Ubi me keva

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Kupila zena siemensA65 i dala 5.300 i ladno nije dobila uputstva pa me sad smara da joj objasnjavam sta je sta.
A meni otkako sam koristio symbian telefone ona plastika izgleda smesno i nemam zivaca da se sa onim bakcem.
anger.gif


Jel moze neko da mi posalje link da skinem uputstvo za njega, na srpskom ili na hrvatskom.
Hvala
 
A ja sam lutao Googlom pola sata pre nego sto sam postavio temu.
E sad me interesuje nesto drugo da ne otvaram novu temu opet.

Sta meni treba da bih ja licno ubacio srpski jezik u takav jedan telefon?
Hvala :)
 
a sta podrazumevas pod korisniji odgovor?
na pitanje kakav kabl jedino ti mogu reci data kabl (ili irda ili bt) sve zavisi sta telefon ima.
Kao software opet moras da googlas. Korisno je znati da se to moze uraditi a ni meni niko nije pomogao pri googlanju kad sam prvi put to radio a u svakom slucaju ja bih ti pomogao sajtom ali taj vec odavno ne radi tako da moras sam malo da googlas.
osim software-a za telefon trebati i program tipa data suit ili oxygen phone manager ili neki slican za komunikaciju sa telefonom. (mnoge firme imaju sopstvene specijalizovane programe i obicno ih mozes skinuti sa sajta i besplatni su)
Nadam se da je odgovor bio bar malo koristan.
 
?
kako ste bre ubacivali srpski u a65, ?
jedino mozda neki stariji model preko winswup-a i comport data kabela, ali a65 ne moze bez testpointa (martech ili sst), a to preko data kabela i oxygena ili nekog drugog pc suite je lupanje gluposti!
 

Back
Top