Ne mogu da nadjem devojku

Da bi osvojio Srpsku zenu moras ili biti bogat ili lep.

Pod bogatstvom se po njima podrazumeva da vozis skupocen auto.

Pod lepotom se podrazumeva da si visok bar 185cm minimum, da si pi tome debeo ili bar da imas pivski stomak. Sto si podbuliji u licu to im se vise dopadas. Ostolo nebitno da li si celav. star, mlad, imas klempave usi, veliki nos, biljave oci, bolest neku hronocnu, da li imas copor dece sve je to srpskim zenama takozvanim devojkama nebitno.

Ako si nizak, mrsav, nemas kintu onda pisi propalo

E sad obzirom da te izbegavaju znaci da si i nizak i bez auta. Visinu ne mozes da nadomestis, takav si kakav si. Mozes da se udebljas za pocetak a i nekako skupljaj pare i kupi neki auto. Sad imas za sitne pare dobra kola, ne mora bas neki od 10 000 evra moze i od 2000 evra. Za 2000 evra moze da se kupi solidan auto koji deluje jako ocuvano i lepo a te guske nemaju poima o tehnici. U razgovoru kazi da imas auto i da si kupio pre 2 godine i da si platio 12000 evra. Neznaju one nista o tehnici. Imaces daleko bolju prodju kod njih.

Nabaci ako mozes i malo ok garderobicu, neki sat od 100 evra, kosulje obavezno nosi belu ali nikako debele kosulje i sarene, nego ili belu ili crnu, moze i tako nijanse ali jednobojne. I obavezno stofane pantalone onako u macostilu da su uz telo i da iscrtava guzu, ali zato nesmes biti mrsav mora da si malo podbuo da bi ti dupe bilo vece. I stavi neki zlatan lanac (ne mora bas cisto zlato ali da se zuti, glupace su to nemaju poima o stvarima) i onako raskopcaj kosulju dva tri dugmeta da se vidi lanac a i podazvi rukave malo onako kao Banderas da se vidi skupocen sat. Na drugoj ruci stavi zlatnu narukvicu. Isto nije lose da kad si za stolom sa nazovi devojkom obavezno izbacis na sto kljuceve ali mora biti gomila i da imas privezak svoje marke automobila. Ako nemas toliko kljuceva narezi neke iste nebitno i ako nicemu ne sluze samo da ima gomila, onako 15, 20 da zvece. Neznam zasto ali zene se pale kad imas gomilu kljuceva i privezak sa markom automobla. Naravno podrazumeva se da imas tako neki pametan telefon sto veci a marka nebitna jer su one guske nemaju poima o tehnici. Sve to kad nakacis onda pici ali moras da glumis jakog muskara i da im pricas kako si imao ovu onu gomilu devojaka i kako te stalno zivkaju i traze. I kad si sa njom za stolom dobitna kombinacija je da isceniras zamoli neku drugaricu da te nazove i kao ona ti je bivsa i zovete da joj se vratis. Ti onako kao pokusavas da je otkacis ona place i tako par minuta. A kadotkacis poziv kazi da ti je to bivsa i da kuka da se pomirite. Znaci treba da steknu utisak da si jako pozeljan kod zena jer im je to jako veliki afrodizijak. Ako te provale da nisi imao devojku pisi propalo sutnucete tog momenta. Znaci moras se nauciti da lazes i mazes, hvalise nenormalno za sve i svasta jer one vole to kad je musko jak, mocan da ga sve jure itd


Da dopunim, trebas biti ovakav. Znaci on je nizak, do duse mrskav ali nabacio kosulju, stofane pantalone i sat. Naravno i auto

car_buying_guy_729_420x0.jpg
 
Uz moj post sa prethodne strane, dodao bih još i to da ne slušaš ove paćenike kojima treba lova da bi imali devojke. To je krucijalno i ako to ne uradiš još ćeš se samo kompleksirati jer nemaš lovu, a možeš da ih imaš i bez love.
 
