Najbolje provale. :)

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Na ovom forumu ima dosta gluposti... Ali ima i dosta pametnih stvari... No, dosta toga uspeva da nam izmami osmeh na lice... Da li se možda sećate nekog posta koji vas je zasmejao... Postujte... ;)

Evo ja počinjem prvi... Prvo, da čestitam autoru posta: Bravo Tune! Tako se priča sa Žiletom... :lol:

AntunTun:
majq mu dal postoji neki pod forum na kome ti nisi ostavio raspravu na temu religije....dakle sad izbor izmedju zhurke i manastira....sa apostrofom na brojanice....super....shto ljudi idu u manastire?....shta kao qtja boga a?....u kom ste vi ljudi tripu....neko neshto sazida...da da se ukrasi slikama...zapali neki mirishljavi smrdljevak....i kao joj....kao svi padamo na kolena....aqstika na nivou....m daj....da kaludjerice nekim sluchajem nose bikinije...mozhda.......mada su kaludjerice mahom dzangrizave matore babetine sa tikovima....il su neka dechurlija bledunjavog lica....al makar bi bile u bikiniju....e sad....stoji da bi u istom bile josh gadnije....al bi se ubila monotonija

Izvor: Forum Krstarice > Zabava > Noćni život > crkva ili žurka
http://forum.krstarica.com/threads/66117&page=8&pp=15
 
ma ja sam i onako klon....tako da i nije tolko bitno....ima jedna mnogo dobra fora....al mislim da sam je pisao....a i ispshtje da se hvalim kako ja bio ovde onde....a i hvalitju nemanju kao on dobar....u sushtini je anus jer ga nema nigde...mada kapiram nema ni mene....ma sve u 3pm i onako tje zima netjje nikog nigde bniti
 

Back
Top