Tik tak tik tak...... bioloski sat

Infanteer

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.096
kasne 40-e stizu a sa njima i menopauza, kad zena vise bas i nije zena sem po izgledu, nekompletna zenska jedinka koja nije sposobana da se reprodukuje, sto je imperativ oba pola, realno.

dok zdrav muskarac od 13-e pa do smrti ostaje muskarac ne samo po izgledu vec i po sposobnosti da produzi svoju vrstu sto ga chini kompletnim, kako je vama zenama kad se desi da izgubite pola svoje zenstvenosti, kazem minimum pola da ne zvucim grubo.

Vidim na nekom topiku da ste spremne za rat.
Koji se i mozda desi ali ne bas uskoro. vecina vas sudeci po nekoj mojoj proceni za 10-15 godina ulazite u kasne 40-e.

Koliko ste spremne za onaj dan kad izostane m. i nikad se ne ponovi, kad zenski hormoni utihnu?

i da, ako se osakati ovaj topik, neka moja rec ili recenica izbrise, nemam veze sa topikom vise, moze da se racuna da ga nisam pisao.
 
kasne 40-e stizu a sa njima i menopauza, kad zena vise bas i nije zena sem po izgledu, nekompletna zenska jedinka koja nije sposobana da se reprodukuje, sto je imperativ oba pola, realno.

dok zdrav muskarac od 13-e pa do smrti ostaje muskarac ne samo po izgledu vec i po sposobnosti da produzi svoju vrstu sto ga chini kompletnim, kako je vama zenama kad se desi da izgubite pola svoje zenstvenosti, kazem minimum pola da ne zvucim grubo.

Vidim na nekom topiku da ste spremne za rat.
Koji se i mozda desi ali ne bas uskoro. vecina vas sudeci po nekoj mojoj proceni za 10-15 godina ulazite u kasne 40-e.

Koliko ste spremne za onaj dan kad izostane m. i nikad se ne ponovi, kad zenski hormoni utihnu?

i da, ako se osakati ovaj topik, neka moja rec ili recenica izbrise, nemam veze sa topikom vise, moze da se racuna da ga nisam pisao.
jedva cekam da prekine
ja sam popizdela i kad sam dobila, ponadala se nece nikad kad ono ipak doslo :roll:

inace ako oces cisto bioloski svi matorci su ti bioloski viskovi, zene jer nemaju vise sposobnost reprodukcije, muskarci takodje u vidu nedizanja kite, ali ipak hodaju planetom na tvoju zalost :aha:
 
zene su vec posle dvadeset i pete otpisane
otprilike..

sto se tiche impotencije koje gore spominju neke zene, ta stvar je medicinski resena u proslom veku. alo bre srpijanke!
chovek sa 80 jos ima sperme i sa vec kojim od ko zna koliko proizvoda na trzistu ga digne za pola sata i oplodi i stoji mu sledecih 36 sati.

ove nase zene bre zive u srednjem veku.
sta da ocekujes od zemlje gde je glavni vid zenske kontracepsije - abortus.

200 000 godisnje za naciju od 7 milion, preko 3.5 miliona zena, pola od toga dugovecnih baba koje su odavno saranile muzeve, ostaje da od jedan milion plodnih zena 200 000 obave ciscenje godisnje
 
Poslednja izmena:
Muskarci mogu da seksaju dok su zivi. Istina, nakon nekih godina dize se sve redje ali se digne.

ako nije fizioloski slucaj, muskarac sa 90 i cijalisom, vijagrom il sta vec, nema nikakvih problema, jedino fizickih, ono da ga bole kosti, al da oplodi, itekako moze.

nego jel smo primetili kako je topik lepo hajdzakovan pa se umesto klimakterijuma i pripreme za to odjednom pise o impotenciji koja je medicinski takoreci izlecena u proslom veku?

mozda sam precenio kad sam pomenuo 10-15 godina do klimakterijuma za nase prosecne forumasice na ovom topiku

- - - - - - - - - -

jedva cekam da prekine
ja sam popizdela i kad sam dobila, ponadala se nece nikad kad ono ipak doslo :roll:

inace ako oces cisto bioloski svi matorci su ti bioloski viskovi, zene jer nemaju vise sposobnost reprodukcije, muskarci takodje u vidu nedizanja kite, ali ipak hodaju planetom na tvoju zalost :aha:

ne hodaju nego rade. 5 godina duze rade i prosecno 5-7 godina ranije umiru.
ne hodaju nego rade, neki i retko dozive penziju.
dok babe odlaze sa 60 i 20 godina se baskare o budzet.