ja njega ne zezam

lepo sam napisala u prvom postu ovde sta treba da radi

samo sam malo uveselila tim novogodisnjim smajlicima da ne bude crnjak

Prosao sam isto sto i on...samo sto je kod mene ta kuknjava trajala godinama i zato znam kako moze da bude nezgodno a i ne mora ako na vreme postane pozitivan...na drugom forumu sam potrosio 1000 postova na tu kuknjavu..u samo jednoj temi, upoznao ljude sa istim problemom i sprijateljio se sa njima......tako da uz duzno postovanje......z:lol:
Mnogi nisu ni svesni tog osecaja jer vecina nadje sa 16-17...pa misle da je to samo neka privremena zelja kod onih retkih..jer se napalio...daleko od toga.
Al ok...ako ostane duze ovde probacu da mu pomognem.
 
Uz moj post sa prethodne strane, dodao bih još i to da ne slušaš ove paćenike kojima treba lova da bi imali devojke. To je krucijalno i ako to ne uradiš još ćeš se samo kompleksirati jer nemaš lovu, a možeš da ih imaš i bez love.

To si u pravu lova nije presudna ali onda mora da buder jako jako privlacan, visok debeo, a licno mogu da se kladim da je nizak ispod 180cm, da je mrsav i da nema auto. Znaci ako je u takvoj situaciji onda mora da nabaci auto i krpice, zlato, satove. E sad ovako kako je napisano neko ce reci trebati 20 000 evra da sve to imas. NE!!! Sa 2000 do 3000 evra sve se to moze nabaciti i da izgledas jako mocno i bogato naravno to je maska ali ****** oplais je par puta i ides dalje.
 
Prosao sam isto sto i on...samo sto je kod mene ta kuknjava trajala godinama i zato znam kako moze da bude nezgodno a i ne mora ako na vreme postane pozitivan...na drugom forumu sam potrosio 1000 postova na tu kuknjavu..u samo jednoj temi, upoznao ljude sa istim problemom i sprijateljio se sa njima......tako da uz duzno postovanje......z:lol:
Mnogi nisu ni svesni tog osecaja jer vecina nadje sa 16-17...pa misle da je to samo neka privremena zelja kod onih retkih..jer se napalio...daleko od toga.
Al ok...ako ostane duze ovde probacu da mu pomognem.




ja sam sa 19 prvo sve imala :lol:

znaci nista pre toga :)

tako da nemoj ti mene da guras u cosak :malav:
 
ma nemas nikakav algoritam uopste, ono tuzno je sto su neke stvari namenjene drugima ali sta da radis zivi svoj zivot kako god mozes jer to je samo tvoj zivot

ne lazi decka, jel ti zivis svoj zivot ili gledas kako se druge devojke napucavaju i oblace pa i ti se sminkas, oblacis u trendu garderobu,...? Epa tako mora da se radi i na muskarcima. E sad nije isto to i za muskog i za zene. Za zene je dreske, sminka, obuca a za muske je auto, nakit, garderoba. Kao sto se vi pumpate silikonima i pumpate usta tako i musko mora da se udeblja i da se poduje u licu jel volite debele.
 
ne lazi decka, jel ti zivis svoj zivot ili gledas kako se druge devojke napucavaju i oblace pa i ti se sminkas, oblacis u trendu garderobu,...? Epa tako mora da se radi i na muskarcima. E sad nije isto to i za muskog i za zene. Za zene je dreske, sminka, obuca a za muske je auto, nakit, garderoba. Kao sto se vi pumpate silikonima i pumpate usta tako i musko mora da se udeblja i da se poduje u licu jel volite debele.

pa zivim svoj zivot i sad sam nesrecna ali bivalo mi je ok sto zivim svoj zivot, tad nisam htela to da menjam
 
To si u pravu lova nije presudna ali onda mora da buder jako jako privlacan, visok debeo, a licno mogu da se kladim da je nizak ispod 180cm, da je mrsav i da nema auto. Znaci ako je u takvoj situaciji onda mora da nabaci auto i krpice, zlato, satove. E sad ovako kako je napisano neko ce reci trebati 20 000 evra da sve to imas. NE!!! Sa 2000 do 3000 evra sve se to moze nabaciti i da izgledas jako mocno i bogato naravno to je maska ali ****** oplais je par puta i ides dalje.

