koka-kola i osmeh

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Evo da i ja postavim jedno pitanje. Šta mislite o smeškanju političara? Da li baš moraju svuda i uvek da se smeškaju? To sam davno pre zapazio kod zapadnjačkih političara i bilo mi je odvratno. Nekako snishodljivo i ukočeno se smeju. Koka-kola i osmeh? Koka-kola predsednik za Koka-kola državu? Mislim, stvarno... Recimo - situacija krajnje ozbiljna, ljudi skapavaju, žarišta se otvaraju, jad i beda gde god se okreneš, a oni se smeškaju. Zar baš mora da se prati svaki trend?
 
meni je neverovatno smesno bilo kada sam video Tomu da se smeje...
mislim da je malo glupo to smeskanje svuda...nekako bi na mene bolji utisak ostavio neko ozbiljan...ali ne preterano, kao na sahrani ili tako nesto...nego nekako...samouvereno...
 
Zex:
Evo da i ja postavim jedno pitanje. Šta mislite o smeškanju političara? Da li baš moraju svuda i uvek da se smeškaju? To sam davno pre zapazio kod zapadnjačkih političara i bilo mi je odvratno. Nekako snishodljivo i ukočeno se smeju. Koka-kola i osmeh? Koka-kola predsednik za Koka-kola državu? Mislim, stvarno... Recimo - situacija krajnje ozbiljna, ljudi skapavaju, žarišta se otvaraju, jad i beda gde god se okreneš, a oni se smeškaju. Zar baš mora da se prati svaki trend?

Jednostavan odgovor. Pre svega, ne smeškaju se BAŠ uvek. Ne smeškaju se na tim sahranama i kad je frkotična situacija.
U svim ostalim situacijama smeškaju se da bi pokazali da su samouvereni i da suvereno vladaju situacijom. Da bi pokazali da su sigurni i da znaju šta rade.
Da li ste primetili drugu stvar, koja je po meni zanimljivija. Mladji političari trude se da deluju usporeno, stabilno, koračaju polako... Stariji političari uvek trče, uvek se trude da deluju mladalački i puni snage. Zato što se svako trudi da pokaže ima i nešto drugo od onoga što po defaultu već poseduje. Starci imaju mudrost, a pokazuju i snagu, zdravlje. Mladići imaju snagu a pokazuju stabilnost.
 
e sad sam i ja ubedjen da si BL
isti taj fazon je i on koristio...
ili se svi vi zatucani obrazovci, koji ste rodjeni na Kosovu, a zivite u Republici Srpskoj, druzite i razmenjujete te glupave fore...
 
Nexus 6:
e sad sam i ja ubedjen da si BL
isti taj fazon je i on koristio...
ili se svi vi zatucani obrazovci, koji ste rodjeni na Kosovu, a zivite u Republici Srpskoj, druzite i razmenjujete te glupave fore...

Глупав си сам. Откуд сада да сам БЛ, па зар нисам Михајло.
А и код тебе се није офајдио мозгоједац.
 

Back
Top