Trazim neku visu skolu????!!!!!! pomoc

A sta mislite o BCCS? To je koledz, privatni naravno, koji po zavsetku skolovanja dodeljuje diplome koje su priznate svuda u evropi a i kod nas, srtifikate microsoft, cambridza i td... Jeste da je skolarina dosta skupa, ali traje 4 semestra, i uslovi su odlicni. Ima li nekog sa te skole da mi malo pojasni sve to. Sve izgleda lepo i cakano kada gledas web stranu ali sta je u stvarnosti?
 
zivke:
A sta mislite o BCCS? To je koledz, privatni naravno, koji po zavsetku skolovanja dodeljuje diplome koje su priznate svuda u evropi a i kod nas, srtifikate microsoft, cambridza i td... Jeste da je skolarina dosta skupa, ali traje 4 semestra, i uslovi su odlicni. Ima li nekog sa te skole da mi malo pojasni sve to. Sve izgleda lepo i cakano kada gledas web stranu ali sta je u stvarnosti?


Nema teorije da jedna skola, pa makar i superelitna, daje Microsoft sertifikate. To moze samo Microsoft, na osnovu polaganja standardnih ispita u ovlascenim testing centrima koje drze samo dve firme na svetu, Prometric, i VUE. Ta skola moze da eventualno priprema kandidate za polaganje MS ispita, kao i mnoge druge skole racunara u Srbiji.
 
Cao,
mislim da je BCCS super. Sa desne strane imas kao mali baner na kome se vidi da su Microsoft Gold partneri i da imaju learning i ISV/Software kompetencije. Proveri na Microsoft sajtu sta to znaci i sve ce ti biti jasno.
Koliko sam ja upoznata oni su i Cambridge International centre - sto znaci da u toj skoli postoje evropski standardi.
 
roxy135:
BCCS nema dozvolu ministarstva tako da neces dobiti zvanicno zvanje posle zavrsetka iste.

cuo sam da je BCCS preimenovan u Beogradsku Akademiju Racunarskih Nauka i odlukom ministarstva prosvete sada traje tri godine a ne dve kao pre tako pise na sajtu www.barn.edu.yu
Da li to znaci da se po zavrsetku ove akademije dobija fakultetska diploma? I da li je neko upisao ove godine, posto vidim da je upis jos u toku?
 
Ako imaju dozvolu onda postoje na sajtu Ministarstva za prosvetu i sport. Ako imaju dozvolu za fakultet onda mozes da imas zvanje dipl. ing. Ako imaju dozvolu za visu skolu onda mozes da imas zvanje ing. Visa skola moze da traje tri godine, ali dobijas isto zvanje.

Beogradska akademija racunarskih nauka = BARN. :-D
 

Back
Top