Umrecu bez nje...

LeviStr@uS

Početnik
Poruka
10
Ispricacu vam moju pricu:

Za 1 maj sam otisao sa drugarom kod njegovih komsinica na zurku!Jedna od njih dve(mladja;Jelena) mi se odmah svidela I poceo sam da je muvam!Celo vece sam proveo pricajuci sa njom I upoznavajuci je,pri tom nemajuci hrabrosti da je pitam da se smuvamo!Plasio sam se da me ne odbije ili ne pomisli da hocu da budem sa njom samo jedno vece!Kada smo se vracali kuci rekao sam drugu da se raspita imam li ikakve sanse kod nje!Sutradan mi je javio da je pricao sa njom o meni I rekao je jos I to da je ona zapocela razgovor!Odmah sam poceo da se dopisujem sa njom I da je muvam I posle desetak dana smo se smuvali!Nasa veza je trajala tri meseca!!!!!!A raskinula je zbog toga sto joj je moj drug(koji nas je I smuvao) ispricao kako sam ja nju prevario sa jednom devojkom!Zapravo u tu devojku sam ja bio zaljubljen vise od godinu dana(pre nego sto sam upoznao Jelenu)!Ispalo je da sam je prevario na jednom punoletstvu!Kada sam cuo za to poludeo sam,ali ona nije zelela da mi kaze ko joj je rekao za to!Na kraju on mi je sam rekao!Malo je falilo da ga ubijem!!!!!!Ali na srecu smirili su me I sklonili od njega!
Sto se tice punoletstva ja jesam stajao I pricao sa tom devojkom,ali se nisam smuvao,niti sam ikada pomisljao da prevarim Jelenu!!Pokusao sam da joj objasnim da nisam bio sa njom,ali ona nije zelela da me slusa!!Ubedjena je da sam bio sa njom I ne zeli da se pomiri sa mnom!!Stvar je u tome sto sam ja imao nekoliko devojaka od kojih sam samo sa jednom bio sedam dana(najduze)!!Cinjenica je da sam se zaljubio I da bih zeleo da se pomirim sa njom!!Danas je 23 septembar,mesec dana otkako nismo zajedno,a ja jos uvek pokusavam da se pomirim sa njom!!Ona je veoma tvrdoglava I jedna od onih osoba koje misle da su u svemu u pravu!!(BIK u horoskopu)
Pomozite mi molim vas!!Pitao sam sve redom za pomoc I svi ponavljaju isto:”Ma pusti je,naci ces drugu…”ali ja ne mogu tek tako!!Njena sestra je nekoliko puta pricala sa njom I rekla mi je kako joj se ja jos uvek svidjam,ali da je uverena u to da sam je prevario!!
To je ono sto mi govori da budem uporan!!Ona nije ljuta na mene,pricamo normalno kad god se sretnemo(a srecemo se veoma cesto) I uvek kad je vidim sve mi je super,ali cim ostanem sam negde duboko u meni pocinjem da osecam bol!
Zaljubio sam se,a nikog nema da mi pomogne!Shvatio sam da imam veoma malo “pravih” prijatelja!Zato trazim pomoc kod vas jer smatram(NADAM SE) da mi Vi mozete pomoci!Citao sam dosta foruma na krstarici I to je ono sto mi je ponovo dalo nadu!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Sad mepotsećaš na sebe pre par godina.Ta priča u kojoj moj najbolji drug koji me je i upoznao sa tom devojkom govori devojci kako sam je prevario mi je previše dobro poznata.Koliko je samo tih lažnih najboljih prijatelja...Ajde da kažeš da je hteo da je muva pa da ga razumem,al ovako..stvarno nerazumem zašto....Ima još jedna podudarnost i ja sam išao sa Biljanom(kako se zvala moja devojka) oko tri meseca.
Jedan savet:što dalje od tog "prijatelja". Ali mislim da nemaništa loše u toj ideji da mu polomiš koske...
A ako ti se ta devojka stvarno( mislim stvarno stvarno) sviđa ti nemoj da gubiš volju i nadu,jer ja sam se pomirio sa ovom devojkom posle dve godine!!! Jedino ako ona nađe drugog dečka,onda i ti potraži drugu devojku...
Ali da ti kažem jošovo:Ja neznam kakvaje Jelena,ali znam da ima jako malo devojaka koje vredi čekati.Ako timisliš da vredi da je čekaš,čekaj je.
Biće ti mnogo lakše ako nađeš drugu,ali onda se smanjuju šanse da se pomiriš sa Njom
Izbor je tvoj...
Još nešto-nemoj da je moliš da se pomirite,jer ako to uradiš ona će pomisliti da može da te ima kad god to poželi pa će se samo poigravati sa tobom.Ali nemoj ni da se pretvaraš da ti je sve jedno jer ondaće pomisliti da je gotovo i potražiće drugog.znači kad budeš pričao s njom izbegavaj reči kao što su ljubav,prošlost,...
Kako je lako pomoći drugima,a pomoći sebi je jako teško...
Nebi sad da te sad na kraju obeshrabrujem ali oni koji ti kažu da će bol proći oni lažu.Istina je da će se vremenom smanjiti ali ostaće tu.Ali zato postoji nada.Čak i najmanja trunka nade je neuporedivo bolja od beznađa.
Pozdrav od princa
 