pricajuci o viskovima, babe su ekonomski problem srbije, najozbiljnije

ali to nije tema, nije prepucavanje, bas vas pitam, jel ste zaista spremne?

interesuje me, da mi neko kaze da moja muskost odlazi niz vodu sa 48 il sta vec, tesko bi mi palo
 
ako nije fizioloski slucaj, muskarac sa 90 i cijalisom, vijagrom il sta vec, nema nikakvih problema, jedino fizickih, ono da ga bole kosti, al da oplodi, itekako moze.

nego jel smo primetili kako je topik lepo hajdzakovan pa se umesto klimakterijuma i pripreme za to odjednom pise o impotenciji koja je medicinski takoreci izlecena u proslom veku?

mozda sam precenio kad sam pomenuo 10-15 godina do klimakterijuma za nase prosecne forumasice na ovom topiku

To je prvo sto sam primetio citajuci postove. Ispadose muskarci krivi sto imaju drugacije morfoloske karakteristike.
 
eee, topik o tome da muskarci saznaju kako zene shvataju menopauzu i odjednom - impotencija muskaraca, matorci su bioloski problem, kad im lepo uzvratis posto moderacije nema, onda krenu kako ce ubijamo babe.

a sto zvuci poznato. sa zenom diskutujes i nejma sanse da razumno razgovaras sa njom

fala bogu sto sam single!
 
eee, topik o tome da muskarci saznaju kako zene shvataju menopauzu i odjednom - impotencija muskaraca, matorci su bioloski problem, kad im lepo uzvratis posto moderacije nema, onda krenu kako ce ubijamo babe.

a sto zvuci poznato. sa zenom diskutujes i nejma sanse da razumno razgovaras sa njom

fala bogu sto sam single!

Mozes biti i gej... tako su u antickoj Grckoj obozavali muskost... ne moras biti singl...
 
To je prvo sto sam primetio citajuci postove. Ispadose muskarci krivi sto imaju drugacije morfoloske karakteristike.

zar je bilo neochekivano? :)
u svemu nam zavide, intelekt, fizicka snaga, duhovnost, polna vitalnost do groba.

sve sta hoce, ceo taj feministicki pokret je da budu muskarci. kad kaze da hoce jednakost sa muskarcem ona hoce da u stvari bude muskarac jer potajno smatra da je muskarac vise bice, nema druge.
da bude zena nece, da bude muskarac, nikad nece biti. nemoguce.

ali ce da urlaju da im se da nekako, nesto makar da za utehu i sistem im je dao zakonima da se ne osecaju inferiornima. dobila je slobodu i izgubila kontrolu, zena ne zeli da bude zena, konstantno je uvredjena sto je zena, pa vidi topik, sitna provokacija/uspeo eksperiment i odose u pershun. kanalizacija izliva.


zene su nekad bile zene do koske.
ove sto oce da budu muskarci prvo valjda trebaju da shvate sta je biti muskarac. ne moze da se shvati neko kome se zavidi i chak koga mrze.

Valjda Tesla ume to bolje da kaze

"In place of the soft voiced, gentle woman of my reverent worship," says Mr. Tesla, "has come the woman who thinks that her chief success in life lies in making herself as much as possible" like man--in dress, voice and actions, in sports and achievements of every kind.....


The world has experienced many tragedies, but to my mind the greatest tragedy of all is the present economic condition wherein women strive against men, and in many cases actually succeed in usurping their places in the professions and in industry.

This growing tendency of women to overshadow the masculine is a sign of a deteriorating civilization.

pisano davnih godina, zadnje prorochke rechi se sad ostvaruju
 
Poslednja izmena:
kasne 40-e stizu a sa njima i menopauza, kad zena vise bas i nije zena sem po izgledu, nekompletna zenska jedinka koja nije sposobana da se reprodukuje, sto je imperativ oba pola, realno.

dok zdrav muskarac od 13-e pa do smrti ostaje muskarac ne samo po izgledu vec i po sposobnosti da produzi svoju vrstu sto ga chini kompletnim, kako je vama zenama kad se desi da izgubite pola svoje zenstvenosti, kazem minimum pola da ne zvucim grubo.

