ima li resenja

Z

zaludjen

Gost
Ona je divna,volim je,ne mogu dan bez nje da provedem.Ali ona me tako ispreskace,izludi za tren.I stalno mi kaze cujemo se kad se cujemo,a ja je zelim svaki dan.Kao u vezi smo,ali samo ja nju zovem,samo ja volim,ona je hladna kao led.I bas to me pali.Sta da radim,ocajan sam?
 
ho ho... welcome to the club ;) ... Ma takve su ti zene... nikad nisi nacisto na cemu si...

Zato joj lepo kazi ovo sto si ovde rekao... Porazgovarajte... pa ako ona ne zeli da se promeni ni truncicu, okoncaj to pre nego sto ti dodje glave...
 
Cim jedno pati u vezi, nema ti hljeba...
Pokusaj razgovor da stvari dovedes u red...
Ako ne ide, zna se-> kud koji, mili moji...
Eh da, jos i ovo... Takvo ponasanje, nema veze sa polom... :wink:
 
Ako ste u vezi duze od 3-4 mjeseca

otidji kod prve komsinice, pozvoni joj na vrata, i kad otvori reci: "ja sam puko' na tebe ko' balon" i navali...

I ako te onda ona prva bude zovnula reci joj: "JAO, stvarno mi je zao, ali kako si ti bila hladna ko led, ja sam morao da odem kod prve komsinice i navalim na nju..."

:lol: :lol: :lol:

Zezam se. Ali najozbiljnije, ako je vec proslo 3-4 mjeseca i vec si pokusao ove gore spomenute savjete, a ona je i dalje takva, onda pisi propalo.

I ne tuguj previse nego idi dalje!
 
Ona zna da to tebe tako pali,jer je uvek zabavno trcati za nekim i nemati pojma sta on/ona misli.Kazem ti iz iskustva,iskreno mislim da se i ona lozi na tebe........proci ce je uskoro,a ako ne-ostavi je,veruj mi nije ni najbolja ni jedina :wink:
 
Vidi, zbunjeni, po svemu sudeći, vreme je da polako počneš da shvataš suštinu odnosa u prirodi.

Pred izlogom mesarnice
jedno prase život shvata
gleda redom kobasice
pa im kaže: mama, tata !
Ljuba Moljac


Elem, suština života je sukob, borba i pobeda.

The winner takes it all, the loser standing small

Jeste, ljubav je najvažnija i sve što ide uz to, ali nikad, pazi, nikad ne zaboravi da je borba osnova svega. Osnova svega prirodnog, od iskona do danas, pa tako i muško - ženskih odnosa.

Šta može prosečno radoznali čitalac da zaključi iz tvog posta, zapravo, vapaja ? Da te je devojka mentalno pobedila ! Da si prvu bitku u neprekidnoj borbi izgubio ! Nametnila se, nametnula svoja pravila igre, podesila sve onako kako njoj odgovara. I sad ? Njoj lepo, a ti nesrećnik patiš. Naravno, sve bi bilo drugačije da si ti uspeo da se nametneš, da pobediš u prvoj rundi. (Gomila je postova ovde, gde nesrećne devojke na sličan način kao ti, pitaju: " Šta da radim, moj dečko ... " pa onda sledi ovo ili ono ...)
Dakle, razmisli malo: jesi li rođeni gubitnik ? Ako nisi, naoružaj se, prikupi snagu i kreni u borbu. Pa onda, "kom obojci - kom opanci". Razmisli šta možeš da dobiješ, šta da izgubiš. U principu, najlakše je i najdelotvornije neprijatelja tući njegovim oružjem. Dobro, nije baš neprijatelj, ali svakako jeste suprotstavljena strana.

Žene ne vole gubitnike. Što si slabiji manje te poštuje i kad se jednog dana cvileći za njom pretvoriš u krpu, pogledaće te prezirnim pogledom i zapitaće se: "Treba li meni krpa od čoveka ?" I sve što će o tebi kasnije reći to je: "On je bio tako dooobar ... " Bljak ! Ima li gore uvrede !?

Nekako sam se baš potrudio da te ništa eksplicitno ne posavetujem, nadam se da ćeš iz svega izloženog da izvučeš pouku.
 
...potrudio si se da ne posavetujes, ali u stvari jesi i sve sto si rekao je skroz na mestu...Stvarno ima gomila i muskih i zenskih postova, sve na isti fazon...mislim da i oni koji ih pisu shvataju da nema od njih bas velike koristi...A opet svako se bar jednom u zivotu tako osecao :? . Dakle, kome se desi, stane pred izlog mesarnice, ukapira ko je i sta je (u tom trenutku) i okrene glavu na neku drugu stranu...jedino ne znam vredi li pokusavati sa tom drugom rundom, ili je i to gubljenje vremena :wink:
 
medena:
...potrudio si se da ne posavetujes, ali u stvari jesi ...
Ma da ... Ali, ko što rekoh, trudio sam se da ga ne posavetujem eksplicitno, da ne bude: uradi to i to, kaži joj to i to ...
medena:
... i sve sto si rekao je skroz na mestu...
Hvala lepo.
medena:
...A opet svako se bar jednom u zivotu tako osecao
Jednom ? Ha ! Da je jednom, ni po jada !
Ja mislim da sam imao sreće u životu da sam prvi put na takvu naleteo dok sam bio prilično mlad (i glup, naravno). I, šta je - tu je, svaka se škola plaća. :D
medena:
...jedino ne znam vredi li pokusavati sa tom drugom rundom ...
Dobro, o tome se može diskutovati. Ali nema tu konkretnog odgovora, apsolutne istine. Sve zavisi ...
Ljubi te Milojko.
 
Da Milijko sve si to lepo rekao,ali meni nije cilj da je izgubim.Ako krenem u borbu kako kazes,sto je najlakse,sutnuce me.A meni je cilj da budem sa njom a ne da nebudem.Volim je shvati,zelim da provodim vreme sa njom i sex je super.Ako krenem u maco fazonu,kao sto sam radio sa svim pre nje,otkacice me.To znam.Nije ona tip ribe koji dozvoljava da je tip cima.Nemam izlaza nego da je pustim da mi radi sta hoce... :cry:
 
Pa ako je vec dotle doslo, pusti je neko vreme da radi sta hoce...vidjajte se tako kao sto ste krenuli do sada (samo kad ona hoce, a ti zoves)...i cekaj svojih pet minuta...da nju prodje takvo ponasanje, (mozda te samo ispituje)...ili da tebi dosadi njeno...Ako je sada ostavis, patices vise nego sto vec patis, a time nista ne dobijas. Jer nekad zeleci da na brzinu dobijemo nesto, povredimo samo sebe. Jedino zaboravi na macho fazone.
 

Back
Top