Ja mislim da je vredi cekati,jer ona je stvarno nesto posebno i poslusacu te!
Sa onim drugom sam ionako ostao samo zdravo za zdravo,mada ne verujem da cu mu lomiti koske...Necu je vise moliti da se pomirimo,ali isto tako se necu ni predavati...
Ja znam da cemo ponovo biti zajedno...pa makar to bilo i za dve godine!!Mada malo mi je dugo,ali koliko god bude potrebno izdrzacu!!Valjda ce mi poverovati jednog dana...
Jos bih te zamolio ako mozes da mi kazes sta sada da uradim!!Kako da ostanem uz nju?

Hvala ti prince i pozdrav od LeviStr@uS-a
 
Pa,pravo da ti kažem,ja se sa biljanom uopšte nisamvideo te dve godine,niti sam se čuo sa njom.
Ali zato,kad smo se prvi put čuli zaplakala je, a i ja sam...
Rekao si da je često viđaš, ja mislim daje to dovoljno. Pričaj sa njom o nečemu što vam je zajedničko,što oboje volite.
 
Pazi sad sta mi se desava u medjuvremenu...
Jedan moj drug Aco(nije onaj) je razgovarao sa njom i pitao je hoce li da se pomiri sa mnom,a ona mu je odgovorila kako joj se vise ne svidjam i kako nece da se pomiri sa mnom...Ja se naravno odmah ohladio...rekao sam sebi:"Gotovo je..."
Nepun sat posle naseg razgovora(mog i Acinog) zove me njena sestra i ja joj ispricam sve sto mi je Aco rekao!Ona ode i pita je da li je to istina,a Jelena joj odgovori kako se ona samo zezala sa Acom i da joj se jos uvek svidjam...
Iznervirao sam se kao nikad u zivotu!!!I onda mi njena sestra isprica kako je Jelena ispricala to Aci jer joj je onaj kreten(sto nas je rastavio) ispricao kako je svi iz mog odeljenja ogovaraju i da zbog toga nije htela njemu(Aci) da kaze celu istinu...

Sta mislis sta je ovde prava istina???
Ja cu sutra da uradim sledece:
prvo cu da se raspitam po odeljenju da nije neko stvarno pricao nesto o njoj ili njenoj sestri(ako jeste razbicu mu njusku),a ako nije dovescu onog seljaka pred njih dve i jos nekoliko drugova iz razreda i pitacu ga da kaze ko je rekao!Ako ne kaze tuci cu ga dok ne ubijem boga u njemu!To ce ga valjda nauciti da vise ne laze...
A da i on jeste zaljubljen u Jelenu,to sam saznao tek juce!!!
Sutra cu ti pisati sta se desilo...
 
