Privatan biznis???

negdedaleko:
Sto da ne!-samo koj?
ajde budite malo aktivni i dajte predloge sta bi u ovo vreme i u ovoj zemlji bilo pametno zapoceti. :confused:


Ja radim 2 privatna posla ... ona su usko vezana za venčanja:
1. profesionalna šminka i frizure
2. cvetni aranžmani

S obzrom da već imam stalno zaposlenje, ova dva posla su idealna za preko vikenda, a donose jako dobru zaradu.
Mana je što su sezonski poslovi i što slabije idu preko zime ... ali dobro, nije loše imati period odmora, s obzirom da od marta do novembra nemam ni jednog slobodnog vikenda, što znači ni jednog slobodnog dana ..... sem kad sebi dam oduška 2 nedelje za more.

Eto, to je moja preporuka.
 
negdedaleko:
Sto da ne!-samo koj?
ajde budite malo aktivni i dajte predloge sta bi u ovo vreme i u ovoj zemlji bilo pametno zapoceti. :confused:
Za neke ljude je svako vrijeme dobro, tako da neka ograničenja tipa ljudi nemaju para, ajde da im prodajem usluge,robu za mizerne pare ne treba uzimati previše u razmatranje.
Proizvodnju je jako teško organizovati,treba više čekati na povrat sredstava, ali kasnije je ok.
Možda poljoprivredna proizvodnja? Malinjak ili plastenik? Taj se posao može započeti sa 10-20 hiljada evra , da bude ozbiljnije malo.
 
private biznis u Srbiji?? hahahhahaa..vidi se da niko od vas nije privatnik....

prednosti biznisa u ovoj zemlji: trziste bedno, kupovna moc nikakva, poslovni partneri prevaranti, inspektori traze mito, opstina guli kozu sa ledja, i pri tom te sluzbenici mrze , jer si , boze , kapitalista, drzava stalno izmislja nove namete i preti , radnici kradu, eskiviraju posao i naravno, mrze gazdu, itd,itd.

privatan biznis u Srbiji, hahahhahahaaa....ne, nikako
 
znate sta?

Davna je uzrecica da se na djubretu i sirotinji najvise zaradjuje..zvuci grozno i tuzno ali je i istinito.Provereno.
Evo ja nudim nekome ko hoce da ulozi neku kintu u polovnu garderobu iz Nemacke.Pazite,roba je prve klase,narkirana,mozes da biras sta ces da uzmes,dobijas sve moguce papire za robu..nema rizika!
S obzirom da je platezna moc u Srbiji takva kava jeste veliki je broj onih koji ce da dodju u prodavnicu polovne garderobe i kupe levi straus ili replay ili neku drugu marku po istoj ceni kao sto je srot roba na pancevackom buvljaku,ili cak i jeftinije...
Aj ko je zainteressovan nek se javi...
 
Svakako je bolje biti privatnik nego imati gazdu.Sve zavisi od tebe ti dobijas,gubis ti se sekiras za sve ti radis sve i sve je u tvojim rukama.Ako mozes to da podneses bices gazda ako ne budi radnik i slusaj naredjenja.
 
Za neke ljude je svako vrijeme dobro, tako da neka ograničenja tipa ljudi nemaju para, ajde da im prodajem usluge,robu za mizerne pare ne treba uzimati previše u razmatranje.
Proizvodnju je jako teško organizovati,treba više čekati na povrat sredstava, ali kasnije je ok.
Možda poljoprivredna proizvodnja? Malinjak ili plastenik? Taj se posao može započeti sa 10-20 hiljada evra , da bude ozbiljnije malo.

Proizvodnja duvana je veoma isplativa u poslednjih par godina. Sigurna cena, premija od države i zagarantovan otkup.
 

Back
Top