STA SE SLUSHA U BG-U?

Monna

Zainteresovan član
Poruka
148
KOLIKO USPEVAM DA PRATIM DESAVANJA U OVOM GRADU PRIMECUJEM DA SE SVE VISE PROPAGIRA ELEKTRONSKA MUZIKA!ZASTO?
STA SE DESILO SA PRAVOM MUZIKOM?DOBRIM STARIM ROCK-OM..POD OVIM PRAVA MUZIKA PODRAZUMEVAM SVE DO PRE PAR GODINA UNAZAD...

U OVOM GRADU IMA SVE MANJE I MANJE KLINACA KOJI SLUSAJU EKV,EL.ORGAZAM,AZRU,KUD IDIJOTE..A I NA KRAJU KRAJEVA IMA JAKO MALO MESTA GDE BI MOGLA DA SE CUJE DOBRA MUZIKA...
 
Monna:
KOLIKO USPEVAM DA PRATIM DESAVANJA U OVOM GRADU PRIMECUJEM DA SE SVE VISE PROPAGIRA ELEKTRONSKA MUZIKA!ZASTO?
STA SE DESILO SA PRAVOM MUZIKOM?DOBRIM STARIM ROCK-OM..POD OVIM PRAVA MUZIKA PODRAZUMEVAM SVE DO PRE PAR GODINA UNAZAD...

U OVOM GRADU IMA SVE MANJE I MANJE KLINACA KOJI SLUSAJU EKV,EL.ORGAZAM,AZRU,KUD IDIJOTE..A I NA KRAJU KRAJEVA IMA JAKO MALO MESTA GDE BI MOGLA DA SE CUJE DOBRA MUZIKA...


Potpuno i 100% si u pravu.

Ne znam koje si godiste (a i nebitno je) ja sam sigurno nesto starija od tebe i jedino sto cu da dodam da je tako mnogo vise od "pre par godina".
 
Nije ti niko kriv sto si omatorila....Imam ja punu vrecu tog smeca od muzike pa ako zelis poklanjam ti sve...Pitao sam dosta ljudi do sada al niko nece..Aj sad lijepo poji ekser pa na zurku...Da vidis miliine moj pobro...A sta se tice pitanja sta se slusa: pa treeeens seko... :D :D
 
paaa
ekv idijoti...& co...
zar to nije malo passe?
ok, ja sam odrastala uz tu muziku,kao i uz duran duran,kaja goo goo, zdravka...
spandau balett,depeche mode.....duga je lista...
može clash:p
ali sve u svoje vreme, pobogu pa ni krinoline isu više u modi:p
eto, tako, ja se prešaltovala na modernu muziku...za zezanje...
zar ste zaboravili na one lude 80...
i na modern talking?
ili army of lovers?
he...
jel bi i to sada slušale?
 

Back
Top