Zasto svi pevaci i pevacice zaobilaze Kraljevo kada su u pitanju koncerti?

Evooooooooo ovako cu se ja]
fd2-1.jpg
 
Pa sta se mrsite....nije ql, kada su ljudi uglavnom hejteri.....
I imamo ocajnu vlast (mislim na lokalnu). Prstom nisu mrdnuli za ovaj grad.
Molim te dve fontane...
Jedna je obican kamen, druga je hmpf sramota za umetnost...
Dobro popravili su klupe na cesmicama...
Sada cete mi verovatno reci da imamo i extra bioskop. Sve je to super, ali te stvari su u mocnijim gradovima toliko normalne da niko na njih i ne obraca paznju. Mi se tu kao nesto odusevljavamo.
Mozda je problem i u ljudima. Mi nemamo kulturu odlaska u bioskop. Ali nismo mi krivi, nismo mi govna, Slobo je kriv...
Mi smo zatrovani narod.....svest nam je pomucena......i mozak nam je u novcaniku, dzepu ili u mom slucaju kasici-prasici :mrgreen:
 
Zaobilaze jer KV ima uzasno indolentnu publiku,tj. ljudi u KV su uzasno indolentni.
Majesty, bioskop je uradio Gradjevinar,a ne opstina...opstina nije qrtzem mrdnula. I tacno ej da nemamo kulturu odlaska u bioskop i pozoriste.Mada nekada smo imali...secam se kao klinac,a onda su dosli Slobo i ovi sa Kosova (bonus track od posle 60tih godina)...a pravi kraljevcani su morali da se povuku i isele.
Nisma bio u KVu od letos pa ne znam sta se desavav trenutno.
 
Majesty, bioskop je uradio Gradjevinar,a ne opstina...
Pa eto....
Ma nema nista posebno....
Ali ljudi (opet moram da se vratim na to da i nije bas toliko lose...) nije bas toliko bitan grad. Naravno da bi nam bilo mnogo bolje da ljudi ovde nisu mrtvi, ali organizacija je u pitanju....... Uvek mozes sam da napravis da ti bude lepo....
 
Majesty Of The Nightsky:
Pa eto....
Uvek mozes sam da napravis da ti bude lepo....
Majesty...upravo to! Ljudi moraju da shavte da treba samo da se organizuju! Niko im nista nece obezbediti na tacni.
Ja sam znao odlicno da se organizujem sa svojim drugovima. Da se odlicno provedemo...bez obzira da li izlazimo negde ili sedimo kuci. Koliko smo se puta odlicno proveli kod nekog kuci...klopa,cira,mjuza=ludilo. Preko leta uvek smo isli na razlicita mesta na kupanje. Sto na Ibru,sto na Moravi,Kamenickoj reci...rostilji,mini zurkice ili neki provod u gradu ako se nadje.
Mora covek sam da osmisli nesto i da se organizuje. Mozda bi trebalo da postoji neki menadzer za kulturu i omladinu na nivou opstine koji bi skupljao sredstva preko cele godine,osluskivao puls omladine i organizaovao razne manifestacije,koncerte...
 
*shund je shit i bolje da ne dodje
ako neko treba da dodje to su neki obrazovani a ako ne obrazovani onda makar inteligentni muzicari.ne kazem da moraju biti metalci,rockeri,punkeri ili sta vec,isla bih i da dodje neki klasicar,trance,dnb i sve to
ali kraljevo je shit pun shunda i niko nece doci da peva svira ili whatever pred gomilom nevaspitanih sabana .toliko
 

Back
Top