sta reci, a ne slagati ?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja

ko od forumasa govori istinu

  • betty

    glasova: 12 24,0%
  • struja, ex antihrista

    glasova: 1 2,0%
  • teardrop

    glasova: 5 10,0%
  • esperanca137

    glasova: 5 10,0%
  • queen

    glasova: 5 10,0%
  • rastamann

    glasova: 12 24,0%
  • xpajamacax

    glasova: 10 20,0%

  • Ukupno glasova
    50
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle, ovog kisnog dana mi smo se lepo doterale, svaka je obukla sve svoje najlepsije krpice koje je mogla da kupi, ***** ti ovu tastaturu...
sastale smo se kao sto vec svi znate u kaficu grinet, da, zmnamo da je nekolicina vas gvirila iz grmlja...ali necemo vam zametiti...
prve su stigle tear i struja...ondak ja i queen koja je prisla i rekla...ti si?
na posletku stigose rasta i betty.
neke su bile u minicima i cipkastim carapama, kao i besnim cizmama, ali to bi prepustila kasnijem toku razvoja saobracaja, ovaj, pardon dogadjava, valjda.
usikasmo se mi, izgrlismo se...
sada smo najbolje drugarice...
ko sto neko rece...
 
tear no fear nikad ne laze ;) mrzi je da pamti sta je rekla

Kao sto sam obecala, stigla sam prva. Kisa skoro prestala (da, da, samo se nadaj). Ufff, jedva pronasla mesto. Guzva kao u busu u16h. A onda su poceli da dolaze forumasi. Hmmm, sumnjam da ih ima u vecem broju nego sto su se najavili, ali...
pajamaca je looda, za struju to znam odavno, betty prica kao sto kuca (100 na sat ;) ), queen - fina, stvarno, rasta je mlad i lood, esperanca sjajna :)
Svi nasmejaTi, kao sto i treba da bude. Pocelo je tako neduzno i skoro ustogljeno. Pijuckali svasta slatko u Grinetu, a onda presli na loodiranje u Dom omladine. E, tu je pocela zabava. Ono zuto ptiche (Le Piaf) je dobro pretpostavilo. Granice su predjeTe! Uzas! Rasta utekao na vreme, pre nego sto su zene poludele ;)
Kakav je to feeling videti face sa kojima kucash! Pa, kako sad da ih napljujem na nekoj temi?!
Interesuje vas da li smo trachali koga? ;) E, tu tajnu vam necu otkriti.
 
onda se niodkuda pojavise tri muzjaka forumasa.seli pored nas,gledaju, dahcu,mi se kezimo,oni se keze...oni jednu turu,mi njima drugu, javlja se i jagodica, sada ce da dodje, mi jos jednu turu.
sada posustajemo lagano, pocinjemo da se grlimo, da se slikamo, naravno samo za home video....
 
a skapirale smo da se po internetu vramaju neki BVSI
a i SADASNJI momci
(ya ostalo - kliknite konobara)



dakle ovako -
bio je zastoj
na NBG
uprokos mom gundjanju taksista se niejnervirao
a i stigla sam pre ponoci :P


u medjuvremenu me je zvao rastamann i isfolirao kako treba i on da dodje
(dotad je bio sakirven u pljeskavici od oslica koje su ljudi kupovali)
a ondaK je , kao prava zena u najboljim godinama, zaokruglio situaciju :lol:
Ali -
Grinet je mao previse male stolice za njega te smo se premestile u Mladi
JEDVA IH UBEDIH D AME NJIHOVA KRSTENA IMENA NE ZANIMAJU (mislim, jasna ovo ono - jasno bwe, neg jes ti antirisat ili nisi :D )
drugi deo ide
 
dakle, sta reci....ostala sam bez teksta. a i smeta mi ova nadolazeca temperatura.napalile su me nadrkane forumasice. od toliko mesa meni osvedocenom vegetarijancu, pozlilo je. treba mi vazduha. sad mogla bih i da pljujem, ali ne da mi se. mozda bi bilo bolje da povratim, pa da pocnem. dakle, dan je bio tmuran, vreme predpotopsko,s namerom da potopi, stigla sam mokra do gole koze, jer bila sam gola...jbg tako ja uvek, pre ulaska na forum sve skidam sa sebe, lakse mi je...ocekivala sam mnogo, priznajem, ko mi je kriv kad tripujem, na suvo naravno tako je surovije...i sve su slatke, sve su drage, i sve nesto traze....na kraju morala sam da otplesem sve korake naucene u privatnoj plesnoj skoli na vrhu jednog solitera, ali to je druga prica. na pocetku morala sa da otplesem trbusni ples mukom naucen...takve su one aspide, moras da se dokazes da bi usao u jedan od lobija. ne piju, ne mogu da kazem,ali sto smrcu,,,katastrofa.cesto su im vibrirale torbe, ne nisu to bili mobilni telefoni, ne to su bili samoaktivirajuci vibratori dragi moji forumasi.ne znam sta da kazem..uklopila sam se, nadam se, da ce me pozvati i sledeci put, kada ce me uvesti u male tajne...do tada ostajem pod uticajem, vrlo zadihana....
 
ona devojka sto nas je slikala u grineti je bila sumnjiva
ali to sad niej vazno
U domu omladine bio neki cuguligos koji se konektovao na Forum :P
sta se dalje zbilo nakon sto nam je tear javnula da da je gore neki forumas
xixixixix
 
I tako ti ja dodjem do vata Grineta,kad odjednom skoci tip na mene i pocne da me.........grli ljubi i kaze gde si Esperanca kuco stara nismo se videli od prosle zime.Jbte ja onako sludjena pitam ko si bre ti,a on ce meni pa ja sam...............tako ti je to kad pijes - mnogo piva,pa onda crne rupe u secanju :twisted:
pridjem ja stolu,kad za stolim morske sirene,ribetine sve lepsa od lepse.Pitam ja :Jer jer ovo neki skup forumasica Krstarice,kad oni u glas.....JESTE :lol: :lol: :lol: :lol:

I tako ti se ja prikljucim zboru radnih zena :twisted: Rasta je utekao na vreme,pre nego sto su zene pocele da piju pivo,pelinkovac,rum...... i skacu po stolovima i forumasima - onim koji su se sakrili u susednom kafeu i snimali ko ulazi :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top