Vreme ekskurzija je tu...

ma. ko da klince danas zanima da ishta vide. odu na ekskurziju da bi se izludeli, da ne bi bili kontrolisani. u drugom srednje sam ishao u budimpeshtu i to mi je bilo zadnje. posle nisam hteo da idem s ovim mojim debilima. ******, pochnemo da pijemo, ono, laganica, zezanje, a ovi se nalochu za po' sata i pochnu sranja, ja ne stignem ni da se napijem, ostanem jedini trezan i onda moram da ih vadim iz sranja, da sakrivam flashe kad dodje razredni, jednom sam morao pregovarati sa obezbedjenjem hotela jer su budale sa sprata polivali ljude kori su prolazili ispod.
idioti (:
 
Ja idem u....cek da se setim.....
Ma ne mogu sada da se tacno setim gde idem,ali idem na jedno vece {ipak sam na prvoj godini :)} i planiram da bude nikad vece zezanje sa drustvom,a onda posle cemo videti...verovatno cu da se zabodem u neku sobu sa deckom da ga malo mucim {za zmaja:NECE BITI JEBANJA,kako ti kazes.. :roll: },ili cu vec biti sa drustovm...ma smislicu nesto :)
 
To tucanje po sobama ume da bude zesce umobolno........ Zasto pojedini ljudi nemaji minimum dostojanstva i glamura...... Jebaces se kad stignes kuci, uvek mi to bilo bez veze na exskurziji u nekoj hotelskoj sobi, deluje nekako kurvinski...
 
****** a koja je razlika kresnuti se u hotelu il kucji?
shta, kucji je kao glamur? ajd ne seri.
dobro, nije bash dostojanstveno da se zakljuchash sa ribom u sobu i ne pushtash celu nocj cimere unutra, al u tome je i drazh :evil:
 
Master_Chief:
ma totalno glupo,jebesh tu ekskurziju kad nishta nisi video...a otishao si da vidish.
ma daaaaj... ko jos ide na ekskurziju da se nagldea manastira, varosica i slicnih gluposti?
evo i ovi moji histerisu sto idemo u srbiju a ne u madjarsku ko 15. pa? meni je jedino glupo sto idemo 2 dana, a oni 4, ali svejedno mi je gde idem, ide se zbog zezanja sa drustvom.
mi idemo u uzice, i u sirogojno (smor, vec smo bili u 7.)
idem u oktobru:razz:
 
Keeper:
****** a koja je razlika kresnuti se u hotelu il kucji?
shta, kucji je kao glamur? ajd ne seri.
dobro, nije bash dostojanstveno da se zakljuchash sa ribom u sobu i ne pushtash celu nocj cimere unutra, al u tome je i drazh :evil:
Fora je u tome sto oni to rade bas iz razloga, da bi dokazali da imaju bogat sexualni zivot... Ipak bi to trebali da budu intimni trenutci, a ne da se o tome razglaba na sve strane.... Kazem ti da mi to sve zvuci nekako promiskuitetno, lako.......
A ova klinka ce 100% da samo sedi na jednom kraju kreveta, dok joj decko prica price za laku noc..... Vi hocete da se ja zagrcnem od smeha....
 

Back
Top