Nemoj da ložiš tipa i kompleksiraš ga dodatno, ne mora da ima ništa, a pogotovo ne zlato, satove. Zlato nikako, to koja gotivi ta je šabanka i beži od toga, mislim, pusti me vremena Kristijana Golubovića keve ti.

Viđao sam i debele tipove koji imaju devojke... Viđao sam i niske koji je*u više nego ja sedam puta koji sam skoro 1.90... Nema pravila i ne loži ga bezveze.

I ne treba mu neka koju će da cima maskom i opali i pobegne dalje jer ga je sramota njega samog koliko laže.
 
Nemoj da ložiš tipa i kompleksiraš ga dodatno, ne mora da ima ništa, a pogotovo ne zlato, satove. Zlato nikako, to koja gotivi ta je šabanka i beži od toga, mislim, pusti me vremena Kristijana Golubovića keve ti.

Viđao sam i debele tipove koji imaju devojke... Viđao sam i niske koji je*u više nego ja sedam puta koji sam skoro 1.90... Nema pravila i ne loži ga bezveze.

I ne treba mu neka koju će da cima maskom i opali i pobegne dalje jer ga je sramota njega samog koliko laže.

Da da ucisga ti dobro da bude sonja i da kuka pred zenama. Cim zena vidi da je on sonja, citaj, tuzan, depresivan, da je gubitnik .... Mora da laze i da maze da je mocan, uspesan, da drma berzom, da ga sve jure , da nezna sta ce od devojaka. Sta ces kad takve zene vole.
 
Da da ucisga ti dobro da bude sonja i da kuka pred zenama. Cim zena vidi da je on sonja, citaj, tuzan, depresivan, da je gubitnik .... Mora da laze i da maze da je mocan, uspesan, da drma berzom, da ga sve jure , da nezna sta ce od devojaka. Sta ces kad takve zene vole.

Ne učim ga da bude šonja ni da kuka, upravo suprotno, učim ga da se sabere i shvati koja je njegova ciljna grupa. Super ti je ta fora, uči ga da laže i da ima kratkoročne uspehe kod žena, što će kasnije opteretiti njega samog jer će se uplesti u svoje laži, ne može on da glumi samopouzdanje večno. Žene vole takve koji jesu takvi, ne glumce.

I pre nekog saveta, druže, ne zna se piše odvojeno, žene vole pismenost isto.
 
ma dovoljno je da radi nesto da moze da prezivi nije ni to danas lako, znaci sad studirash mucis se ali guras

pa biti budala i dripac ne moze svako to ako te krene i ako ti se svidja ako imas jake razloge budi al ne ide to na silu
salim se nema toga
 
Postavljacu, bitno je da si ti zenskim osobama zanimljiv, pa makar i kao drugar, jer drugarice imaju drugarice, tako da mozda i upoznas neku devojku, plus ne kosta nista da neka drugarica pohvali.
Kada se naviknes na zensko drustvo znaces kako da budes sa njima, kako da se postavis, kako da ih nasmejes, sta da pricas sa njima. Sad stoji nisu ni sve devojke iste, sto je jednoj smesno drugoj nije, sto je jednoj zanimljivo drugoj nije, evo ja znam devojke koje prate fudbal i kladionicu, koje vole automobile (ne za sponzorisanje), masne viceve, najbanalnije teme i prolupavanja, dok druge vole onako sve fino "kulturica".

Jednostavno, sto ljudi, sto cudi. Samo nemoj da upadnes u zamku da budes samo "dobar drug", ono ja cu da budem dobar, fin, da je slusam, da je tesim, u 95% slucajeva tu zavrsis kao samo kao drugar. Pokazi malo namere, neka dvosmislena sala, kompliment, budi malo bezobrazan, a ne samo dobrica :andjeo:. Moras da ih zaintrigiras i gledas kao zene, a ne samo kao drugarice. Nije problem da im budes ni drug, ali ako hoces vezu moras prvo da ih gledas kao zene a ne drugarice.

Sto se fizickog izgleda tice, nije ni to sve, svakakvi momci imaju devojke, znaci vecina je u nastupu, u onome kakav si kao osoba i sl.
 
