Boje u vasem zivotu

limunada:
hehe..poceli ste od boje nicka,a dodjoste do aure i sl.stvari...:) Ja ,inace,nikad ne vidim nikakvu auru ,niti "boju" za osobe,cak ni za nick,nego samo za imena...
Valjda je to zbog toga sto bilo koja rijec,osim imena,asocira na taj predmet i njegovu boju...a to nije to...A imena su "bezlicna" i mogu da ih zamislim u boji...Uh...zakomplikovah...:)
Mene i avatar i nick i osobe u rl asociraju na neku boju. Tako da kad sam rekla npr. da mi je gigule tamno žuto-braon, verovatno mi je ostao u sećanju onaj njen avat. sa suncokretima, pa Vojvodina, selo u jesen :arrow: eto boje za gigu, a u stvari kad bih nekog od vas upoznala, verovatno bi mi ''zračio'' u nekoj drugoj boji. A da, i postovi neke osobe koje čitam me podsete na neku boju...ma bre to je čitava nauka :lol: a ti limunado, heh pa ne možeš pored te slike i tog nicka da me asociraš na recimo crvenu, nego zna se...
 
*misutka*:
Mene i avatar i nick i osobe u rl asociraju na neku boju. Tako da kad sam rekla npr. da mi je gigule tamno žuto-braon, verovatno mi je ostao u sećanju onaj njen avat. sa suncokretima, pa Vojvodina, selo u jesen :arrow: eto boje za gigu, a u stvari kad bih nekog od vas upoznala, verovatno bi mi ''zračio'' u nekoj drugoj boji. A da, i postovi neke osobe koje čitam me podsete na neku boju...ma bre to je čitava nauka :lol: a ti limunado, heh pa ne možeš pored te slike i tog nicka da me asociraš na recimo crvenu, nego zna se...

Hehe...pa o tome ti pricam...:-) limun uvijek asocira na zuto...zato sto vec znamo da je limun zut...:) ,ali ime...npr. Tanja je meni zuto,ali ne znam zbog cega...:roll: Ne poznajem ni jednu plavusu Tanju...:-)
 
Eh gazdarice i moje oke su zelene i divno mi pristaje svaka zelena, ja kao i vecina ovde vidim likove u bojama ali nevidim auru ali zato uvek cujem zvukove, tonove raznih istrumenata, npr cesto cujem zvuk baritona kada se dopisujem sa muskarcem, pa zvuk flaute kada je zena u pitanju e sad evo pr radi zujem zvuk pijana pomesan sa bubnjevima (blago u daljini cujem) kada je Gazdarica upitanju....nemam pojma kako ali sam to upravo cula....mora da je to zbog ociju.............:))))

Da cula sam juce zvuk mandoline kada sam "pricala" sa Bety........:))) divana, mio, veseo zvuk, onako sitan i cio.....:))))
 
ajde... ovakoooooo
za početak, prva... Gazdarica, ne može drugi redosled...
ona je pastelno ljubičasta, ne zbog nicka, nego komplet utisak
onda Nina2 ona je zeleno crvena
Betty je narandžasto-žuta-plava

sada idem da spavam... nastaviću
 
hvala namadnolini bobbo :)
stvarnostje melodični alt (po potrebi i zastavnički :wink: )
sad vas mnogo ima zelene AVATARE ....hehe...ja ću smestim neki narayanasti :D
eotatko, moj radni prostor (kod kuć) je narandžasto -plavi :D
 
aha..i ti si psycho 8)

smilie_osx.gif
 

Back
Top