da li znas...

sensual

Zainteresovan član
Poruka
260
*Ne poredi se nisakim i takmici se samo sa samom sobom.
*Ne odgovaraj(ili bar ne reaguj) na niske poteze.
*Cak i kada ceznes za necim,ne budi tuzna.Jer ceznja i tuga nisu jedno....
*Budi jaca od ljudi koji pretstavljaju izazov za tebe u krajnjem negativnom smislu.
*Slavi dan,noc,ljubav,porodicu,hranu,muziku,Slavi Sebe...Boga uvek-slavi te stvari istinski uzivajuci u njima..Samo tako svaki dan moze da bude poseban
*Veliki ljudi vole lako.Sresces ih.Stoga ne pokusavaj da podstaknes ljubav necijeg srca jer to samo oni sami mogu da ucine
*Seti se da ti,u stvari,niko i nista nije potrebno da bi bila istinski srecna,jer tvoja sreca je samo u tebi, i da nista ne moze da utice na tvoja osecanja bez tvoje dozvole.
*Voli sebe!I pokazi tu ljubav ceneci sebe,oprastajuci sebi,zahvalnoscu za to sto jesi i udovoljavajuci sebi.
*Odredjena doza sebicnosti je zdrava samo ako istinski razumes granice i pravu poruku toga...
*Zivi u strasti.Bilo da volis,citas,igras,spremas kucu,jedes,pricas...radi sve strasno.
*Sanjaj velike snove.Razvijena masta je jedan od najvaznijih delova naseg bica.
*Budi jaka ali nezna,velikodusna ali pametna,seksi ali ne laka,zenstvena ali otkacena,strasna ali kul...
*Budi otvorena ka oprastanju svega moguceg sto ti ljudi ucine.Ne zbog njih,vec zbog sebe same...
*Ljude koje volis tretiraj sa mnogo ljubavi,paznje i srece.One koji ti se ne dopadaju ne tretiraj uopste.
*Male duse za kratko vreme na malim stvarima pokazuju koliko su male.Uzmi njihovu poruku-budi zahvalna kada odredjene osobe svojom greskom ili zeljom izadju iz tvog zivota!
*Ne dozvoli sebi da protekne dan u kome nisi ucinila nesto lepo za sebe...
*Danas si bolja nego juce,zenska!
*Imaj neka pravila u zivotu ali dozvoli spontanosti da dise...
*Ne zaboravi da si ti Boginja svoga zivota.
*Bog,lepota,strast,ljubav,bogatstvo,sreca,harizma,inspiracija-cesto se seti ovih stvari.
*Usudi se!!
*Kada jednom naucimo da letimo,nikada vise necemo morati da hodamo...

zenske,nastavite
 
spalite prirucnike pune fraza...
ucutkajte svakog ko vam govori sta treba da radite i mislite...
prebijte svakog ko vas tera da budete savrsene i forsira histericni osmeh u stilu "nije mi nista, nije mi nista"...



zasto treba da budem toliko cool i super? zasto da budem Boginja svog zivota? sta znaci da svakog dana treba da cinim nesto lepo za sebe? strasna ali kul, sexy ali ne laka, zenstvena a otkacena? jel treba da i kupatilo ribam strasno?

a sad ozbiljno....hoce li nam se ceo sved ikad skinuti sa q i pustiti nas da budemo ono sto jesmo? pa i neka smo histericne, ljubomorne, uncool, preterano strasne, mrzovoljne....pa neka nam se taj dan ne kuva i nismo sebi ni lepe ni zgodne ni pametne....da mozemo lepo jedan dan da odahnemo od svega sto se zahteva od nas...od svih sitnih i krupnih gluposti koje moramo da obavljamo sa tim divnim i zenstvenim osmehom na faci....
 
sensual:
*Danas si bolja nego juce,zenska!
*Imaj neka pravila u zivotu ali dozvoli spontanosti da dise...
*Ne zaboravi da si ti Boginja svoga zivota.
*Bog,lepota,strast,ljubav,bogatstvo,sreca,harizma,inspiracija-cesto se seti ovih stvari.
*Usudi se!!
*Kada jednom naucimo da letimo,nikada vise necemo morati da hodamo...

zenske,nastavite

usiljeno, odvratno, kilo $minke, samohipnoza, polivinil-hlorid...
 
