Prvi utisak...........

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
Ok ajde malo da ubijemo ovu monotoniju...............

OK,uzmimo sledecu situaciju ........bla,bla,bla.........upoznas ribu........i sve po redu i kao super ti sve novo ......bla ,bla,bla..........i posle nekog vremena dodjes kod nje na gajbu a tamo svinjac.........
0367.jpg
,[ovo je ipak vise muska tema ali nema veze]...........da li takva njena aljkavost moze da utice [revidira] tvoje misljenje o noj samoj ili ti je to nebitno................
 
ako hoces samo sex sa njom mislim da te nece interesovati svinjac,posto sam primetila da ovde ima nekih koji bi i muvu u letu :roll: ali ako zelis nesto dublje - hm :mrgreen:

mislim da bih joj ja odmah dala rukavice i kecelju da prvo pocisti dzubre,pa bi onda seli da pricamo.............mislim kad bih bila musko - sva sreca pa nisam ;)
 
Pošto pretpostavljam da je teme otvorena za oba pola, to ću malko da prokomentarišem.

Da dođem kod tipa iznenada tj. da nije očekivao da se pojavim, ne bih promenila mišljenje o njemu jer se svakome može desiti da ima drlog po kući.
Međutim da skoro svakodnevno svraćam kod njega i i dalje mu je drlog, opomenula bih ga, a ako bi on to i dalje ignorisao pop.zd.la bih.
Više ne bih ni išla;zaista jako ne volim aljkavost i nemarnost!:)
 
Meni aljkavost ljudi jako smeta i to puno govori o njima. Ne znam koliko da mi se tip dopadne, a da mu je pri tom soba svinjac - tesko da bih mogla da se poljubim sa njim, a ne i da spavam sa njim. Aljkavost je bolest. Takvi ljudi nose 54857495749 virusa i bakcila na sebi . Ako moze da nosi iste carape po 7 dana i da spava u istoj posteljini po mesec dana, a da mu pri tom limenke kokakole brisu pod i paucina krasi prozore ... neka hvala ... to jednostavno nije moj tip.
 
Neuredna soba moze , a i nemora da bude ogledalo osobe s kojom ste !
Mnogi zive u losim stanovima , kucama , narusenim sobama , . . . ali vise daju na sebe i svoj izgled , dok ima i onih koji ne mare za sebe a u kuci im je cakum pakum !

Imao sam situaciju , . . . kod devojke je sve super i extra cisto i lepo - a gacice , ZUTE I PODERANE ! iako ona izgleda lepo - to mi se nije svidelo ( brzo sam resio situaciju )
 
Ok.....moze da se istrpi koji put,ali ako je hronicno takva,onda bi se duboko zamislio.
Pogovoto ako ima neke vrednije stvari u sobi.
Recimo kod mene pedantnost dolazi zato sto svaka gitara ima svoje sveto mesto,i celokupna oprema za gitare ne sme da se prekrije prasinom.Knjige i rukopisi takodje.
 
Higijena se jednako mora odrzavati i u kuci i na sebi. Ako jedno fali to je neurednost.
Ali ova na slici izgleda cisto, mogla bi da prodje. Urednost nema previse veze sa materijalnim stanjem, stvar moze biti stara a savrseno cista. To je kod nas slucaj neurednosti roba ne znam koje marke a prljavo... Gipsy Kings
 
Kao sto rece Sinnke,to govori o osobi,koliko je u stvari cista i pedantna.To moze i te kako da me odbije od tipa.Mrzim aljkavost,fuj!Prava sam picajzla (srecom pa nisam nailazila na prljave i neuredne momke) ma,takav ne moze ni drug da mi bude :) Mada, ne bi mi smetao nered kao na slici ;) tu ima i njenih stvarcica
 
lav607:
Ok ajde malo da ubijemo ovu monotoniju...............

OK,uzmimo sledecu situaciju ........bla,bla,bla.........upoznas ribu........i sve po redu i kao super ti sve novo ......bla ,bla,bla..........i posle nekog vremena dodjes kod nje na gajbu a tamo svinjac.........
0367.jpg
,[ovo je ipak vise muska tema ali nema veze]...........da li takva njena aljkavost moze da utice [revidira] tvoje misljenje o noj samoj ili ti je to nebitno................
Svakako, [ta si ti pomislio_
 
zavisi kakve su mi tendencije....za neq sprdnju i neshto totalno neobavezno a time i neznachetje a time i nebitno....apsolutno nije bitno dal je aljkava.....al ako uzmemo da je ta neka neka koja treba biti....eeeee to vetj menja stvari....tada je S V E B I T N O ! ..............a istovrnemeno i zanemarivo (:
 
Jedan moj drug je bas, bas, ali BAS neuredan i prljav, mislim na njegovu sobu. Meni se gadi da popijem kafu kod njega, toliko je to BAS! Ali, njegovoj devojci to ne smeta, mada ona zivi u normalnom, sredjenom stanu.

Meni to smeta! Ne mora da bude kao u apoteci, jer nisam rob kuce/stana i ne zelim da budem, ali neki osnovni red i cistoca treba da se znaju.
 
Naravno da ceo taj nered ili red formira i generalnu sliku u mojoj glavi o njoj...skrnava ili cista... Bitna razlika...Sve je to kao gadi ti se..ili je cenis....

I bas kao sto ljudi kazu...naravno da ne mora biti sve kao u apoteci...ali neke elementarni minimum bi trebalo da bude...
 
Ej a sada prica o cistoci...

Moj najbolji drug priveo kuci neku ribu sa zurke, a on sva bla nikakva, malo debeljiskasta (sad i potesanje o mojoj temi o debelim ribama!) i da ona njemu, ali bil je od onih koje prilikom sexa 'piskaju firnajz' i to se njemu nikako ne svidi.... Ostala iza nje bas ogromna mokra fleka. Ja mu kazem 'sta ima veze to ti je sexy...' a on kaze:

'Ma da je neka dobra riba moze i da se ukenja na krevet, ali ovako...'

Hehe, svakoima svoje vidjenje, ali generalno neurednost moze da zasmeta jako i da pokvari utisak u momentu... Zavisi samo kod koga je ta granica gde.
 

Back
Top