Pazi,ja mislim da je nemoguće da će ijedna devijka reći (u ovakvoj situaciji) da joj se neko sviđa a ustvari joj se nesviđa.Znači ja sam optimista. Jer,ako je prošlo više od mesec dana kako nisi s njom,a ona nije našlanikog,sigurno postoji razlog...
E,da, treba da budeš spreman na sve,ništa nesme da te iznenadi tako da uzmeš u obzirsve mogućnosti. I nemoj da se biješ u školi!!!
Znači,taj gad 'oće da je muva! Znaš šta je loše-Jelena više veruje njemu nego tebi. To treba nekako da se promeni...
 
LeviStr@uS:
Ispricacu vam moju pricu:

Za 1 maj sam otisao sa drugarom kod njegovih komsinica na zurku!Jedna od njih dve(mladja;Jelena) mi se odmah svidela I poceo sam da je muvam!Celo vece sam proveo pricajuci sa njom I upoznavajuci je,pri tom nemajuci hrabrosti da je pitam da se smuvamo!Plasio sam se da me ne odbije ili ne pomisli da hocu da budem sa njom samo jedno vece!Kada smo se vracali kuci rekao sam drugu da se raspita imam li ikakve sanse kod nje!Sutradan mi je javio da je pricao sa njom o meni I rekao je jos I to da je ona zapocela razgovor!Odmah sam poceo da se dopisujem sa njom I da je muvam I posle desetak dana smo se smuvali!Nasa veza je trajala tri meseca!!!!!!A raskinula je zbog toga sto joj je moj drug(koji nas je I smuvao) ispricao kako sam ja nju prevario sa jednom devojkom!Zapravo u tu devojku sam ja bio zaljubljen vise od godinu dana(pre nego sto sam upoznao Jelenu)!Ispalo je da sam je prevario na jednom punoletstvu!Kada sam cuo za to poludeo sam,ali ona nije zelela da mi kaze ko joj je rekao za to!Na kraju on mi je sam rekao!Malo je falilo da ga ubijem!!!!!!Ali na srecu smirili su me I sklonili od njega!
Sto se tice punoletstva ja jesam stajao I pricao sa tom devojkom,ali se nisam smuvao,niti sam ikada pomisljao da prevarim Jelenu!!Pokusao sam da joj objasnim da nisam bio sa njom,ali ona nije zelela da me slusa!!Ubedjena je da sam bio sa njom I ne zeli da se pomiri sa mnom!!Stvar je u tome sto sam ja imao nekoliko devojaka od kojih sam samo sa jednom bio sedam dana(najduze)!!Cinjenica je da sam se zaljubio I da bih zeleo da se pomirim sa njom!!Danas je 23 septembar,mesec dana otkako nismo zajedno,a ja jos uvek pokusavam da se pomirim sa njom!!Ona je veoma tvrdoglava I jedna od onih osoba koje misle da su u svemu u pravu!!(BIK u horoskopu)
Pomozite mi molim vas!!Pitao sam sve redom za pomoc I svi ponavljaju isto:”Ma pusti je,naci ces drugu…”ali ja ne mogu tek tako!!Njena sestra je nekoliko puta pricala sa njom I rekla mi je kako joj se ja jos uvek svidjam,ali da je uverena u to da sam je prevario!!
To je ono sto mi govori da budem uporan!!Ona nije ljuta na mene,pricamo normalno kad god se sretnemo(a srecemo se veoma cesto) I uvek kad je vidim sve mi je super,ali cim ostanem sam negde duboko u meni pocinjem da osecam bol!
Zaljubio sam se,a nikog nema da mi pomogne!Shvatio sam da imam veoma malo “pravih” prijatelja!Zato trazim pomoc kod vas jer smatram(NADAM SE) da mi Vi mozete pomoci!Citao sam dosta foruma na krstarici I to je ono sto mi je ponovo dalo nadu!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SHvatice sama,lepo porazgovaraj sa njom ako vidi da si iskren sve ce biti u redu.Reci joj kao da ti je poslednje.Meni su posle toga plakale:roll:
 
