Seselj sudu: ***** vam majku svima

mindi

Obećava
Poruka
68
Atmosferu sa suđenja Vojislavu Šešelju najbolje zorno prikazuje tv-snimka, objavljena na televiziji B92, na kojoj Šešelj pred tribunalom čita: "Vi svi pripadnici sekretarijata haaškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite *****." U nastavku je Šešelj još, između ostalog, poručio sudu: "Ako nastavite ometati pripremu moje obrane, na kraju ćete morati da pojedete sva govna koja ste izasrali. ***** vam majku svima..."
 
Nego da pocnemo sa izasravanjem
mani tehnicke detalje

Lepo im je reko!
Ko su bre oni i sta zamisljaju da su?!

Kakav je to nacin da Srbima sude Crnci i Azijate.
Mogli bi da imaju barem malo postovanja prema narodu akao sto je Srbski! Prvo Crnac koji je za vreme Dusanove drzave brao banane i veselo skakutao sa grane na granu, sigurno da nema ni najmanju predstavu o tome ko su Srbi i kakva je bila istorisko politicka situacija na balkanu.
Kao kad bi ja otiso da resavam sporove po kambodzi ili libiji a nemam pojma ni gde se ta mesta nalaze.
 
Autobus 88:
Lepo im je reko!
Ko su bre oni i sta zamisljaju da su?!

Kakav je to nacin da Srbima sude Crnci i Azijate.
Mogli bi da imaju barem malo postovanja prema narodu akao sto je Srbski! Prvo Crnac koji je za vreme Dusanove drzave brao banane i veselo skakutao sa grane na granu, sigurno da nema ni najmanju predstavu o tome ko su Srbi i kakva je bila istorisko politicka situacija na balkanu.
Kao kad bi ja otiso da resavam sporove po kambodzi ili libiji a nemam pojma ni gde se ta mesta nalaze.

pa to sto ne znas gde je libija je stvar tvog obrazovanja....a cisto, ako cemo po istoriji da se zavlacimo...ljudska rasa se razvila upravo na africkom kontinentu, dok su na ovim prostorima majmuni veselo skakutali sa grane na granu....
 
Autobus 88:
Nego da pocnemo sa izasravanjem
mani tehnicke detalje

Lepo im je reko!
Ko su bre oni i sta zamisljaju da su?!

Kakav je to nacin da Srbima sude Crnci i Azijate.
Mogli bi da imaju barem malo postovanja prema narodu akao sto je Srbski! Prvo Crnac koji je za vreme Dusanove drzave brao banane i veselo skakutao sa grane na granu, sigurno da nema ni najmanju predstavu o tome ko su Srbi i kakva je bila istorisko politicka situacija na balkanu.
Kao kad bi ja otiso da resavam sporove po kambodzi ili libiji a nemam pojma ni gde se ta mesta nalaze.

Autobus, daj molim te, zbog takvih izjava ovi koji jedva cekaju da pljuju po Srbiji imaju i razlog i motiv! Cak i ako je to tvoje misljenje, daj malo diplomatije! Jesil' ti do sada ukapirao da ne vredi glavom o zid?!
 
NE TREBA DA SE ZABORAVI DA NA NINBERSKOM PROCESU NIJEDAN RATNI ZLOCINAC NIJE KORISTIO IZRAZE TIPA PUSITE MI MOJ ARIJEVSKI COCK. IZJAVE KOJE DAJE SESELJ IDU NA STETU NJEMU I SRPSKOM NARODU. ZAMISLITE SVEDJANINA KOJI SEDI U FOTELJI I GLEDA SUDJENJE. CIM CUJE SESELJEVE PSOVKE IMA DA POMISLI SVASTA. JOS KADA CUJE DA JE SESELJ "SRBIN" ODMAH CE DA STVORI SLIKU O SRBIMA KAO NEVASPITANOM I PRIMITIVNOM NARODU.NAMA NE TREBA TAKVA REKLAMA U SVETU. PONEKAD POMISLIM DA SESELJ NAMERNO TO RADI KAKO BI NAS PONOVO STAVILI U ISTI KOS SA SESELJEVIM PRIJATELJSKOM ZEMLJAMA LAOSOM, MIJANMAROM,TOGOM,SEVERNOM KOREJOM I BURKINOM FASO.

