ISPRICAJ NAM DAN.........

Ujutro u 7 sHkola.....:evil: do 1.... :evil: ostala malo ispred sHkole,cekala nekog,al ne docHekala.... :-(
Oko 2 sam stigla qci,posvadjala se sa mail batom i izbila ga kao nikad u zHivotu....
Kad je svadja privedena kraju,legla sam u kevet da odspavam malo,medjutim tacHno kad me san uVatio TELJEFON ZVONI..... prvo zove jedan komsHija....:x onda na fixni brat od ujaka.... ja mu se javim,a on meni ZOVEM TE ZA POLA SATA MORAM NESHTO DA ZAVRSHIM.... tu sam pukla.... :-x :-x KOLIKO BI MENI ZNACHILO POLA SATA SNA....:evil: :evil: medjutim visHe nisam mogla zaspat' i oko 5 sati podjem da se nadjem sa bratom da prosHteamo do centra,da on qpi nesto....
ZadrzHala se sa njim nekih sat vremena,dosHla qci oko 6 i po.... pri povratku srela masu poznatih osoba,ali medju njima se izdvaja jedna koju najvisHe volim,ali sa kojom ne pricHam... djug moj....:cry:
Samo sam uzela knjige i posHla na kurs engleskog.... smora toga... tamo sam boravila 2 ravna sata uz jednu pauzu 5 minuta za cigar 8-) ....
Qci sam se dogegala oko 9 i 30.... spremala malo po sobi neke sveske i evo dosHla na net....
sad odoh na spavanje jer ujutRu ranim,a mrtva sam umorna.....:|
 
IUStala u deset do sedam,spremila se za skolu,cim drugaricu da joj dam znak da sam krenula,usla u trolu i poslala joj por u koju sam usla,na stanici pre gde je ona trebala da udje,srela sam drugu drugaricu.Onda je na toj stanici usla prva drugarica sa trecom koju bas i ne volim,i tu mi je krenuo dan lose... :? Onda matematika,latinski,geos {kontrolni} i opet matematika.Imali smo 4 casa zato sto su stariji na exkurziji....Onda isla do osnovne skole,dosla kuci,spavala 2h,uradila domaci iz srpskog,i dosla na 4um...
To je otprilike to!
 
Ustala u 9 da bi kao sto vise ucila...Zatim sam presla na drugi krevet i razbudjivala se gledajuci ponovo "Nestasne godine" jednu epizodu...Onda ustala pa kao ucila...Spremila se za skolu i sa drugaricom se glupirala i pevala do skole...Onda prvi cas francuski kontrolni...Od pet uradila sam 4 pitanja zato sto sam imala puskice ispisane po nogama...Dobro da me nije provalila, posto je ona poznata po razotkrivanju puskica...Onda treci cas fizika ispitivala i nije mene ubola...Dobro je...Onda 4 cas srpkinja pitala a mene nije...pu baksuza...samo prepricas jednu pesmu i da 5 u dnevnik...Onda fizicko...Tu sam se iznervirala jer smo igrali basket a mene izbacili kao jer sam ja izasla da se odmorim...Igrali smo protiv sedmaka i oni nas ubise...To je zato sto ja nisam igrala...E dala sam jedan kos:D! Kad sam se vratila iz skole smarala se, pevala do kuce sa istom drugaricom, kupila OK i cituckala ga...Sela na forum i ostatak kao i uvek...GTA, tusiranje, zubici...!
 
pa..jedino mogu jucerashnji....rano josh....;-)
znaci....ujutru imala, kao i uvek, frku sa ustajanjem....samo josh 5 min....pa..samo josh 2 min....dok -neko- nije odlepio i rekao-ajde, ajde..ustaj, ustaj....
Uh....teshko ustajem....e....ondak brzinsko spremanje...-Neko- me je konacno odvezao na posao....pa samim tim cim me je i budio i odvezao na posao...znaci da sam imala jedno od najlepshih jutra ove godine....;-)
Na poslu katastrofa kao i svakog ponedeljka...posla preko glave.....
Jurnjava posle posla....kuci..da vidim batu pre nego sto opet ode u vojsku..(doshao na vikend zbog zakletve)..Kupila sam mu kojeshta usput da ima tamo...i stigla da ga bar vidim i pozdravimo se......Malo kucnih poslova...i privatnih-jer radim i privatno...i dolazi mi moja omiljena drugarica...koju dugo nisa videla...sedi kod mene do 23-24h...nikako da joj kazem da sam reshila ranije da lezem...da bi bar jednom stigla na posao na vreme...
ma...ko ga shisha....Bitno da smo se svashta zanimljivo izdogovarale....;-)
 
Probudila se u 12, pola sata dok sam ustala, spremila se za skolu, isla po dorucak, vratila se, stavila maskaru i kreon, otisla u skolu, imala zadnji cas kontrolni iz istorije, vratila se kuci, gledala Macehu, dosla drugarica i sad cita casopis a ja na forumu, i posle uobicajeno...tusiranje, zubici itd.
 
ustao u 11, otisao da vidim da li baba nesto krcka za rucak - velika greska... do rucka bilo jos dva sata, pa me savatala baba da mi prica "kako je nekad bilo"... saznao sam da mi deda bio avijaticar u vojsci.... covece... na kraju je bilo jos i zanimljivo... posle rucka dosao do kompa... pobedio new york u play offu u nba live, napisao nekoliko postova na forumu... kladio se na mozzart.com, slusao malko mjuzu - coolirao... prodao 6 dzakova cementa... zvala druga baba na palacinke - neverovatno dobre... vozio mamu kod zubara... ponovo malo foruma... gledao ligu sampiona... seo za komp i napisao ovu poruku...

kakav dzabalebaros.... nisam verovao da cu ovo ikad reci, ali kad ce vec jednom poceti predavanja...
 
