Silikonski problem

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
Problem:

Silikoni

Zaplet:

Dosla mi devojka,sve fino,lepo,srecna i zadovoljna.Vrlo je simpaticna,pametna...
Kaze ona meni "Duso,ja bi da stavim silikone,svidelo se to tebi ili ne."
Sta da joj kazem?Ja sam protivnik takvih stvari,devojka ima jaku cetvorku,jos je i sportista!
Sta da radim! To niti je zdravo niti mi je lepo.Volim je ali stvarno... :-(
 
Achileyes:
Problem:

Silikoni

Zaplet:

Dosla mi devojka,sve fino,lepo,srecna i zadovoljna.Vrlo je simpaticna,pametna...
Kaze ona meni "Duso,ja bi da stavim silikone,svidelo se to tebi ili ne."
Sta da joj kazem?Ja sam protivnik takvih stvari,devojka ima jaku cetvorku,jos je i sportista!
Sta da radim! To niti je zdravo niti mi je lepo.Volim je ali stvarno... :-(


Pa šta se ti pitaš u celoj situaciji za njene silikone. Ako hoće da izgleda ko Karleuša, pa nek ih stavi - njen problem - verovatno tako misli da će izlečiti neki kompleks ili možda dobiti na samopozdanju.
S obzirom da ima jaku četvorku, ne vidim baš šta će joj ... ali ajde - ako će je to učiniti srećnom - nemoj da se buniš.
 
Da,ali ja treba to da gledam.
Devojka je krupna(nemislim debela.)ima 68 kg.Kadetski prvak u aekidou...
Trenirala je plivanje od 3 godine...

Meni poslednjem treba to...I ja sam pomislio na provokaciju.
 
Achileyes:
Problem:

Silikoni

Zaplet:

Dosla mi devojka,sve fino,lepo,srecna i zadovoljna.Vrlo je simpaticna,pametna...
Kaze ona meni "Duso,ja bi da stavim silikone,svidelo se to tebi ili ne."
Sta da joj kazem?Ja sam protivnik takvih stvari,devojka ima jaku cetvorku,jos je i sportista!
Sta da radim! To niti je zdravo niti mi je lepo.Volim je ali stvarno... :-(
...ovo je kljucno....ocigledno ima neke planove za buducnost.....bez tebe....jedino logicno objasnjenje.....Znaci ona je razmislila i donela odluku...i tu nema mesta za tebe..
...usput...da je ravna kao daska i da leci komplexe razumeo bih....ovako:roll: ,ko zna sta joj se desava u glavi...
 
uzasno :(
ako ima grudi onda je stvarno bezveze... nije to tako naivna stvar :(
mislim, imati silikon u grudima
isto tako je frustrirajuce biti zena bez grudi... ali posto vec nije slucaj, nabavi neke podatke i price o tragedijama vezanim za posledice operacije... ako je to ne ubedi, onda stvarno ne znam
 
Problem: silikoni
Resenje1: 'Draga, ti mi se dopadas bas takva kakva jesi' (uz obavezni blago-zamagljeni zaljubljeni pogled..hm..a mozes i neku suzicu da pustis oplakujuci pri tom njene stare sike, cisto da vidi koliko ti je stalo)
Resenje2: pokupujes sve moguce medicinske revije gde se silikoni ocrnjuju, nabavis negde snimak operacije, iscackas na internetu primere najgorih mogucih stvari koje mogu da se dese silikonskim sikama (obavezno priloziti onu foru sa avionom) i ako sve to ne pomogne, kreni da saljes njenom buducem hirurgu preteca anonimna pisma
 
A mene naslov asocirao na mikroprocesore. Ludim, a ovo je tek početak.

Silikonski problem - šta bi to bilo? Prenaglašena veštačka tvorevina čija je svrha da ničemu ne služi, a uz to i ne radi.
 
Achileyes:
Problem:

Silikoni

Zaplet:

Dosla mi devojka,sve fino,lepo,srecna i zadovoljna.Vrlo je simpaticna,pametna...
Kaze ona meni "Duso,ja bi da stavim silikone,svidelo se to tebi ili ne."
Sta da joj kazem?Ja sam protivnik takvih stvari,devojka ima jaku cetvorku,jos je i sportista!
Sta da radim! To niti je zdravo niti mi je lepo.Volim je ali stvarno... :-(

ako imate kablovsku, nađi joj neku od onih emisija gde opisuju kako to izgleda - rupe na grudima bole 30 dana jaaako, posle manje, plus ima ožiljke - trajne.
ima i drugih fora: npr za lifting čela ti prave zarez po sred lobanje, pa tu umeću klinove :? Ušrafe. A lice bude modro par nedelja i otečeno.
 
Achileyes:
Problem:

Silikoni

Zaplet:

Dosla mi devojka,sve fino,lepo,srecna i zadovoljna.Vrlo je simpaticna,pametna...
Kaze ona meni "Duso,ja bi da stavim silikone,svidelo se to tebi ili ne."
Sta da joj kazem?Ja sam protivnik takvih stvari,devojka ima jaku cetvorku,jos je i sportista!
Sta da radim! To niti je zdravo niti mi je lepo.Volim je ali stvarno... :-(

Ta tvoja curica, nije neka samoziva,a?
Po njenom nastupu bih rekao da, mada ne moze tu mnogo da se vidi.
Ne vredi ti da radis nista po tom pitanju, jer ce samo imati kontraefekat.
Uzmi ili ostavi.
 
Ako je ovo ozbiljno, onda ne mogu da verujem da neko ko se "profi" bavi borilackim vestinama moze da razmislja o ugradnji stranog tela. Da li ima predstavu da su silikoni vrlo osteljivi, sta sve moze da se sje*e ako dobije makad i blagi udarac?
 
Larra:
Ako je ovo ozbiljno, onda ne mogu da verujem da neko ko se "profi" bavi borilackim vestinama moze da razmislja o ugradnji stranog tela. Da li ima predstavu da su silikoni vrlo osteljivi, sta sve moze da se sje*e ako dobije makad i blagi udarac?
Moze silikon da joj odleti iza ledja pa da ima grbu!
 

Back
Top