Vidim na nekom topiku da ste spremne za rat.
Koji se i mozda desi ali ne bas uskoro. vecina vas sudeci po nekoj mojoj proceni za 10-15 godina ulazite u kasne 40-e.

Koliko ste spremne za onaj dan kad izostane m. i nikad se ne ponovi, kad zenski hormoni utihnu?

i da, ako se osakati ovaj topik, neka moja rec ili recenica izbrise, nemam veze sa topikom vise, moze da se racuna da ga nisam pisao.

Znas kako, zene sa bolnim periodima, u koje sama spadam, ne vide nikakvu lepotu u "onim danima" a o deci najmanje razmisljam kada prebledela pijem deseti brufen i narucujem sok od borovnice/cvekle/neceg ljubicastog jer osecam da cu pasti u nesvest. Sto mi se neretko i desavalo. Ko vidi lepotu u tome, divno, ja bogme slabo. Samo da sam zdrava, mnogo me briga da li imam ili nemam. Ne zivimo da bismo se rasplodili i povalili. Laskam svetu da ima sta sire da ponudi od toga.
 
Znas kako, zene sa bolnim periodima, u koje sama spadam, ne vide nikakvu lepotu u "onim danima" a o deci najmanje razmisljam kada prebledela pijem deseti brufen i narucujem sok od borovnice/cvekle/neceg ljubicastog jer osecam da cu pasti u nesvest. Sto mi se neretko i desavalo. Ko vidi lepotu u tome, divno, ja bogme slabo. Samo da sam zdrava, mnogo me briga da li imam ili nemam. Ne zivimo da bismo se rasplodili i povalili. Laskam svetu da ima sta sire da ponudi od toga.

za bolove znam, imamo ih mi muskarci pa ih ne reklamiramo nit zbog nas postoje multitrilionske korporacije lekovi, mamogerami i sve te zenske zayebancije gde kad muskarac ode u neku vecu apoteku tyipa samoposluge, ko da je pao sa marsa, za njega nista nema sem kondoma, zileta, bljutavih dezodoransa i pena za brijanje. nikog nije briga za nas jer se ne deremo.


naravno da ima shire stvari ali je tema suzena na jednu stvar. nije bitno da li ces da rodis ili ne rodis, nego kako sebe vidis onog momenta kad izgubis polnu definiciju, da si bice koje izgubilo potencijal da stvori novo bice.
jel zena gubi svoju polnu karakteristiku posle menopauze? sta je ona onda?

ovo nije zezanje ni provokacija, muskarci to ne rqzumeju i mozda zele da saznaju.
pa evo je prilika, vidim da hoces da kazes. mozda ti se i druge prdruze
 
da prevedem teslu, vazno je

na mesto tihe, nezne zene, zene mog najdubljeg postovanja (tesla misli na svoju majku koju nije prezalio), dosla je zena koja misli da njen glavni uspeh lezi u tome da od sebe, sto je moguce, napravi od sebe muskarca - u odeci, glasu, akciji, sportu i svim ostalim poljima...

Svet je iskusio mnogo tragedija, ali po mom misljenju, najveca tragedija od svih je postojeca ekonomska situacija gde zene idu protiv muskaraca i u mnogim slucajevima uspevaju da uzurpiraju u profesijama i industriji.

Rastuca tendencija gde zena hoce da prevlada muskost je znak propadajuce civilizacije

- - - - - - - - - -

kakve veze imaju sa topikom tesline rechi?
zasto se zena nakostresi kad joj se predochi njena fizioloska priroda?
sta je tu vredja?
 
Kao oslobodjenje...makar cu ja tako videti ako bog da jer kontam da sam do 50-e odlucila da li cu da rodim ili ne, u 60-oj svakako ne bih ni radjala...ali ne bih ni pravila dete sa muskarcem koji ima 55/60 godina...moja licna granica za zenu je 42-3 a za muskarca 45-6...biti roditelj bebi tako kasno je nefer prema bebi, za moj racun isto kao sto biti majka sa 20 je nefer prema bebi, opet za moj racun...od 26-7 - 40 postoji sasvim dovoljno vremena da se covek odluci za roditeljstvo ako zeli...ono ima primera koji su neki izuzeci ali ja nisam izuzetak, ja sam obicna osoba sa obicnim umnim i fizickim razvojem.
 

Slične teme


Back
Top