on(45),ja(30)...muvanje,signali,a na kraju nista

Kakvo je vase misljenje?
-da li sam ja pogresno shvatila da mu se dopadam?
-ili on nije shvatio da se on meni dopada (sto je skoro pa nemoguce)?
-ili je mozda rezervisan jer je nesiguran zato sto je u pitanju velika razlika u godinama,a i zato sto je on razveden i sa detetom,a ja devojka,zatim malo je nezgodno jer smo sluzbeno povezani ...
..

Nisam muško,a nemam ni 4 banke.
Ovaj tip ne želi vezu ( bar ne sa tobom ,možda i nije slobodan,ima neku kres šemu ),možda se ti njemu svidjaš,ali on ne želi ništa iz ko zna kojih razloga.

Možda ne želi devojku koja radi sa njim u istoj firmi,što je i pametno :D
 
Malo mi je tesko da poverujem da je neko od 45 stidljiv...Ipak je on zreo muskarac sa iskustvom.Znam da stidljivost nema puno veze s godinama,ali opet...znamo se vec dugo...svaki put nam vreme proleti,vidim da su drugi vec poceli da se sale na nas racun i moji sa mnom,a vidim da i njega kolega zavitlava.
Mogu da prihvatim da je nesiguran (zbog godina,razlicitog statusa-on razveden,ja devojka,zbog sluzbene povezanosti),ali...upravo iz tog razloga
potrudila sam se da ja saljem neke signale kako bi bio siguran,a on nista.
Jednom je pitao da li sam na poslu,svratio bi,a ja nisam bila u kancelaariji i napisala sam da cu biti od tad i tad,a znala sam da on nece moci tad,pa sam dodala da se mozemo videti na kafi i van kanc.i radnog vremena i nista nije napisao.
Ne razumem.Smatram da sam bila nedvosmislena,pa zar nije logicno da ako nece nista da na neki nacin to saopsti...npr.da se nadoveze i kaze rado,ali zauzet sam ili rado,ali poslepodne idem sa devojkom na pice ili sta god (mislim da je on solo sada),ali to bi po meni bio idealan nacin da se ogradi i stavi do znanja ako ne zeli nista sa mnom.

Mozda hoce da bude njegova inicijativa i mozda nije spreman za vezu i razmislja kako bi vasa prica izgleda s obzirom da ste kolege.
 

Back
Top