Vreme ekskurzija je tu...

E ok je otkaciti i ludovati(ipak je to ekskurzija,a ima ih samo 4 u srednjoj!!!!!)ali sve u svojim granicama...Nije bas lepo videti nekog ko se ne trezni 5 dana i ko dize hotel u vazduh jer je "malo" vishe popio...Ako neko ima potrebu da toliko popije onda je to foliranje ili ozbiljan zdravstveni problem...pa zar ne?!Ali umerenost je dovoljna za uzivanje...
 
Mi smo imali jednu u prvoj (na koju nisam isla jer nisam nasla zajednicki jezik (jos uvek) sa odeljenjem... Najgori smo bili... :? ) i jednu u cetvrtoj, koja je bila stvarno mnogo dobra... Sada me zao sto nismo imali vise...
2 godine nismo isli na exkurziju zato sto smo bili debili... :?
 
Ma bezi,akkav ekskurzija!
Svake nas godine zajebu za nesto,..te za mesto odlaska,te budjavi hoteli,..i sad su nam u nedelju dana rekli da moramo odma da pljunemo sve pare.
Znaci nema seme da ja idem!Jednostavno sam se setila proslih godina gde ja uvek ostanem medju jedinima pri cistoj svesti,trcim unakolo drzeci kosu dok povracaju,delim kondome i zagovaram profesore,i sad mi je ejdnostavno dosta.
Stos e veza na ekskruzijama tice,to nikad ne potraje.Sta ce mi par noci da se izivim sa nekom budalom koju cu posel morati da gledam u skoli lili ne do bog u odeljenju i da mislim ZASTO JA?????
I da,ima i ejdan lik koji mi se svdija,ali nikad ga ne bi saplela dok je pijan i u ekstazi ekskurzije da bi ga smuvala.To je glupo.
Jos jedna UZASNO GLUPA stvar vezana za ekskurzije-ona manija kupovanja nove garderobe!Ne razumem devojke koje nakupuju 60 stvari koje nemaju ni gede da potrpaju da bi im u njima bilo uzasno hladno i da ih posle nikad vise ne bi obukle.Moja ortakinja je na taj nacin dobila nekih 6-7 minica koji joj skupljaju praisnu u ormaru.
Ja sam prolse godine putovala u dzemperu,farmericama,patikama i jakni,a druge ribe su isle u nekim majcicama i prslucicima i vecina se vratila sa upalom pluca,dok sam se ja vratila sa uzasnom uspomenom gde sam polu uspavana lezala na krevetu kads u u sobu usli ortak i ortakinja i pali preko mene(on je u medju vremenu skinuo pantalone i bokserice,a ona majcu).
Dobro sam se provela jedino u prvom razredu sredje i u osmom.Valjda sam bila maldja i odlucena da se zabavljam.A i prvi razred sam provela u ljubavi/svadji sa svojim ortakom/simpatijom,koji mi stoka jedna,nije postao decko jos tri pune godine(genije nije ni znao da mi se svidja).
 

Back
Top