Kraljevo-biti ili ne biti

Maxell41102

Početnik
Poruka
1
Eto mene sad iz grada i pitam se kakav smo to grad. Nista se ne desava. Ponekad se pitam kako ljudi opstaju u ovakvom prostoru. Grad je u totalno turbo folk fazonu. Prodjete li pored bilo koje diskoteke ili kluba cucete Grand hitove. Vazno je da se svuda vrti Seka, Indira i jos neke pevacice koje nikada nisu ni videle mikrofon pre nego sto su dosle u taj grand. Postujem sve pravce u muzici posebno one koji traju vise od 20 godina. A u tabloidima neke spikeo njihovoj "zlatnoj dece". Po cemu su oni bolji od nas??? Oni su najobicniji narkosi koji ne znaju sta je roditelljska ljubav. Jedino sto znaju su pare,dobra kola. nova motorola i tako to? Sta vi mislite o tome???
 
Nazalost, nije takva situacija samo kod vas u Kraljevu...tako je u citavoj Srbiji.Totalna ekspanzija Seki ,Viki,Siki i ostalih plastikanerki.Uzas,bre.Sto je najgore i nashe klinke od 15-16 pocinju da lice na gore pomenute persone.
Razlog tome je verovatno sveukupna situacija u drushtvu(citaj BEDA)te je ljudima najlakse da se identifikuju i od svega pobegnu gledajuci ofucane GRANDUSHE kod kojih sve sljasti i odaje utisak neke (jeftine ) raskosi...E,Srbijo!
 
Ne mozemo da se borimo protiv njih. Brojniji su... Mozemo samo da ostanemo dosledni sebi i svojim godinama i da slusamo super muziku i da se druzimo sa super likovima.... i da ostanemo undergruond :mrgreen:
Samo polako ljudi, bice sve ok...
Moja preporuka je da ih sve ignorisete, iako ih je grad prepun....
Meni iskreno ne smetaju fenseri, kao fenseri.... Ne smeta mi njihov nacin oblacenja, muzika (:roll: i tako to,.....ima tu i pametnih ljudi, ali mi smetaju oni jadni dizelasi koji ne umeju da razgranice ukus od sunda i kica......odnosno njima je to isto....
 
Sun Cu Vu:
Resenje je zatvoriti Pink televiziju.E tek tada se moze krenuti u obracun sa turbo folkom!
Nema sanse. Vlast je kriva jos pre 15 godina kada je uvela takav tip zabave. Da bi ~smrtnici~ mogli da zaborave na probleme i jeftino se zabavljaju dok se oni igraju sa nasim glavama. Nazalost, nisu svi previse bistri bili pa se to sada uvrstilo u kvalitet. Sta da se radi ljudi...
Samo nas obrazovanje i nauka mogu spasti...

A ne bi bila losa i neka apokalipsa, pa da ostanu samo ql ljudi...

(hm, evo vec oktarinske varnice sevaju iz mojih prstiju :mrgreen:)))))))
 

Back
Top