Sta da radim?
Imam skoro 20 godina i nikada nisam imao devojku.Znam da ce mnogi reci da je jos rano I da nepotrebno kukam, ali ja vise ne mogu.Jednostavno izgubio sam volju za zivotom.Pokusao sam kod par devojaka,ali su me sve redom odbile,bez imalo nade da bi nesto moglo da bude. Izgubio sam samopouzdanje (ako sam nekad I imao), I ovaj problem je za mene neresiv.Zivot mi je postao pakao, stalno sam depresivan,bezvoljan, po ceo dan ucim, sve sa nadom sa cu nekada nesto steci tim znanjem, ali onda vidim da je sve to uzalud.Prodje mi zivot u ucenju, a za devojke ce kasnije biti kasno.Posto stalno o tome razmisljam ne mogu da se koncentrisem,popustio sam na fakultetu, taj problem je polako poceo da me ubiija. Jos na sve to da dodam da sam veoma nezadovoljan svojim izgledom, I sve vise mislim da je to I razlog zasto me devojke odbijaju.I tako najlepsi deo zivota meni prodje u ocaju I razmisljanju da li cu ikada imati devojku?

Uvek možeš da nadješ dečka, tu je konkurencija manja ... z:cry:
 
Sve zavisi koje kriterijume imas i sta trazis. Prosecnu devojku koja nije ni lepa a ni ruzna vec neupadljiva mozes naci bez nekih problema pogotovo u BG gde je za muskarce povoljan odnos muskaraca i zena. Pare su ti potrebne jedino za one malo boljeg izgleda, lepe i privlacne, takve mogu da biraju i objektivno tu neke sanse nemas ako nisi bogat.
Ukoliko ti izgled devojke nije presudan ostaje ti samo da cesce pokusavas na sve nacine, probaj uzivo, u klubovima, preko prijatelja, kreci se vise u sirim drustvenim krugovima, stici poznanstva i pokusaj da se priblizis nekoj. Obicno je veca sansa da ces naci neku srodnu tebi nego suprotno, dakle neku povuceniju, koja takodje nema samopouzdanje itd
U svakom slucaju ukoliko nemas vec ni izgled ni pare moras biti realan mada i da imas izgled opet bi ti pristup kod ovih boljih bio tezak.
Imam jednog poznanika koji je maneken i izgleda vrhunski pa izlazi samo sa prosecnim devojkama, razlog je taj sto nema stan, kola i to je turn off kod devojaka. Sistem je surov, princip ponude i potraznje je takav da ili ces biti sam ili ces se uklopiti , cesto to uklapanje podrazumeva i pravljenje trulih kompromisa ali na tebi je odluka.
 
Taman sam se spremio da napisem kako su mi se smucile ove "imam 20 godina i nikada nisam imao devojku" teme ali procitah ostatak teksta i,Sajber,sinko,imas ti gadan problem,ali stvarno.Postoji ta veoma rasprostranjena vrsta muskaraca koja je iz ovog ili onog razloga jako odbojna zenama i samo puka sreca ili puka ocajnica moze dovesti do toga da ne okoncas sam bez igde ikoga.
E sad,posto ja smatram sebe i te kako kompetentnim,dacu ti par saveta:

Prva i najbitnija stvar je da savete tipa "radi na sebi" " promeni stav" "promeni fizicki izgled" "budi uporan" "budi navalentan" "juri ih" "naci ce se neka ima toliko devojaka" i slicne,odmah okacis macku o rep.Nema od toga nista brate moj.To su gluposti.Ljudi koji ti daju takve savete nemaju pojma o zivotu.To ti je isto kao kad bi obolelom od raka rekao da ce se izleciti ako pije neseceren caj od nane.Mozes ti da plasticnom operacijom postanes dvojnik Dejvida Bekama bice ti isto kao da si prisio rog na vrh glave.

Drugo,pomiri se sa cinjenicom da nikada neces biti iskreno voljen niti primecen od strane neke,bar malcice,zgodne devojke.Tebi pomoci tu nema.Sto se pre pomiris sa time i prihvatis stvari takve kakve su,to ce ti biti lakse.

