U zdravom telu...

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Doba izlezavanja na suncu (suncu?!) je proslo. Vreme je da se vratimo malo teretani, aerobiku, plivanju ili bilo kom drugom nacinu vezbanja u vreme zimskog perioda.
Da cujemo moje dame i gospodo, sta planirate da uradite po tom pitanju? Koji nacin vezbanja? :P
 
Da sam dama rekao bih neshto, ovako...
12.gif
 
Mene posao omeo u vezbanju preko leta, jurcala sam i radila ko dragstor! :lol:
E, sad cu - dve nedelje kucni tegovi i steper, dzoging ako ne pada kisa,
a onda veliki POVRATAK na cardio boxing + teretana! Toliko sam se uzelela da nemam reci. :-)
 
Dobra tema! Bas razmisljam o ovome u poslednje vreme. Trazim neku rekreaciju, pa mi dobro dodje da vidim sta imate da predlozite. Dugo sam isla na aerobik, ali nesto nisam vise u tom fazonu. Trenirala sam macevanje, to je bilo sjajno, ali i tu prosao voz... Posle sam isla na yogu. Fenomenalno, ali mi treba jos nesto da se malo "istrosim". Pa onda posle toga, u teretanu, ali neku malu i mesovitu, pa je znala da bude guzva, a i malo je smudelo. Cula sam da ima raznih dobrih programa u nekoj zenskoj teretani Star...Inace, i kad ne idem na organizovane vezbe, radim ih redovno kod kuce.
 
Najteze jeste svirnje gitare.E posto pre toga dolaze vezbe za zagrevanje,da se iskoristi svaki misic i da se posteno pripremi (kome trebaju instrukcije kako se sta radi,neka mi se javi).
A onda dolazi vezbanje koje je proprilicno tesko,a neretko se i pretera,tako da posle 4-5 sati sviranja sasvim sam unisten.Ali i takodje sasvim zadovoljan.
 
Vezbe joge. To mi je preporucila zena fizioterapeut kod koje idem na masaže... Sad,
ako se nateram, i ako budem dovoljno dugo u Beogradu... možda i krenem na te vežbe.:roll:
 
Meni je yoga suviše statična.. dosadna mi je...
najviše volim aerobik, ali on opet nije previše dobar ... na dugi rok ima zle posledice i od previše skakanja mi se pumpaju mišići na nogama koji su inače snažni, lepši izgled se postiže pilatesom.

teretana ne valja jer kad jednom uđem, ne izlazim 2-3 sata iz sale dok se sa svima ne ispiriča, a efektivno vežbam oko sat vremena sa nefuknkicionalnim pauzama za trač...
i tako, što više idem u teretanu, to više ljudi upoznajem i tim više pričam...
 
POP Mare:
To ti je tzv. voznja bicikla u zatvorenoj prostoriji najprotije receno ;)

Previse si uprostio ;) Spining je organizovani trening sa trenerom i jeste voznja bajka u pitanju ali specijalnog bajka koji je bas napravljen u te svrhe. Radi se o toliko intenzivnom vezbanju da ga cesto koriste i profesionalni sportisti.
 
tai či čuan,ili či gong ili koji se već nudi ove jeseni.
i trenažer.

vožnja bicija oko ade svako jutro pre posla...
zvuči mi kao sf...
ok bez vožnje bicija SVAKI DAN
 

Back
Top