shta listate

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
dakle shta chitate od mesechnih il sedmichnih il dnevnih novina/chasopisa/fanzina il chega vetj....dakle ja bash kad mi je dosadno na poslu qpim blic....i prelistam svet i ako ima neki zanimljiv text van politike i regiona i tako toga....dakle hronika je najvetje djubre na svetu....zamisli u hronici ima i deo u fazonu "na danashnji dan"....pa kao tu pishe ko je koga i kako ubio na danashnji dan....da ne verujesh....al smo valjda mala zemlja pa nema shta drugo da pishemo....e al neverovatno npr kod mene na poslu prochitaju o nekom gnusnom zlochinu i satima posle toga samo komentarishu kako je to strashno i uzhasno....valjda ima tu i efekta...dobro je da nije meni....i tako to....shta chitate?...imatel neki sud il stav o novinama?
 
evo sud o novinama:lol::lol:

pishu gluposti da bi prodali novine i dizu tenziju kao neshto je jako strashno i neverovatno,a ustvari utichu na mishljenje i raspolozenje i zatupljuju i zabrinjavaju

komunisti pisali kako je sve super i rodilo ove godine i otvorena nova fabrika i svi su kao na liniji--ljudi uzivali mada su lagali i oni

a ovi samo neshto strashno ebote:lol::lol:

kao kisha cje---pa kolaps saobracjaja

sunce---onda su naebali srchani bolesnici i asmatichari

a sushe i kisne godine i poplave i ubio ovaj onog

a kad cje da napishu da ostali se nisu ubijali:lol::lol:

ko loto---jedan dobije,a gubitnike ne pokazuju:lol::lol:

mislim stvarno bi mogli da se smire malo,jer cje jednog dana svi da budu uzasnuti:lol::lol:

ebote kisha cje--bezmo:lol::lol:

evo lepih novina:lol::lol:

5 000 000 nije imalo problema i uzivali su u danashnjem danu--a ostale nismo uspeli da nadjemo kod kucje:lol::lol:
 
Nemam bas puno vremena za citanje novina je sam ceo dan u frci,ali kad imam volim da prelistam Lepota i zdravlje,Vita,Blic -samo drustvenu stranu,savete,horoskop,bioskopski repertoar,ukrstenicu - obozavam bele ukrstenice - samo to nema u dnevnim novinama :?
 
NE PROPUSTAM nijedan broj Ane od '99 godine, imam zadnjih 15 brojeva Hupera, mama kupuje dosta cesto Gloriju, tata je juce kupio Digital ili PC Chip,nemam pojma, dnevne novine niko od nas ne cita....
ANA je moj omiljeni casopis koji uvek citam. Narocito volim jedan broj iz 2002....
 
"Politikin Zabavnik" kupujem redovno josh od vremena kada sam bila jako mawa...

Izmedju ostalog, povremeno uzmem i neki drugi list... Uzimala sam "Metal Hammer" dok nisam uvidjela da je glupost...

Moja mladja seka kupuje "Bravo", "OK!", "Cool Girl" i slichne nebulozne chasopise... ponekad prelistam, ako nishta, a onda bar da se nasmijem glupostima koje pishu...
 
AntunTun:
dakle shta chitate od mesechnih il sedmichnih il dnevnih novina/chasopisa/fanzina il chega vetj....dakle ja bash kad mi je dosadno na poslu qpim blic....i prelistam svet i ako ima neki zanimljiv text van politike i regiona i tako toga....dakle hronika je najvetje djubre na svetu....zamisli u hronici ima i deo u fazonu "na danashnji dan"....pa kao tu pishe ko je koga i kako ubio na danashnji dan....da ne verujesh....al smo valjda mala zemlja pa nema shta drugo da pishemo....e al neverovatno npr kod mene na poslu prochitaju o nekom gnusnom zlochinu i satima posle toga samo komentarishu kako je to strashno i uzhasno....valjda ima tu i efekta...dobro je da nije meni....i tako to....shta chitate?...imatel neki sud il stav o novinama?

Trenutno čitam knjigu Pečenje rakije od prof. Jovičića, tačnije edukujem se....nasledih neki kazan pa rekoh sebi što da ne.........a inače...pa volim knjige...recimo...sve od Pabla Kuelja itd. ali to nije tema.....od časopisa čitam PC magazin, Kalibar......a od dnevnih novina jedino Politiku i to nedeljom zbog magazina a i zanimljivosti........
 
U dnevnoj stampi najjaca rubrika su chitulje, narochito u Politici. Evo lepog primera:
DEDA JOCI SHKLJOCI
Nema reci nema slova
da opisem ko je Jova
a na svetu nema love da se kupi gram od Jove
jer je Jova super chova.

Ima tu jos mnostvo lepih primera, samo treba obratiti paznju!
P.S. Uz svo postovanje preminulom ali sto se nadju talentovani pojedinci medju rodbinom...Bruka!
 
Iz nekog razloga se još uvek rado natapam glupostima koje pišu:
OK!, Bravo, Huper, Bravo girl, Teen...


Heh, a baš je bezveze. (:
Nekako su jače od mene, vidim one šarene strane, uvek me zainteresuju...baš sam dete.
Dok je ovakvih kao ja, te novine će još dugo, dugo lepo prodavati.

(:
 
Da, "Blic" je OK... za razliku od crnogorskih novina, kao shto je "Dan", recimo... Znachi, nevjerovatno koliko pravopisnih greshaka pronadjem svakodnevno... strashno.

A chitam samo neke rubrike i chlanke...

A tek "novih" izraza shto ima... nedavno sam ostala zatechena prochitavshi: "prijestolonaslijednik". Tuga, bilo bi i smijeshno da nije zalosno...
 
jel za Dan i dalje crta Simon V.?

evo ja upravo citam neke tracerske americke novine....Bred Pit i Andjelina i Opra koja je se guzi da im objasni ko tu s kim treba da bude...pu sto me nervira...:)
na redovnoj bazi ne kupujem nista...obicno listam u prodavnici dok cekam na kasi....onda lepo sve saznam i ne kupuje mi se....one lokalne, ko nas Blic i tako to...
 
Lanfear:
Da, "Blic" je OK... za razliku od crnogorskih novina, kao shto je "Dan", recimo... Znachi, nevjerovatno koliko pravopisnih greshaka pronadjem svakodnevno... strashno.

A chitam samo neke rubrike i chlanke...

A tek "novih" izraza shto ima... nedavno sam ostala zatechena prochitavshi: "prijestolonaslijednik". Tuga, bilo bi i smijeshno da nije zalosno...

e a sto je to "novi"izraz?:roll: pa najduza rijec u srpskom je,kazu,"prijestolonaslijednikovica"...:)
 

Back
Top