ZIVELA SRBIJA ____ DOLE LAZNI NACIONALIZAM
 
Zamislite vi sada da se braca posvadjaju u kuci oko zemlje i imovine i dodje komsija i napravi jos vece sr@nje. Na kraju svi dobiju vise nego sto su zasluzili, a uhvate jednog da deru ko mladog majmuna i povrh svega sto su dobili taj jedan im i dalje kriv za sve. Sada taj isti DALEKI komsija koji nema pojma sta se desava dodje i ima moc i podrsku celog sela da sudi ovom jednom i na kraju mu sudi i za ono sto je kriv i za ono sto nije i tako iz dana u dan.
Pa NORMALNO je da ce ovaj da POLUDI i da pocne da yebe i razyebe sve od do, jer je osudjen i pre nego sto je pocelo sudjenje, a vidi da mu se pise isto taman da se naguzi pa da ga svi rokaju u dupe.
U svakom slucaju to sto je Seselj uradio bi bilo NENORMALNO i nemoralno u "NORMALNIM" uslovima, ali posto danas po pitanju srba nista nije "normalno", ja mu se licno i ne cudim.

p.s. zamislite da ste vi obili "trafiku" i zavrsite u zatvoru, a tamo vas drze godinama i nece da pocnu vase sudjenje (ali koga boli uvo, vi ste godinama u zatvoru), i onda pocne sudjenje i vama pripisuju i pljacku banke, i otmicu i ubistvo itd. a povrh svega toga znate da vam sudi onaj ko vam je sve to i namestio....pa mi sad ti reci da bi ostao/la priseban cak i kad bi bio 1000% siguran da ce da te osude za sve ono sto nisi pocinio/la.


Ovaj "FILM" je tuga i nista vise...
 
zex1:
NE TREBA DA SE ZABORAVI DA NA NINBERSKOM PROCESU NIJEDAN RATNI ZLOCINAC NIJE KORISTIO IZRAZE TIPA PUSITE MI MOJ ARIJEVSKI COCK. IZJAVE KOJE DAJE SESELJ IDU NA STETU NJEMU I SRPSKOM NARODU. ZAMISLITE SVEDJANINA KOJI SEDI U FOTELJI I GLEDA SUDJENJE. CIM CUJE SESELJEVE PSOVKE IMA DA POMISLI SVASTA. JOS KADA CUJE DA JE SESELJ "SRBIN" ODMAH CE DA STVORI SLIKU O SRBIMA KAO NEVASPITANOM I PRIMITIVNOM NARODU.NAMA NE TREBA TAKVA REKLAMA U SVETU. PONEKAD POMISLIM DA SESELJ NAMERNO TO RADI KAKO BI NAS PONOVO STAVILI U ISTI KOS SA SESELJEVIM PRIJATELJSKOM ZEMLJAMA LAOSOM, MIJANMAROM,TOGOM,SEVERNOM KOREJOM I BURKINOM FASO.

ZIVELA SRBIJA ____ DOLE LAZNI NACIONALIZAM

Kao izuzetno inteligentan čovek Šešelj zna, kao i svi
koji imaju iole mozga, o kakvom je sudu reč.
On se ne obraća Šveđanima, on se obraća Srbima, pre svega
svojim pristalicama, ceo sud i suđenje on doživljava kao
zayebanciju i ponaša se u skladu sa svojim uverenjima,
dosledan i principijelan, kao i uvek.
Uostalom, na zadnjim izborima u Kuli, gde je direktno proverena
volja i raspoloženje biračkog tela - svi su mogli da se uvere
u superiornost SRS.
 

Back
Top