princeofpain897:
Pazi,ja mislim da je nemoguće da će ijedna devijka reći (u ovakvoj situaciji) da joj se neko sviđa a ustvari joj se nesviđa.Znači ja sam optimista. Jer,ako je prošlo više od mesec dana kako nisi s njom,a ona nije našlanikog,sigurno postoji razlog...
E,da, treba da budeš spreman na sve,ništa nesme da te iznenadi tako da uzmeš u obzirsve mogućnosti. I nemoj da se biješ u školi!!!
Znači,taj gad 'oće da je muva! Znaš šta je loše-Jelena više veruje njemu nego tebi. To treba nekako da se promeni...


Pokusacu da je ignorisem neko vreme,ako se sretnemo pricacemo o nekim drugim(zajednickim) stvarima!Ako joj se svidjam valjda ce mi nekako skrenuti paznju na to da hoce da se pomiri(ako uopste hoce da se pomiri!),a ako nece...prebolecu je,ionako mi nista drugo ne preostaje...sto se tice poverenja,vrlo brzo ce shvatiti kakav je jer je napravio veliku gresku:ispricao je kako je Aco(drug koji je pokusao da nas pomiri) pricao svasta o njoj po skoli...decko se zeznuo... :wink:
 
DAXTARA:
Problem je sto si izgubio zdrav razum. pomisli samo; da li te ona hrani pa ces da umires za njom. kad pocne da ti kuva rucak onda se zabrini. ako ne zna da kuva sta ce ti.


Pod jedan:kada sam otvorio ovaj forum bio sam prosto receno ocajan(i sada sam!),pa sam mu zbog toga dao naziv...

Pod dva:forum je otvoren za one koje hocu da mi pomognu,a ne da me kritikuju zbog njegovog naziva!

Zato ako mislis da znas neki nacin da mi pomognes molim te reci mi,a ne da mi jos i ti stajes na muku...

Nema ljutnje!!! :neutral: :neutral:

Pozz
 
princeofpain897:
I šta je bilo?

Ako mislis za onog lika i Acu...malo je falilo da pogine...
Kada je Jelena prisla Aci i ispricala mu sta joj je sve ispricao...Aco je poludeo,sto je jos gore po njega,svi moji drugovi koji su bili tu su skocili na Acinu stranu(njih sedmorica!);ja sam stajao po strani i gledao,mada mi je sekunda falila da se umesam!!!Na njegovu srecu profesorica je usla u trenutku bas kad su ga oborili i krenuli da ga sutiraju...mogli su svi biti izbaceni iz skole,ali kada je prof. cula o cemu je rec njemu je rekla da ide kuci,a meni je prisla i rekla(kada je on izasao!):"Nemoj da mesas drugove u tvoje svadje jer onda im uopste isi drug,ovaj put vas necu prijavite pod uslovom da ga vise ne dirate,a sto se njega tice(obratila se meni!) mislim da je najbolje da sacekas vikend..."
Nisam mogao da verujem svojim usima(najstroza profesorica u skoli!!!!!)

Sto se tice Jelene...razmisljam "stvarno" da odustanem!!Danas sam je video u parku i pravo da ti kazem bilo mi je svejedno...nisam nista osetio(bar ne kao ranije...)Mozda je ipak bolje da odustanem od nje(za sada!! :wink: :wink: :wink: ) Mozda za par meseci...videcemo...
Sad me najvise zanima sta se desilo izmedju njega i Jelene,jer koliko mi je Aco rekao ona mu je poverovala(Aci) da nije nista rekao i Aco kaze da se veoma naljutila...