I trece,kako resiti problem?Evo ti resenja: zavrsi ti taj tvoj fakultet.Kada ga zavrsis,uclani se u neku stranku (obavezno koja tad bude vladajuca) i onda ulizuj se,trazi ljude,povezuj se,budi ljiga,budi "plivac",nadji vezu,povezi se sa bitnim ljudima,otimaj se,grebi,stekni pare,stekni moc!To je sve.Zene ce doci same od sebe.Tako je bilo,tako je sad,tako ce biti.Jos dok ti to zavrsis,tadasnje curice ce biti gluplje od ovih guskica koje su sad u najboljim godinama.I,da,budi strpljiv.

Mozda ti ovo deluje kao zajebancija ali veruj mi da nije.Ovo ti je realnost.Sve ostalo je cista glupost.
 
zene ne popadaju na fine muskarce, one vole grubijane, ostre. E sad ne prema njoj nego tako da si snazan za okolinu a nju da cuvas ali ne da pokazjes slabosti, strah, nemoc, nego moras da budes mocan da znas resenje za svaku situaciju, da si vuk i glava copora, bar takav utisak da stekne ...

Mada znam tipove koji su toliko nekako kao gej onako pederasti a setaju devojke, do duse nisu ribetine vec nako ruznjikave. Sta ja znam mozda si pa startovao neke ribetine, ipak bolje i vrabac u ruci nego golub na grani. E sad i ti pederasti verovatno se ne dopadaju tim curama sto su sa njima vec s mozda i one bile dugo bez momka pa im je on bio uteha. Znaci mozda trebas naci neku koja je isto u bedaku pa da joj budes pripomoc. Mislim verovatno ce te otkaciti na prvog koji naleti ali sta te briga budi snjom i ti dok ne naidje neka bolje.
 
Poslednja izmena:
A i ti ChristoferWalken ga bas sabi... ne znam kakva su tvoja iskustva. Ali bih mu ja preporucio da se potrudi da izbaci anksioznost iz sebe. Da nasteluje sebe , koliko god je to moguce da kako udje na neko mesto gde ima zena, taj glasic sada ce da me sve isutiraju u jaja izbaci iz glave. Drugo care, kada izadjes gledaj da ti je lepo, posveti paznju ljudi koji su sa tobom. Izbaci razmisljanje o karanju i zenama. Posveti se zabavi i iznenadices kako ce se same tu nekako motati i krajickom oka gledati. Prosto ne zveraj oko sebe to odbija zene. One se lepe na smejanje i zabavu. KOliko puta sam vide tipa koji lici na Dzo Peshija kako odvlaci ribicu 10-ku samo zato sto je zabavan. I ne placaj... makar sebi odsekao kitu.
 
A i ti ChristoferWalken ga bas sabi... ne znam kakva su tvoja iskustva. Ali bih mu ja preporucio da se potrudi da izbaci anksioznost iz sebe. Da nasteluje sebe , koliko god je to moguce da kako udje na neko mesto gde ima zena, taj glasic sada ce da me sve isutiraju u jaja izbaci iz glave. Drugo care, kada izadjes gledaj da ti je lepo, posveti paznju ljudi koji su sa tobom. Izbaci razmisljanje o karanju i zenama. Posveti se zabavi i iznenadices kako ce se same tu nekako motati i krajickom oka gledati. Prosto ne zveraj oko sebe to odbija zene. One se lepe na smejanje i zabavu. KOliko puta sam vide tipa koji lici na Dzo Peshija kako odvlaci ribicu 10-ku samo zato sto je zabavan. I ne placaj... makar sebi odsekao kitu.

Ma brate nema od toga nista!Jedino u cemu bih mogao da se slozim da se ne treba opterecivati time ali posto je njemu ocigledno do toga stalo i zeli to da promeni,ja sam mu rekao sta da radi.Sve ovo ostalo sto si napisao mi zvuci kao da je pisala neka riba.Lici mi na one njihove tralala price koje nemaju veze sa realnoscu.Najbolji parametar je bas ta realnost.Prosetati malo i videti sta je na ceni i sve ce ti se samo ka'sti.
 

Back
Top