HYPERFULL Max Factor

Kada sam bila u Beogradu ( pre mesec i po dana ) kupila sam taj karmin u parfimeriji "Jasmin".Proveri da li ih tamo jos imaju.Ovde kod mene u Nemackoj ih ima na svakom koraku.Ovde nisu povuceni iz prodaje.
Ima jos jedna parfimerija gde sam videla te karmine na Obilicevom vencu pored Irish puba,pa i tamo zaviri (tacno preko puta garaze).Zaboravila sam kako se zove parfimerija:-(!
Pozdrav!
 
Kiss_me:
Da Jasmin parfimerije su stvarno super, i jeftinije od ostalih. Za istu stvar platis i do 150 dinara manje nego recimo u Diva parfimerijama.
Ja kada sam u Beogradu idem samo u "Jasmin" parfimerije i mogu ti reci da sam odusevljena, jer su kao prvo super snadbevene i imaju cak i neke proizvode koje se ovde kod nas teze pronalaze, a i malo su jeftinije od ostalih parfimerija po Beogradu,a i tetkice koje prodaju su prva liga.Uvek prijatne i spremne za pomoc!
 
apache:
U pravu ste, u lilly-u samo sto te ne izbace... A da ih nesto pitas... bolje nemoj, jer osim mrkog pogleda neces dobiti nikakvu informaciju
Nema veze to sto su one nadrkane, ali da nesto i pitas u liliy-u one sirote nemaju pojma da ti daju informaciju, kada ni same nemaju veze sa zivotom, a tesko i sa onim sto prodaju u asortimanu.Bila sam jednom i nikad vise!
 

Back
Top