Boje u vasem zivotu

A što mene sve staviste u neke bele, bež?!
Nisam valjda tako, tako....hm. šta bi moglo da bude belo?!
Ma ja sam skroz crvena, sve mi je crveno, garderoba, kuhinja, dnevna soba.....obožavam crveno. E al ne znam za auru, može ona da bude crvena?


 
moze, ali najbolja boja za auru zapravo pokazatelj pozitivnog stanja tela i duha je bela do sunce zuta. crvena bi mozda bila agresija, bes.. dakle ostani na beloj lol to je cista andjeoska boja.
 
Struja:
moze, ali najbolja boja za auru zapravo pokazatelj pozitivnog stanja tela i duha je bela do sunce zuta. crvena bi mozda bila agresija, bes.. dakle ostani na beloj lol to je cista andjeoska boja.

Znači drugi me vide ko anđelka?! :lol:
Onda stvarno bolje da ostanem pri tome. :-D
A crvenu čuvam za krpice.
 
Aphroditi:
A što mene sve staviste u neke bele, bež?!
Nisam valjda tako, tako....hm. šta bi moglo da bude belo?!
Ma ja sam skroz crvena, sve mi je crveno, garderoba, kuhinja, dnevna soba.....obožavam crveno. E al ne znam za auru, može ona da bude crvena?


evo tebe mogu da definišem... ti si prljavoroze
 
SINDI:
shag...zeleno kao lishce u prolece

Ha ! Ne videh ovo, a stvarno je slatka tema...:D
Sindy-baby, ja stvarno volim zelenu i to u svim nijansama. I ima logike ovo s bojama, jedino sto bi meni bilo lakse da kazem koja boja NE ide uz neki nick...

A niko ne rece nista o bojama koje oslikavaju dragi nam, muski deo foruma?
 
hehe..poceli ste od boje nicka,a dodjoste do aure i sl.stvari...:) Ja ,inace,nikad ne vidim nikakvu auru ,niti "boju" za osobe,cak ni za nick,nego samo za imena...
Valjda je to zbog toga sto bilo koja rijec,osim imena,asocira na taj predmet i njegovu boju...a to nije to...A imena su "bezlicna" i mogu da ih zamislim u boji...Uh...zakomplikovah...:)
 
ukinuće mi muž internet ako me zatekne opet tu - satima se zezam
idem sad da ga umilostivim da ne bude restrikicija (OPET su došla deca, ja opet štrajukujem glađu i neću da jedem eurokrem :twisted: :lol: NIKAD ga ne jedem, zašto bih jel adečju hranu :roll: Za mene je ljuti ajvar 8) )
 

Back
Top