Problem sa ZoneAlarm-om

mirosl-@-v

Početnik
Poruka
25
Ljudi,opet ja.Imam jos jedan problem,ako je to uopste problem.Procitao sam o ZoneAlarmu skinuo ga i instalirao.Ali sta mi se desava.Kada startujem sistem,automatski mi se konektuje na intenet,to mi se pre nije desavalo.Ja iskljucim konektovanje,ali odmah posle par sekundi,opet se automatski konektuje!Da li sam nesto pogresio u konfigurisanju?Isto tako sam primetio da u stavci instalisani programi, ima ih samo oko desetak,a pre ih je bilo cinimi se oko 40.Isto posle instalacije zonealarma.Ali isto tako moram da kazem da mi sve ostalo dobro radi,mislim kako tako,ali funkcionise,ljudi sta je u pitanju.Hvala!
 

Ne kaže se "instalisani" nego "instalirani".
Zašto - pitaj nastavnicu 4-og razreda osnovne škole.
Spisak aplikacija će se povećavati kako ih budeš startovao.
Dakle, uz pitanje da li mogu na internet ili ne, ZA će ih stavljati na spisak.
KAKVA CRNA SAMOSTALNA KONEKCIJA? :shock:
I ja imam najnoviji ZA i jedino što sam video novo je ona flash animacija "kako je preko potreban"...
 
Dlakava_Strvina:

Ne kaže se "instalisani" nego "instalirani".
Zašto - pitaj nastavnicu 4-og razreda osnovne škole.
Spisak aplikacija će se povećavati kako ih budeš startovao.
Dakle, uz pitanje da li mogu na internet ili ne, ZA će ih stavljati na spisak.
KAKVA CRNA SAMOSTALNA KONEKCIJA? :shock:
I ja imam najnoviji ZA i jedino što sam video novo je ona flash animacija "kako je preko potreban"...
Ma ***** gramatiku.Kucam jako brzo,preko 200 znakova u minuti,pa je lako i pogresiti.Jeste, sam mi se konktovao na internet,znaci ne lazem,nemam nikakvog razloga, jer trazim pomoc.To sam resio nekako sam.Ali sada imam jos jedan problem.Kada mi je ukljucen zonealarm,ne mogu da primam ni da saljem e-maile.Kada ga iskljucim sve je u redu.Kako da to resim?Korisitm OE I Mozzilu Thunderbird.A da i da dodam.Isto tako ne mogu da azuriram Kaspersky, dok isto tako ne iskljucim ZA.
 
Da li se problem pojavio čim si ga instalirao ili posle 15 dana trial perioda?
Pazi, imaš komercijalnu verziju (nekoliko podverzija) i free?
Mislim, dovoljna ti je elementarna zaštita od pacera.
A opet bez pravog trojanca to je relativno teško...
 
Dlakava_Strvina:

Ne kaže se "instalisani" nego "instalirani".
Zašto - pitaj nastavnicu 4-og razreda osnovne škole.
Spisak aplikacija će se povećavati kako ih budeš startovao.
Dakle, uz pitanje da li mogu na internet ili ne, ZA će ih stavljati na spisak.
KAKVA CRNA SAMOSTALNA KONEKCIJA? :shock:
I ja imam najnoviji ZA i jedino što sam video novo je ona flash animacija "kako je preko potreban"...


Instalisani vs. Instaliran ... pravilno je i jedno i drugo! Mada nase "komsije Hrvati" vise upotrebljavaju rec "instalirani"... kao npr. prezentirati=prezentovati.
 

Back
Top