TALIKA za trepavice

jeste, kako da ne - znam devojku koja je stavljala minival na trepavicama jer je pročitala da je to nešto do j. i poopadale joj.

Ja doduše imam ogromne trepavice zbog kojih ne mogu da nosim cvikere, čak ni cvikere za sunce - tako da se nisam nešto posebno interesovala
 
sta sve nece da proizvedu samo da nam otmu i ovo malo novca sto nam stipa dzepove. nista ja ne verujem tim hemijama. normalno je i da opadnu i da izrastu, naravno hvala bogu ne opadnu sve odjednom lol. prirodi hvala, a industriji bas i ne. bolje stavljaj vaticu natopljenu mlakim cajem od kamilice. dobro je za odmor koze oko ociju i sjaj. sigurno da blago deluje i na trepavice. ne kupuj nista! lol ovo je jedan od mojih kontra lol opet ta sumanuta rec propagandnih momenata.mozes da naneses neko blago ulje na vrhove trepavica, samo pazi da ti ne udje u oko, neko za bebe. to ce biti sasvim dovoljno.bas sam se raspisala.bla bla dosadna sam sad i sebi.
 
e znam gde ima da se kupi ,,, veoma je moćno ,,,evo ja sam koristila i sada umesto da duvam šiške sa čela dok pišem ,,,,duvam trepavice ---- evo zakazala sam da ih šatiram u neku smedju boju da bi mi se slagale sa rondjom ,,,,
 
Citiram:
Ovaj jedinstveni proizvod garantovano pojacava rast trepavica.Nakon 28 dana svakodnevnog koriscenja dva puta dnevno,trepavice ce biti duze,jace i zdravije.Lipocilis,sok terapija za slabe trepavice,idealan je i kao preventiva za ocuvanje dugih i zdravih trepavica.

Bili su na sajmu kozmetike juce u hotelu Jugoslavija,pa ako nekog zanima da kupi sad zna gde da ih nadje,ukoliko sajam jos traje,stvarno nemam pojma.
 
ma ja sam imala fenomenalne duge trepavice,kao banshe, kada namackam maskaru,i stavim naočari odmah,zamažem cvike:p
ali,jbt nisu više ni tako guste ni tako duge.
jel zna neko u čemu je fora?
inače nisam neki fazon šminka svaki dan,a uvek sam koristila kvalitetne maskare,jer se u šminku ništa ne razumem,pa idem metodom ako ne znaš šta je dobro-kupi ono što je skupo...
ima li neko još tih problema?
 
nivea_soft:
Citiram:
Ovaj jedinstveni proizvod garantovano pojacava rast trepavica.Nakon 28 dana svakodnevnog koriscenja dva puta dnevno,trepavice ce biti duze,jace i zdravije.Lipocilis,sok terapija za slabe trepavice,idealan je i kao preventiva za ocuvanje dugih i zdravih trepavica.

Bili su na sajmu kozmetike juce u hotelu Jugoslavija,pa ako nekog zanima da kupi sad zna gde da ih nadje,ukoliko sajam jos traje,stvarno nemam pojma.

Ovaj jedinstveni prizvod garantovano pojacava rast trepavica,nakon 28 dana desava se neverovatna promena,postajes Bananagirl uvek spremna za akciju - ubrzava metabolaaaaaaaazam,dolazi do naglog topljenja sala i izbacivanja stetnih materija iz organizma.Usne vam se napuce spremne da se ljube kad god stanes da pricas sa nekim a sise porastu na 7.Ja sam smrsala 25 kilograma.Pozovite odmah.Dve dvojcice, tri trojcica
 

Back
Top