Glas razuma

Vash stav o brisanju starog foruma 1.10.20005???


  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Ceo zivot me juri losa sreca.....uvek ja radim ono sto niko drugi netje..
Kao klinac...ko ce u septicku da dohvati loptu?Ko drugi nego Jooockey..
Malo stariji...ko ce da orobi bakicu i uzme pare za pivo?Naravno opet ja..
E sad,,,,,ko ce da postavi anketu da sacuvamo ovo malo poruka shto imamo?

Znaci teba da se izborimo za njih...valjda bi trebalo da znaci neshto ako svi forumashi zele da zadrze stari forum i poruke
 
Proklete stetocine :lol:
Dajjjjjjjjjjjjjj, ko ja glasao za Svejedno mi je :mad:? ako Vam je svejedno onda glasajte da ostanu poruke. I gde je sad Esperanca koja 2 dana kuka za poruke? Videce modovi da nas je briga i ode sve P.M. !
 
TUUUUUUUUUUUUUUUUUU sammmmmmmmmmm

hvala Glasu Razuma sto je stavio anketu. ;)
Ljudi,glasajte za nase porukice breeeeeeeeeee
Ko ne bude glasao ima da ga saceka moja macka terorista :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s.imas palacinke ;)
 
Ma nek ide zivot, uz vas sam guys... :D

36.gif
 
snaja88:
Proklete stetocine :lol:
Dajjjjjjjjjjjjjj, ko ja glasao za Svejedno mi je :mad:? ako Vam je svejedno onda glasajte da ostanu poruke. I gde je sad Esperanca koja 2 dana kuka za poruke? Videce modovi da nas je briga i ode sve P.M. !

Pa, javna je anketa... :lol: Pa, ako te zanima kako je ko glasao gvirni. ;) BTW, ja sam uvek za pivce. :mrgreen:
 
alo bre pa to je istorijaaaaaa, nashi dosijei, sve nashe gluposti i gresiiii , NEEEEEEE brisatiiiiiii, shta cu jednog dana unucima da pokazujem gde sam mlatila praznu slamu i shta je deda pisao po forumu , neeeeeeeeeeeee
 
Sve što je napisano na starom Forumu postoji i na novom, i ako sam dobro razumeo, tu će i ostati. Obrisan će biti samo stari Forum u svom izvornom obliku, naše budalaštine ostaju. Ko je uopšte provalio da će doći do brisanja? Opet neke zavere i zavlake.
 
Meni bi baš bilo lepo da izbrišu sve one moje idiotarije koje sam pisao na početku... Ali opet ima tu i poneka pametna stvar... Ql... Početi život ispočetka. 8) Eeee... Može... :lol:

Mada mi je jasno zašto su neki toliko vezan za forum, itd... Pogotovo jedna osoba među glasačima protiv brisanja... U tom slučaju nestaju mnogi tragovi koje je ostavila forumaška prošlost...
 
iluzionista:
Meni bi baš bilo lepo da izbrišu sve one moje idiotarije koje sam pisao na početku... Ali opet ima tu i poneka pametna stvar... Ql... Početi život ispočetka. 8) Eeee... Može... :lol:

Mada mi je jasno zašto su neki toliko vezan za forum, itd... Pogotovo jedna osoba među glasačima protiv brisanja... U tom slučaju nestaju mnogi tragovi koje je ostavila forumaška prošlost...
neki trac na vidiku? javi se na pp :lol:
 

Back
Top