Bar u jedno sam siguran...necu traziti devojku neko vreme(dosta mi je nerviranja!)...bar nista ozbiljnije...do tada cu samo da COOL-iram 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

A i uskoro cu znati da li se jos uvek svidjam Jeleni,jer siguran sam da je shvatila kakav je i ako joj se svidjam pozvace me,a ako ne...bar cu znati na cemu sam...
To cu znati do sutra pa cu ti "ispricati",a do tada ako imas jos neki savet reci...

Pozz od LeviStr@uS-a
 
Pricao sam danas sa njom posle skole...
Izvinula mi se jer me nije slusala i sto mi nije verovala...Pricala mi je o tome koliko je proplakala kada je cula da sam je prevario,pricala mi je o bolu koji je pretrpela,o tome kako je zelela da mi veruje,ali da nije mogla...nije htela...jer je mislila da sam jedan od onih kojima nista nije vazno u zivotu...
Rekao sam joj da mi znaci vise od icega na svetu,da sam spreman da pokusamo ponovo ako ona to zeli...i to da je nikad ne bih prevario...
"Sada to znam,ali u meni jos uvek lezi previse sumnje..."bio je njen odgovor"...volela bih da neko vreme budem sama,jer mislim da je bolje za mene...ovih mesec dana koliko vec nismo zajedno bilo je previse bolno za mene,i ne zelim da mi se ponovo nesto tako desi..."
I tada sam uradio nesto sto mi jos uvek nije jasno!!!
Rekao sam joj:"Razumem te jer i ja sam se osecao isto kao ti...ako ti tako zelis ja to postujem..."(Znajuci sebe verovatno bih poceo da je spopadam trazeci da se pomirimo,ali ono tamo nisam bio ja...ono je bila neka osoba koja se saosecala sa bolom jedne devojcice...a to nisam ja...bar to nisam nikad bio...jer ma koliko devojka plakala preda mnom nisam nista osecao...ali kada sam video nju...iako nije plakala...ja sam video koliko je sve ovo uticalo na nju...)
Pogledala me je suznim ocima...prisla mi i poljubila me u obraz...
"Znala sam da nisi..."ne dovrsivsi recenicu okrenula se i krenula je,
"Da nisam...sta??"viknuo sam za njom!!!
Okrenula se,pogledala me i sa blagim osmehom na licu prosaputala taman toliko da ja cujem:"...los!"Zatim je otisla!!!

Seo sam na klupu i gledao citavih 15 minuta u pravcu u kom je otisla...za mene je to bilo kao 15 sati...kroz glavu su mi prolazili svi lepi i ruzni trenutci...svaki sekund sa njom u poslednja tri meseca...nikad nisam plakao za nekom devojkom,ali dok sam razmisljao o njoj oci su mi se punile suzama...jedno dete koje se igralo tu u parku prislo mi je i radoznalo me gledalo plavim okicama...ustao sam i ubrzanim korakom krenuo kuci jer je njegova majka prisla,a ja nisam zeleo da me iko vidi da placem...krenuo sam suprotno od ulice i stao na mesto na kraju parka sa koga se vidi dobar deo grada...kisa je pocela da pada,a ja nisam znao da li su to na mom licu kapi kise ili suze...nisam zeleo da znam...dosao sam kuci mokar i sada tako mokar sedim i pisem...

Sada makar znam da me jos uvek voli...a i ona zna da je iskreno volim...

I dok slusam pesmu:"Moj bijeli labude..."(Prljavo kazaliste) znam da ce jednom opet biti moja...jer ja necu nikad prestati da je volim...a nadam se ni ona mene...

Zivot ide dalje i kako kazu:"Kada izdrzis veliku bol...samo postajes jaci i sigurniji u sebe..."
Nadam se da je to istina...jer ovo je najveci bol koji sam nekad osetio(verovatno zato sto nikad nisam mario ni za sta...bar do sada...)

Pricao bih vam jos uvek o mom bolu...ali moram da idem...moji se sada vracaju sa posla...a ja ne zelim da me iko vidi ovakvog...
 

Back
Top