ДPOГИPAЊE ПPEД KAMEPAMA

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
550
Извор: ТАНЈУГ

Водитељ једног новог «ток шоуа» на холандској телевизији намерава да конзумира хероин и друге илегалне дроге пред ТВ камерама, у оквиру програма намењеном младој публици, саопштили су продуценти.

Први наставак емисије, који носи наслов «Убости се и прогутати», биће приказан 10. октобра, у касним вечерњим сатима.


И док водитељка буде постављала питања гостима у студију о коришћењу и злоупотреби дрога, водитељ Филемон Веселник (26) ће уживо експериментисати са ЛСД-ом и хероином.

Какав сјајан пример омладини! А све је почело легализовањем такозваних лаких дрога.

Моје је мишљење да ће у релативно даљој будућности коришћење дрога постати ОБАВЕЗА сваког грађанина, јер је циљ креатора Новог светског поретка да људи буду њихови зависници.

Свугде у свету је ВЛАДА та која продаје дрогу, и ако је конзумирате ви постајете слаби, и зависни – не само од ње, већ и од владе! Другим речима, губите свој идентитет и своју слободу.
 
Boze ...
e045.gif
 
Pobunjenik:
Извор: ТАНЈУГ

Водитељ једног новог «ток шоуа» на холандској телевизији намерава да конзумира хероин и друге илегалне дроге пред ТВ камерама, у оквиру програма намењеном младој публици, саопштили су продуценти.

Први наставак емисије, који носи наслов «Убости се и прогутати», биће приказан 10. октобра, у касним вечерњим сатима.


И док водитељка буде постављала питања гостима у студију о коришћењу и злоупотреби дрога, водитељ Филемон Веселник (26) ће уживо експериментисати са ЛСД-ом и хероином.

Какав сјајан пример омладини! А све је почело легализовањем такозваних лаких дрога.

Моје је мишљење да ће у релативно даљој будућности коришћење дрога постати ОБАВЕЗА сваког грађанина, јер је циљ креатора Новог светског поретка да људи буду њихови зависници.

Свугде у свету је ВЛАДА та која продаје дрогу, и ако је конзумирате ви постајете слаби, и зависни – не само од ње, већ и од владе! Другим речима, губите свој идентитет и своју слободу.
Ljude ne mozes sacuvati od necega tako sto ces im tajiti postojanje toga. Mlade treba uputiti na posledice koje izaziva konzumiranje droga i sl. stvari i da svojom voljom kazu ne, a ne sakrivanjem tih stvari.
 
Hm... Ali pitanje je šta je zaista cilj te emisije? Kao što si i sam napisao, biće emitovan u kasnim večernjim satima, a to znači da svakako NIJE namenjen mlađoj populaciji. Možda je u pitanju klasičan čist senzacionalizam, možda neki udaren humoristički šou, a možda zapravo žele na neki bizaran način da odvrate mlade od droge? Ne možemo da kažemo ama baš ništa na osnovu ove maksimalno šture novinske informacije. Ti si, Pobunjenik, iskontruisao u svom komentaru mnogo više nego što se na osnovu tog članka da zaključiti.
 
Pobunjenik:
Какав сјајан пример омладини! А све је почело легализовањем такозваних лаких дрога.

Моје је мишљење да ће у релативно даљој будућности коришћење дрога постати ОБАВЕЗА сваког грађанина, јер је циљ креатора Новог светског поретка да људи буду њихови зависници.

Свугде у свету је ВЛАДА та која продаје дрогу, и ако је конзумирате ви постајете слаби, и зависни – не само од ње, већ и од владе! Другим речима, губите свој идентитет и своју слободу.
Veoma retko se odluchujem da nekog na Forumu nazovem kretenom ali ti si definitivno kreten. Ne samo zbog ovog post-a nego i inache...

Shto se tiche emisije, mislim da je ideja odlichna. Narkomanija je prisutna u svakodnevnom zivotu i ne vidim razlog za sablaznjavanje ako se tako neshto prikaze i na TV-u. A svrha i namera emisije je sasvim jasna svakome sa vishe od dve ganglije u mozgu.

Tragikomichno je kad neko iz ove pecine Evrope (chitaj: Srbije) krene da proziva Holandiju.
 
LePiaf:
Veoma retko se odluchujem da nekog na Forumu nazovem kretenom ali ti si definitivno kreten. Ne samo zbog ovog post-a nego i inache...

А ти си дефинитивно наркоман. Кризираш па сам ти сад ја крив.

Пошто ти се толико свиђа Холандија, препоручујем ти да идеш тамо. Тамо ионако има дроге у изобиљу. Ко зна, можда и нађеш неког сличног себи да склопите брак.

Banshee:
sada ce pobunjenik da te isproziva kako se lozis na njega i kako si njegov fan...been there done that.
covek j prsotina.

Па ти баш не можеш без мене.
 
Pobunjenik:
Пошто ти се толико свиђа Холандија, препоручујем ти да идеш тамо. Тамо ионако има дроге у изобиљу. Ко зна, можда и нађеш неког сличног себи да склопите брак.
Tvoja preporuka mi nije dovoljna. Ako imash neku konkretnu vezu u Holandiji bio bi mi od velike pomoci.
 

Back
Top