Ko je ukrao gumicu Dismislu?

Ko je maznuo gumicu?

  • majcheki

  • hanibal

  • peach

  • Nina2

  • Sindi

  • Lilu

  • mackica ns

  • Hellen

  • betty

  • divlja u srcu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Devojcice, bice frke ako se Dismislu ne vrati gumica, zabranice nam da virimo u njihovu svlacionicu! :-(
Ko zna ko je maznuo gumicu ili sumnja na neku od devojcica, nek cinkari na anketi tajno. :-)

ps. u pitanju je gumica za brisanje, ko ne razume nek ide na savremenog muskarca, tema Milojko ucitelj ili tako vec nekako. :-P

Gumica izgleda ovako:
 

Prilozi

  • 3104016b.jpg
    3104016b.jpg
    7 KB · Pregleda: 1
A kako to, optužujete bez prethodne istrage? Valjda je prvo trebalo uočiti tragove, prikupiti dokaze, napraviti spisak osumnjičenih?

I hoće li mi biti vraćena slika moje gumice, kada više ne bude korišćena kao dokazni materijal?

Ma ionako će da se pojavi Julian i otkrije krivca. A kakvo sam ja to forumsko njuškalo kad nisam mogao i sam. Stari se.
 
gigule:
sve super ribe ... ovo je blagi nagoveštaj nove teme i ankete o naj ženi na forumu jel?
ajde dajte i to pa malo za pojas zadenimo....


gigule pa daj predloge!!!!!!

pravimo mi B finale da stavimo krsheve

ja, ti, teardrop...koga cemo josh?

samo se plasim da niko nece glasati

pa kad se pokidamo mrtva trka gigule i ja
 
gigule:
si ti baš sigurna??? :confused: izvini ali ne deluješ tako... kršasto a i držiš dijetu :razz:

da, u pravu si, sad sam riba, ali ipak te mrzim picketino

a i upravo radim na tome da povratim kilograme pojela sam ulje i hleb posle bureka mmmmmmmmmmm

e odvratna sam ejsam

:cry:

najbolja je anakin, pa hanibal, pa onda ove ostale jebachice
 
Ovo nije anketa o ženama već o kradljivcima! Nema mi gumice i Bunta reče da mora da je neka od devojčica iz ovog odeljenja to učinala. Hmmm, nešto mi sad i Bunta sumnjiv. Zavadi pa vladaj. Ma ne bi on. Ili možda bi?

Hoću moju gumicu, nećete me prevariti!
 
GIGULE !!!!!!

eve vam ljudi da ne chekamo godoa koji ce jednog dana da postavi tu temu ja sam odlucila da budem GODo.

http://forum.krstarica.com/threads/71203

izvinjavam se amfibiji, prosto mi nije pala na pamet!!!!!1

pozdrav kojotu i ostaloj bratiji iz korporacije... mojim saradnicim

ebemo a ne pitamo! sta ne pitamo? pa ne pitamo koliko su 2 i 2

ovo jke naravno glupo ali bar vas malo usmeravam, ja sam postavila temelj, vi nastavite!

inace, pre nekog vremena sam se ispiskila upravo, to je to mrsavljenje, mada mi je sada dosta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top