e.oma sam pomislila na još jednu mantru...
pošaljite svim akoje poznajete:p
da bi vam se osmehnula sreća...
a ko ne, da bog da vam pao plafon...
sorry, jače j eod mene:p
ježim se na te fore...šta u stvari treba da radimo u životu
loganov beg?
island?
 
self esteem - dokle tako?
jel to praktikum iz škole za "dame sa stilom" pisan od strane Vesne Jugović, Boška&Stanka? :lol:


(evo, ova anakin je baš nadrkana i namćorasta i super, i opet će mi kojot reći da prepisujem od nje :P Moraću da budem blaga i da šaljem cmoke ondaK :P Sledi fini odgovor :arrow: )
Sensual - stavi ovaj topic na teen forum.
 
anakin:
spalite prirucnike pune fraza...
ucutkajte svakog ko vam govori sta treba da radite i mislite...
prebijte svakog ko vas tera da budete savrsene i forsira histericni osmeh u stilu "nije mi nista, nije mi nista"...



zasto treba da budem toliko cool i super? zasto da budem Boginja svog zivota? sta znaci da svakog dana treba da cinim nesto lepo za sebe? strasna ali kul, sexy ali ne laka, zenstvena a otkacena? jel treba da i kupatilo ribam strasno?

a sad ozbiljno....hoce li nam se ceo sved ikad skinuti sa q i pustiti nas da budemo ono sto jesmo? pa i neka smo histericne, ljubomorne, uncool, preterano strasne, mrzovoljne....pa neka nam se taj dan ne kuva i nismo sebi ni lepe ni zgodne ni pametne....da mozemo lepo jedan dan da odahnemo od svega sto se zahteva od nas...od svih sitnih i krupnih gluposti koje moramo da obavljamo sa tim divnim i zenstvenim osmehom na faci....
Nisi histerična, draga moja... ljubomorna i živčana jesi, i... ( obožavam preterano ) strasna ženka! Pusti budale nek lupetaju. Ja te nikad ne bi' skinuo sa q

Ee, znaš što sam, preterano, zgotivio Betykicu?
Zato što stalno nešto prepisuje i preterano, bre, kraducka iz tvojih ( preteranih ) postova :razz:
 
Malo mi je muka od tog zivota po nekom kodexu! To je jedan od razloga zbog kog ne trosim pare , vreme i zivce na " zenske casopise " i slicne prirucnike !

Valjda imas dovoljno mozga da pronadjes stvari koje ti prijaju i u kojima zelis da uzivas, i obrnuto. Naravno da ponekad ucinis i " pogresan korak " , ali i to je zivot! Vise volim da sve sama istrazim nego da mi neko soli pamet kad, kako i sta!

A sto je najbitnije, stojim cvrsto na zemlji iza svakog svog postupka, ne letim , kao sto se tamo preporucuje!
 
Neva:
Malo mi je muka od tog zivota po nekom kodexu! To je jedan od razloga zbog kog ne trosim pare , vreme i zivce na " zenske casopise " i slicne prirucnike !

Valjda imas dovoljno mozga da pronadjes stvari koje ti prijaju i u kojima zelis da uzivas, i obrnuto.e!

Jel hoćeš ondaK sa mnom u potragu za dobrim cipelama i čizmicama? :P
Treba mi neko ko ima mozga da nađe ono što mi treba :D
Ja nemam mozga za ovu novu modu - što se cipela tiče.
 
ako je ukus ono sto se zahteva od nas da bi nosile ove potkovice na nogama onda nemam ukusa uopste. i radujem se.
za senzual spominjes Boga, ali masa od navedenih stvari je bas suprotna Bozijim naumima za ljude. sad ja kao nesto o tome znam. lol
 
Kratko da kazem-znam da su sve stvari koje sam navela korisne,divne,fantasticne.Ali,poznato je da ne postoji puno ljudi koji su dovoljno produhovljeni da se posvete razvoju i na taj nacin i da shvate da je to veoma bitan deo istog.I dodjavola nisam nista prepisala iz prirucnika.Vi koji negodujete,samo napred ako ste bas toliko ogorcene vrste,ali u naslovu ne stoji ajmo svi u napad tako da ste bas promasili temu.Drago mi je sto sam videla jos jedan dokaz-pa ja sam tako divno stvorenje!!:p
 

Back
Top