Mp3 Player-i

LadyMarmalade

Početnik
Poruka
22
Aj posto nemam pojma gde bi mogla da ostavim svoju poruku ajd rekoh ovde
Hocu da kupim Mp3 player 128 ili 256 Mb.nalazila sam sve i svasta i za monogo velike pare i za mnogo male pare.Pomozite mi i predlozite neki player za relativno male pare(do 6 , 7 hiljada)
pozdrav
hvala unapred
 
Moj savet ti je :NE DAJ PARE LOPOVIMA!!!

Svi distributeri i prodavci u nasoj zemlji nevidjeno pljackaju kada su u pitanju elektronski proizvodi. Cene su umnozene tipicno~3,4 puta. Moja preporuka ti je da ili preko prijatelja iz USA, ako ih imas ili ako ne onda preko e-ducana porucis player iz USA. U ovom drugom slucaju, opet ces domacim otimacima platiti dosta kesa, ali ces opet za isti novac za koji bi kod nas kupila 256 ili 512 MB player dobiti 1GB. Moja preporuka za player je E-river ili Samsung. Preko Ebay-a je moguce nabaviti za smesnu kintu neke nemarkirane playere, ali trebas biti svesna da kod takvih uredjaja kontrola kvaliteta ne postoji i da im se danas sutra moze desiti nesto nepredvidjeno. Takodje, preporucujem da biras one playere koji rade na 1 AA ili 1 AAA bateriju, a ne da imaju neke svoje ugradjene koje se pune preko USB-a i sl. Ako rade sa standardnim baterijama, uvek praznu mozes za sekund zameniti punom i nastaviti slusanje muzike, naravno koristis punjive baterije, koje i ako otkazu jednog dana lako mozes zameniti novim za samo 100-200 din.
Pozdrav
 
Sport_Billy:
Moj savet ti je :NE DAJ PARE LOPOVIMA!!!

Svi distributeri i prodavci u nasoj zemlji nevidjeno pljackaju kada su u pitanju elektronski proizvodi. Cene su umnozene tipicno~3,4 puta.

sto znaci da gorespomenuti Canyon moze da se nadje za 20e? njegova cena po e-prodavnicama je 70-100e, plus naplacuje se i postarina (gde je rizik da ti ga ukradu), a ako neces preko obicnog ptt-a, tu je recimo Dhl, koji je relativno skup...tako da slobodno kupuj kod nas.
 
Sport_Billy:
Moj savet ti je :NE DAJ PARE LOPOVIMA!!!
daj primere cena nekih povolhnih modela koji se mogu naci u inistranstvu. I ja zelim da kupim a mozda "smuvam" drugaricu da mi donese :) tako da me zanima cena u inostranstvu jer mi je stvarno mnogo sta se ovdetrazi (ispod 6000 nemas normalan model)
 

Back
Top