Juve

uz barsu prvi favorit za osvajanje LS... ali ovako veliki klub koji ima samo 11000 navijaca na utakmici lige sampiona, ne zasluzuje da bude prvak evrope....
capelo, vrati del piera u prvu postavu!!!!
 
Sta mislim o Juventusu? Sve najgore naravno, najprljaviji igraci igraju u njemu, sudije konstantno placene i sviraju za njih, ruzni su im dresovi, krajnje su jadni i sl. :P
 
Sta ja mislim o JUVENTUSU!!!!!!. Samo to da je 28x bio prvak Italije, bice i ove sezone naravno, 9x u finalu lige sampiona (nazalost samo dve titule), mali milon svetskih asova koji su igrali u juveu (dovoljno je reci samo Zidan i Platini), navijaca kao milan i inter zajedno, konstantno najbolje golmane evrope i trenere svetske klase....... Mislim da je dosta
 
Ja sam navijac Intera,ali Juve ima odlican tim,pogotovu ove sezone,tako da mislim da ce osvojiti skudeto.

FORZA INTER

 
Juve konza. Kakav Milan, kakav Real. Ko pobedi JUVE taj je majstor. Liga Sampiona je nasa. Forza Juve.
Na golu: Abbiati i Buffon
Odbrana: Thuram, Fabio, Gianluca, Jonathan
Vezni red: Mauro, Pavel, Emerson, Patrick
Napad: Zlatan i neumoljivi, jedan jedini, DAVID TREZEGEUT
To je samo prva postava. Tu je jos mnogo drugih asova. najbolji smo. Calcio je nas.
Dovoljno je reci 8 pobeda na pocetku sezone. Ni jedan poraz nijedna neresena tekma.
FORZA JUVE.
 
Juventus ove godine ima da osvoji i Ligu šampiona i Calcho jedino im u Ligi Sampiona Chelsea moze parirati a ostali timovi su šaše za njega.
 
Vrlo svestan..... Informisi se malo, ustvari milan ima malo vise od intera...
Juve nema puno navijaca u torinu, nego po celoj italiji (ako si mislio na poluprazan stadion)....
 

Back
Top