devica

Device su prilicno proracunate....
Spolja znaju da deluju jako hladne i nezainteresovane, ali nisu takve.
Kada vole onda vole bez granica.
Tesko je doci do njihovog srca, ali ko dodje, ostaje tamo zauvek.
 
Samo se pitam da li taj koji je tamo jeste svestan koliko je važan. Često - nema pojma. Ostaje da sluti jer Devica ne progovara.
 
Zana:
Tesko je doci do njihovog srca, ali ko dodje, ostaje tamo zauvek.

Dobro, skoro zauvek (:
Ovo podseća na jarčeve...
Znam da su device alalitične, vrlo kritične i ponekad malo džangrizave i teške. Tačno je ovo za njihovo srce... Veoma su zatvorene po pitanju emocija...porokletstvo! Opet kao jarčevi...
Jedan savet: Treba im malo pomoći oko ovoga, pokazivanje emocija je klizav teren...bar na početku.

Kažu da su neverovatno pedantne...mada...da, recimo da vole da vide nešto lepo odrađeno (što ne znači da i same tako uvek rade...).

Inače ja sam u podznaku devica.
Jarac/devica...


Ha...
 
LPhoklica:
Jedan savet: Treba im malo pomoći oko ovoga, pokazivanje emocija je klizav teren...bar na početku.

Ne znam za ovo " ...na početku..." možda ti imaš nešto u vodenim planetama ili ti je Neptun u blizini lične. Ja imam tri koleginice i bivšeg kao sjajan primer da to nikada nisu naučili. Strasni, da, žustri da, vredni i posvećeni kao niko. Sve, ama baš sve će učiniti za osobu do koje im je stalo ali ako ne umete takve akcije da "čitate" nemojte se upuštati u vezu. Moja se Venera u Škorpionu baš namučila smišljajući smicalice kako bih bila sigurna da su emocije još prisutne. E i njemu nije bilo lako da se bori sa mnom, iako je bilo šašavo, nego je pre meni dosadilo da se tim igrama bavim... hoću nekoga ko ume da kaže i pokaže šta oseća. Iako nam je sve, ama baš sve u trigonima... šteta, šta reći. Some other time.
 
Zana:
Device su prilicno proracunate....
Spolja znaju da deluju jako hladne i nezainteresovane, ali nisu takve.
Kada vole onda vole bez granica.
Tesko je doci do njihovog srca, ali ko dodje, ostaje tamo zauvek.

Eh ovo mi nisi trebala reci...Supranica mi je devica,on riba a ja Bik ...a koja kombinacija a?;)
 
"Девице су лед који гори!!!
Воле бикове пуно пуно пуно највише, љубим пуно Мому..."
рече Срђана и испуни обећање :-D
и ја љубим моју цурицу...испунио сам обећање :-D

УЗГРЕД ДАНАС НАМ ЈЕ ГОДИНУ ДАНА...па у то име ... ЖИВЕЛИ!!!!
 
Momacilo:
"Девице су лед који гори!!!
Воле бикове пуно пуно пуно највише, љубим пуно Мому..."
рече Срђана и испуни обећање :-D
и ја љубим моју цурицу...испунио сам обећање :-D

УЗГРЕД ДАНАС НАМ ЈЕ ГОДИНУ ДАНА...па у то име ... ЖИВЕЛИ!!!!

Čestitamooooooooo!!!:D Ja sam bik i baš su mi device bzvz...al' vidiš da se neke i vole, majku mu:roll:
 

Back
Top