и као у БГ пре неку годину
 
Чича Глиша:
Ђетићу, ја сам помислио да сте ви свију за ЕУропске интеграције???
У ЕУропским интеграцијама се за зајебавање педера добија и више од 3 године, а за диловање дроге пар месеци условно. Оћеш у Јевропу, а нећеш јевропска правила.
Да не кажем: ви би да се ...., а да вам ...... Не може то тако. Једва чекам Геј параду у Подгорицу, ћу да резервишем карту за авијон, да видим и то чудо.


Inace sam rodjen u Novom Sadu... ;)

I ja jedva ceka dej paradu u PG, nadam se da ce ih izgaziti kao i u BG!
 
fosilvaso:
totalno ste omanuli bit 'problema': ucenjivač je nagrebao zbog UCENE, a ne zato što je zezao derpe-a! Tako je mogao ucenjivati političara sa nekim drugim, važnijim temama bitnim za rad i odluke političara.....
Педере трба избацити из политике, један неморалан и извитоперена личност неби требала да се бави политиком. Доста нам је Чеда Јовановић и Борис Тадић
 
Mene je bre zajebavao propalica bivsi robijas i buduci i covek koji je bio bespavno useljen u zgradu u kojoj zivi, i pretio mi javno, i tu policija nije mogla nista da uradi.

Mastao sam da uzmem pistolj koji jako lako mogu da nabavim i da ga izbusim!!! Jer drugacije ga se ne bih mogao resiti!

Gde ja tada bila policija?

Tada su mi rekli "mi ne mozemo nista da uradimo dok on..."
 

Back
Top