Upoznala sam 4 lude forumasice,digle smo Bgd u vazduh.Bilo nam je extra.Na kraju smo zavrsile u Domu Omladine na kompijuterima i cetovale na Zenskoj temi sat vremena.I tako se ribice poredjale jedna do druge i dok sam ja platila i okrenula se,ono samo jedno prazno mesto do jednog tipa koji :-o jbte gleda gole muskarce.Sednem ti ja do njega i :shock: covece,ne mogu da pisem, :confused: sta sam sve videlaaaaaaaaaaaaaa :roll: mogla sam da padnem sa stolice :lol: :lol: :lol: al su mi uvalile :mrgreen: Bas smo se lepo provele na sastanku u RL,steta sto ljudi nisu zaintresovani za druzenje.Odavno mi nije bilo ovako lepo.Hvala vam devojcice sto ste mi ulepsale dan :D ;)
 
ma jutro je pa je josh rano....al imalo je koje chega....otisho do pekare....one pored onih pljeskavica kod bula....ma zilot zna garant....preko puta auto motoa....e nemoj da idesh u tu pekaru....uzhas je....i kao nema nishta sem peciva nekim lisnatih....i ja kao daj neko s kremom....koja bljuvotina...ma idi sve se lepi po nepcima....i ja muljaj mleko po ustima...i muljaj...i muljaj...namuchih se s par zalogaja...ostavio sam posle par poqshaja....ma netju ni da doruchqjem....jeshtju chim dodjem na poso....bolje da jedem nego da radim....kooojaaaa flozofija....bolje jesti nego raditi...true true...ugurali smima u sanduche neke prospekte iz onog super marketa u preljini...da ne verujesh...dosho nam zapad ljudi...za koju godinu tje sanduchitji biti puni koje kakvih reklama i poruka...pa tje zhivimo u drushtvu koje ne haje...boli nas rektum bolje i to nego feudalizam....mrzi me da perem kosu...a i nije previshe masna...jeste malko al ja misim da je i lepsha kad je malko masnjikava...sve me bre jutros neshto mrzi...joj...dolazi neca danas sutra...ispushio u zvezdi....neozbiljno svhatili njegove napore za pospeshenjem marketinga...hahaha reko sam mu da je to krsh klub...da ne znash chime bi mogo da isechem aluminijum?...e al tanak je ko papir...znachi 10ti deo milimetra il tako neshto...e imam nekih drugova po alvadzinici i po aveniji al ne mogu peshke do nji...kolko sam se bre olenjio...navike chovek na odredjeni komfor...ja najmanje ljudi znam u atenici...tamo je skroz fuj ekipa...igra mi se jbni vorkraft...al netje bagra d uvede kablovski...pu i ova smrdljiva varoshica...satan panonski...misim da ga ne slushash...ima ovaj progresivni naziv...al imaju skroz dobru muziq...mada neshto sumnjam da bi ih ti skonto...dolazi i buki za desetak dana...treefuckers reunion...jej...al misim da se pomirio s zarom...ako jeste to je bash beda...jedva se ratosiljo te muke...al kao pre nego shto je otisho uvatili ga hormoni i valjda one davne rechi i uzdasi...heh slina...meni se ona nimalo ne svidja...skoz je nekako...ma ne znam bezveze je...al on bio lud...pa ja kao to poshtujem...a i spavo sam joj par puta na gajbi pa mora da poshtujem....kooome sam ja sve spavo na gajbi...uzhas...stid me...kome li tju next time?....gocha se ponudio...al moratje da eliminishe sestru...a i ona ima dechka...a i sva je ozbiljna...a kao folira kad pricha...ko oni s crtanih filmova...pekmezi se...kaaako to ne podnosim...al je ovako ok skroz...pa i izglada fino...radi u direkciji za puteve...njihovi matori imaju nekakve politichare za qtjne prijatelje....e ubitje me neko shto iznosim mu detalje iz zhivota...al gochica je ok pa netje...mada on ne bi nikad posetjivao ove low prfile forume...on ide na neke o programiranju...i za 5god posetjivanja foruma ima mozhda 200 postova...a ide skoro svakodnevno...i nikad nije probo travu...ma super lik...nego shto ja ne znam qd bi i shta bi...misim sve teme na forumu odgovorene...zaletim se uvek ko ovan...treba temu prochitati pa mutjnuti glavom...hahaha jes tako...opaaa....jashareee...pocheh da igram neq igricu al me smorila....pa potrazhih temu nalik ovoj...bhc je zanimljiv...i jagodica je...al nije ko bhc...ma netju pishem o forumu...to je bzvz...ma netju nistha vishe i onako sm pocho serem....
 
Ustala u 5.30 - išla po cveće za neke aranžmane koje treba da pravim. Došla kući, spremila se za redovan posao (prekonedeljni) i izigravam ovde kao neko ludilo 8 sati. Kad dodjem kući sredjujem to cveće, pravim aranžmane, nosim gde treba ..... danas se ne vidjam sa prijateljima, jer nemam vremena .... nadam se da ću leći do 23.30.

Svaki moj dan je otprilike ovakav ... sa malim jutarnjim izmenama u zavisnosti da li je vikend pa idem samo na privatni posao, ili je preko nedelje pa radim dva posla.
 

Back
Top